Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » WWO

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
WWO, Opinie i dyskusje
poldeq

poldeq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poldeq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WWO - "Halabardy" z 'We Własnej Osobie". pamiętacie reakcje po uslyszeniu? troche czasu minęlo ale tak jakoś mi sie przypomniał kawalek :) wg mnie - zajebisty daje do myślenia. ale są różne koncepjce na rozumienie Halabard (ów? jak sie odmienia :D?)

Napisane Feb 10, 2006, 11:18 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Halabardy"? Hmm... Nie wiem co może być w nim zajebistego... Oni tylko pokazali w tym numerze, co to rap bez przekazu... I nic poza tym... Nic zajebistego w nim nie dostrzegam, chociaż jak na rymowanie "o dupie Maryny", to nie wyszedł źle...  :P ;)

Napisane Feb 11, 2006, 1:40 pm
shadow123

shadow123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadow123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rysiunio powiedział(a):
Oni tylko pokazali w tym numerze, co to rap bez przekazu...

Tez tak myśle...

Napisane Feb 11, 2006, 1:55 pm
BaWarKa_728i

BaWarKa_728i

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BaWarKa_728i zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzieś przeczytałam/usłyszałam, że w Halabardach schowany jest diss na Rahima/Fokusa (już teraz nie jestem pewna :P ) ja jakoś tego nie potrafię dostrzec... ale nieźle schizuję się odsłuchując ten kawałek  :P

Napisane Feb 12, 2006, 8:08 pm
Kuszlas

Kuszlas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kuszlas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze jestem tepy i pusty, ale nie rozumiem dlaczego mialby dawac do myslenia. Takie sobie luzne rymy.

Napisane Feb 12, 2006, 8:16 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie, takie luźne rymowanie jak to rysiunio powiedział "o dupie Maryny"

Napisane Feb 13, 2006, 11:10 am
PROSTOWDZ

PROSTOWDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PROSTOWDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TO nie jest zaden dis ani nic podobnego, to poprostu kawałek w ktorym chłopaki chcą pokazac jak wygląda rap bez przekazu i tyle...

Napisane Feb 13, 2006, 3:33 pm Ostatnio edytowane Feb 13, 2006, 3:36 pm przez PROSTOWDZ
soulu

soulu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehhhh WWO kawalkiem Halabardy nabija sie z innych co twierdza ze rap bez przekazu jest ok zreszta Sokół zapowiedzial czarno na bialym ze kawalek jest dla idiotow sluchajacych be przekazowego rapu :P

*Napisane Feb 13, 2006, 3:54 pm
candybaby

candybaby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to candybaby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kawalek jest dobry, ale na jedno przesluchanie;))) faktycznie jak powiedzial sokol... dla "wszystkich, ktorzy uwazaja, ze rap bez przekazu jest super men ciul ok kool;)))" buyhyhy jedyna dobra rzecz z tego wynikajaca to to, ze chlopaki pokazali, ze potrafia zrymowac wszystko;))) szacunek dla wwo!!! pzdr

*Napisane Feb 18, 2006, 2:57 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

candybaby powiedział(a):
jedyna dobra rzecz z tego wynikajaca to to, ze chlopaki pokazali, ze potrafia zrymowac wszystko;))) szacunek dla wwo!!! pzdr

Tak? A ja twierdzę, że byle matoł potrafiłby zarymować "o wszystkim i o niczym"...  :rolleyes: Wystarczy popatrzeć na kawałki popowe czy dicho, gdzie też niby są rymy, ale te rymy tak na prawdę nie są o niczym konkretnym, więc "zarymować wszystko" umie każdy głupi i WWO niczego wielkiego tym nie pokazali... Tyle...  :P

Napisane Feb 18, 2006, 5:00 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam tytuł juz swiadczy o tym jaki jest utwor ;) do polowy zawsze u mnie leci potem jest zmiana na OSTRego.. kilka popisowych numerkow i dolej punk rock
pozdro

Napisane Feb 18, 2006, 5:04 pm
Jesion5

Jesion5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jesion5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie tam podoba cala ich tworczosc i wszystkie piosenki, a to szczegolnie. fajna muza dla rozluznienia i odprezennie hehe

Napisane Feb 19, 2006, 8:16 pm
Eskulap

Eskulap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eskulap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie ludzie którzy uwarzają że rap bez przekazu jest spoko zostali dzięki temu utworowi skłonieni do przemyśleń.

Napisane Apr 29, 2006, 2:23 pm
Shoker

Shoker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shoker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Halabardy niezły kawałek... Ale mnie poschizował...  Cieżki do zjażenia... :P

*Napisane May 2, 2006, 1:48 pm
Talesh

Talesh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Talesh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

halabardy "krawaty wiaze usowam ciaze" ten wers mnie roznosi. "chlopcze to nie wyspy owcze" tez jest nizly hah polecam

Napisane Mar 25, 2007, 9:05 pm
margera92

margera92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to margera92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Halabardy są wypas "ajajajjjjjjj to nie Urugwaj" "w Rumunii udzielą Ci pierwszej komunii" też kozak

*Napisane Mar 25, 2007, 9:41 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2007, 9:41 pm przez margera92
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem co jest w fajnego w tekście "Ej chłopcze przecież to nie Wyspy Owcze"?
Na początku było powiedziane, że to będzie rap bez przekazu (rym dla rymu) i ten track jest po prosu przykładem jak można nawijać bez sensu.

Napisane Mar 25, 2007, 10:14 pm
sheckler11

sheckler11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobał mi się ten zespół wtedy jak viva leciała na tvn.GIT kawałki wtedy były. Jeszcze jak pamiętam to w tekście było coś takiego "Nie bój sie zmiany na lepsze" ^^)

Napisane Mar 26, 2007, 8:07 pm Ostatnio edytowane Mar 26, 2007, 8:10 pm przez sheckler11
bejbe930

bejbe930

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bejbe930 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Halabardy to rzeczywiscie niezły kawałek ale jak dla mnie to niestety zatrudny ;/ i malo co z niego jaże ;/ ale fajnie się go slucha

*Napisane Mar 26, 2007, 8:43 pm
nexpo

nexpo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nexpo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś jak zaczynałem przygode z hh podobał mi sie k***wsko, ale jak zjarzyłem o co w nim chodzi dotarłem do wniosku, że po prostu zrobili sobie kawałek od tak sobie!! Pisali proste rymy, wzieli pare państw, pare rzeczy sie w nich dziejących i złożyli to do lupy, jak to Rysiu powiedział, o wszystkim i o niczym ale udany kawałek!!

Napisane Mar 26, 2007, 8:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja