Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Co sądzicie o czarnych na des...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sądzicie o czarnych na deskach, Ja ich podziwiam są zaje...
greenhood

greenhood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greenhood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno przejżałem pare fajnych filmików o czarnych na deseczkach i ich podziwiam ich styl te płynne łączenie trików szkoda że mało ich bierze udział w turniejach napiszcie co o tym sądzicie

TEN DZIAŁ JEST PRZECIW RASIZMOWI I NIE PISZCIE RASISTOSKICH TEKSTÓW PROSZE

Napisane Feb 10, 2006, 1:06 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niektórży muzyni są lepsi od białych(a w kosza jak naparzają) :cyclops:

*Napisane Feb 10, 2006, 1:19 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
mysle, ze kolor skory nie ma nic wspolnego z jazda...
ale jak juz widze jakiegos murzyna na desce, to fakt wymiata...

no własnie :P w bakerze 3 chyba jeździł jakiś czarny w shortysie - how to go pro też i to dwaj a jeździli naprawde bardzo fajnie :)

Napisane Feb 13, 2006, 7:25 am
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hah ; p jak widze w [sv] jakiegos murzyna to zawsze jest na rapie taki elo ; p pompa

Napisane Feb 13, 2006, 8:23 am
chmiel9

chmiel9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmiel9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pieterro powiedział(a):
murzyni na deskach to jest to ! stevie williams, marcus mcbride, devine calloway, darrel stanton, antwuan dixon to jest ekipa

A Careem Campbell ??? Zapomniałeś o tym co rozsławił deskorolkę nyggasów.  B)

*Napisane Feb 13, 2006, 9:17 am
Fantos

Fantos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fantos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A zapomniałeś Bastien Salabanzi:D on też wymiata tak na prawde w kosza grają lepiej od białych bo mają troche inaczej w głowie jakieś tam układy dlatego na deskach też jezdzą dobrze:D

Napisane Feb 13, 2006, 9:52 am
samciarz

samciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
niedziak powiedział(a):
mysle, ze kolor skory nie ma nic wspolnego z jazda...
ale jak juz widze jakiegos murzyna na desce, to fakt wymiata...

no własnie :P w bakerze 3 chyba jeździł jakiś czarny w shortysie - how to go pro też i to dwaj a jeździli naprawde bardzo fajnie :)
ja  tez tak sądze > ja nie jestem rasistą i nie zważam na kolor skóry

Napisane Feb 13, 2006, 10:12 am
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam nieodrużniam ras, człowiek to człowiek, ale dużo czarno skórych ma lepszy styl ponieważ skupiają się bardziej na stylu  niż biali ... :stare:

Napisane Feb 13, 2006, 12:26 pm
BaRRy

BaRRy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BaRRy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mają spoko styl , zawsze robią dużo flipów i mają dość wysokie ollie...

Napisane Feb 14, 2006, 6:53 pm
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

większośc czarnych to so raczej zomowaci a widzieliscie kiedys jakiegos czarnego hardcorawca?? cos jak Goof Rowley albo Jemy Tomas tylko ze czarny??

Napisane Feb 15, 2006, 6:58 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rap91 powiedział(a):
Niektórży muzyni są lepsi od białych(a w kosza jak naparzają) :cyclops:
no w kosza to zdecydowanie białych wyprzedzają, a co do deski - nieźli są :)

Napisane Feb 16, 2006, 4:59 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gershon Mosly jest z A-teamu czy jakos tak i tez jest murzynkiem a jeździ naprawde dobrze

Napisane Feb 16, 2006, 6:42 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja byłem w Afrryce to ci ludzie śa bardzo, bardzo mili na serio amerykańscy trochę bardziej gadają rapowo na innych np.:mój tato nie porwał by żadnej suczki (dziewczyny). Wogóle z tego co widziałem to szybciej rozumują i się uczą i mają lepszą budowę ciała

Napisane Feb 16, 2006, 7:00 pm
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

styl i umiejetności nie zależą od koloru skóry.

Napisane Feb 16, 2006, 7:58 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czarni są spoko....szczególnie Campbell

Napisane Feb 17, 2006, 3:14 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gershon Mosley , Jeron Wilson , Stevie Williams ... no i przedewszystkim Carrem Campbell i Bastien Salabanzi . Przeciez oni sa zjebisci  :)

*Napisane Feb 17, 2006, 3:23 pm
Smiechejzi

Smiechejzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smiechejzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja a Tony Hawk i Bam Margera to co? moze nie sa zajebisci ale tak wogole to ja bym chcial sie urodzic czarny  :rolleyes: :P

Napisane Feb 18, 2006, 7:12 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam sram na to że ktoś jest czarny lub biały każdy jest człowiekiem. Wręcz rzekłbym, że bardziej zajawkowo patrzy się na np Karla Watsona lub Steviego Williamsa, niż nb. Briana Wenninga. Karl Watson zajebiście się rusza na desce, co wpływa na jego kozacki styl. holla . Szczerze mówiąc, też wolałbym się czarnym urodzić.

Napisane Feb 18, 2006, 7:26 pm Ostatnio edytowane Feb 18, 2006, 7:27 pm przez przemsk8
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Denerwuje mnie, jak jakiś biały fascynuje się tymi "nyga zza oceanu"... żenada. Ale Alex Carolino wymiata! :)

Napisane Feb 18, 2006, 8:15 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma przecież różnicy, czy rap, czy punk. Czy luzak, czy obcisłe spodenki. Czy biały czy czarny. Jest deska, i zajawa jest.

Dobrzy, są dobrzy, mi się jakoś kojarzą z rapem na desce, kiedy ja nie w tej dziedzinie, ale spoko i respect.

Napisane Feb 19, 2006, 9:56 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja