Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Osiągnięcia sportowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Osiągnięcia sportowe, czy macie jakies medale ze sportu?
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcialem zobaczycz czy sa sposrod nas tutaj sportowcy...
macie jakies medale albo cos??
wypowiedzcie sie :P

*Napisane Feb 9, 2006, 5:30 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi dobrze wychodzi gra w koszykówke. W mojej szkole nawet facet od WFu sam zaproponował mi SKS-y. Choć jakis wybitnych warunków fizycznych nie mam (182 cm) To lubie grać w kosza. Medalów jednak nie mam

Napisane Feb 9, 2006, 6:34 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ja sam ale razem ze swoim zespołem w lidze mamy puchar za turniej halowy jakiś , i puchar mistrza ligi swojej.w piłce nożnej

Napisane Feb 9, 2006, 6:45 pm
Andrasta

Andrasta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andrasta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam kupe dyplomów bo trenuje lekka, kosza i dysk i oszczep( w nim jestem w kadrze wojewódzkiej:P) i medale też mam za oszczep i trójskok a co do dyplomów wszędzie ich pełno z różnych dziedzin sportu tyle o mnie :P

Napisane Feb 9, 2006, 6:48 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja bylem 6. na zawodach WĘDKARSKICH :P
jeszcze jak trenowalem kosza w podstawowce to zdobylismy 2 miejsce

Napisane Feb 9, 2006, 6:53 pm
gorgo2

gorgo2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorgo2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam srebrny medal z mistrzostw makroregionu w kajakarstwie klasycznym na osadzie K-4 i jakieś tam statuetki i dyplomy z zawodów mniejszej rangi w moim mieście
PS już nie trenuje kajakarstwa

Napisane Feb 9, 2006, 7:08 pm Ostatnio edytowane Feb 9, 2006, 7:10 pm przez gorgo2
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja z dechy osiagniec nie mam...

Ale w siatkowke uwielbiam grac... po prostu ubustwiam ten sport(oczywiscie nie tak jak deske moja najdrozsza:P);]
mam duzo medali i stosy dyplomow... aha i gralem kiedys w tenisa ziemnego to  mam 2 dyplomy za 4 i 3 miejsce oraz 3 puchary:
2 za 2 miejsca w singlu i jeden za 1. miesce w deblu(pzdr blind007;])
pewnie o czyms zapomnialem ale nie wazne...

ps: aha i jeszcze 5 miejsce za bilard:P

Napisane Feb 9, 2006, 7:13 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm szczerze sorry moze niepowinienem tego pisac tu ale ja jakoś nie;ubie zawodów niewiem czemu niezamiezam zbytnio w nich startowac robie to dla siebie:P

Napisane Feb 9, 2006, 7:15 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam z zespołem dwa puchary za drugie czy tam trzecie miejsce w województwie za taniec nowoczesny... I kilka statuetek za duety.

edit:

+ Puchar z Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych z tego roku za wejście do Koncertu Galowego (10 zespołów z ponad 80)

Napisane Feb 9, 2006, 7:20 pm Ostatnio edytowane May 27, 2006, 3:58 pm przez sXe
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe... hm...
1 miejsce w biegu sztafetowym
3 miejsce w biegu indywidualnym na 300 metrow
2 miejsce w biegu przelajowym, nie oficjalnym Dziwnówek 2002

no i spoza sportow fizycznych to jeszcze w podstawowce 1 miejsce w warcabach stupolowych wojewodzctwa Zachodniopomorskiego... a w zwiazku z tym jako jedyna dziewczyna zakfalifikowalam sie do konkursu ogolnopolskiego :D niestety dopiero 7 miejsce
heheh... wiem sport normalnie ekstremalnie... nudny ;)

Napisane Feb 9, 2006, 8:23 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja rok temu przestałem trenować judo bo miałem operacje i już potem to nie było to samo..

a moje osiagniecia to : mistrzostwo dolnego slaska, wice mistrzostwo dolnego 2 razy, chyba z 5 trzecich miejsc na mistrzostwach dolnego slaska : p i duuuuuuuuuuuuzo dyplomow za poszczególne miejsca!

Napisane Feb 9, 2006, 8:28 pm Ostatnio edytowane Feb 9, 2006, 8:29 pm przez chmieluu
airlo

airlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to airlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ech, ja byłem 19 w polsce w pływaniu 100m cravlem, a w koszykowke to ofcoz 1 miejsce na wojewodzkich w 6 klasie, ale potem to jakos bylo ze nie pojechalismy dalej  ;/

Napisane Feb 9, 2006, 8:32 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja normalnie mialem za 3 miejsce w zawodach wedkarskich  :rolleyes: :P B) :cyclops:

Napisane Feb 9, 2006, 8:33 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak jest ciepło to uprawiam co się da ze sportu jeżdże na treningi. Mam jeden medal (srebrny) i kupe dyplomów

Napisane Feb 10, 2006, 12:01 pm
viotek

viotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja najbardziej lubie grać w kosza !!! Ale mam medale z ''Uczniowskich starć'', które były organizowane w 2 klasie podstawówki !!! :D

Napisane Feb 10, 2006, 2:56 pm
Rogo

Rogo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na 3 sezony 2 mistrzostwa okregu w pilce noznej i jedno 3 miejsce;p
i wiele wiele zawodów hmm "lokalnych":D

Napisane Feb 10, 2006, 3:04 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam brązowy medal z biegów przełajowych. I jeszcze dyplom za zajęcie 2 miejsca też w biegach przełajowych hehe. :)

Napisane Feb 10, 2006, 3:14 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mam dyplom z 2 klasy podstawowki za miedzyszkolne zawody lekkoatletyczne. Jak to sobie przypomne to sie śmieje. A jakiś innych nie mam bo nie startuje w żadnych zawodach. PoZdRo

Napisane Feb 10, 2006, 3:27 pm
Daniello_22

Daniello_22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniello_22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a też się pochwale:P      zdobyłem dwa razy trzecie miejsce w zawodach o puchar prezydenta mista sosnowca(narciarstwo):D
a jeszcze raz zdobylismy drużynowo drugie miejsce:)

Napisane Feb 10, 2006, 3:35 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to spooko macie osiagniecia... :P nie no fajne
ja wlasnie wrocilem z zawodow mini pilki siatkowej i zajelismy 2 miejsce...fajnie bylo ale wygral kedzierzyn-kozle (mostostal)i co tu sie im dziwic...dobrzy sa ale jednego seta wygralismy :P

Napisane Feb 10, 2006, 4:01 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja