Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Wasz finger park

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasz finger park, co w nim macie ?? i co będzie ? :D
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc co macie w swoim fingerparku ?? Bo ja mam jedynie

- 3 kosze
- 2 palety
- rail
- ławeczka
- schodki z railem
- wysepka
- kicker

A w najbliższym czasie nie zamierzam nic dodawać :) chyba ze bym skombinowalem marmurek :P

*Napisane Feb 14, 2006, 6:43 pm Ostatnio edytowane May 7, 2006, 12:18 pm przez michal92
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

schody
quater
murek
2 palety

ale chce miec rampe
wieksza niz mini ale mniejsza niz big mama
zrobie se sam taka rampe akurat
ale nie za bardzo mam pomysl
gdzybym mial pomysl to bym juz dawno mial taka rampe

Napisane Feb 14, 2006, 7:01 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spine Ramp , Grindbox , Picnictable , Funbox , Rail

Ja mam plany na kilka fajnych miejscowek :

- Tabel Set
- Grundobx z 2 rurkami
- Rampa
- Quater
- Bank

Już niedługo beda ... :P

Napisane Feb 14, 2006, 7:14 pm
Macks

Macks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnostwo rzeczy... wczoraj dostalem od kuzyna super quotera...

Napisane Feb 14, 2006, 7:33 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie mam fingerparku , szczerze mówiąc to strasznie mnie nudzi jazda w takim parku, osobiście lubię sobie pojeździć np. w kuchni lub tam gdzie jest ogólnie możliwość, zawsze coś nowego ;)  pozdrawiam

Napisane Feb 14, 2006, 7:41 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam dużo żeczy ostatnio zrobilem se 2 funboxy dużo raili i murków kilka quaterów i rampe

Napisane Feb 14, 2006, 8:22 pm
spodek

spodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

schody rampa bank
wszystko o wysokości 23 cm
rail dwie ławki funbox grindbox jutro robie następny ale troszke niższ i dłuższy

Napisane Feb 16, 2006, 7:05 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam tak:
picnic table
grindbox
laweczke
wysokie boxy(wejdz w moja galerie...)
murek skosny
murek normalny
rurka prosta
rurka lamana
schodki
double set
krzywy rail
funbox
... wszystko mozecie zobaczc w mojej galerii... zapraszam

pozdro:
Amok

Napisane Feb 16, 2006, 8:02 pm
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam quatera funbox raila 2 małe raile schodki :)

Napisane Feb 16, 2006, 8:08 pm
Lemonek1

Lemonek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lemonek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem krótko w moim Finger Parku mam to co w galerii i jeszcze troche.
A plany zwionzane znim - skombinowac jakiś fajmy stół

Napisane Feb 16, 2006, 11:25 pm
startrek

startrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to startrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam stół i wieeeeele miejscówek luzem...
na stole mam:
-schody
-rurka (kwadratowa)
-kicker połączony z cegłą
-3x riale
-bank
-2x manual box
-2x fun box
-murek
-picnic table połączony z bankiem na szafke i rurka "Tornflip rial" w nim.

a poza tym jeszcze całaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mase innych miejsców...

PoZdRooOOoOOOO

Napisane Feb 18, 2006, 7:47 am
macio12

macio12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macio12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duzo manual & grind boxów
4 rampy z papieru :P i kartonu
5-6 fun boxów
2 rurki
2 picnic table
hmmm
reszty nie pamiętam

Napisane Feb 18, 2006, 9:58 am
Art3k

Art3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Art3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FFL SQUAD ma kilka halfpipe'ow, box taki jak na mistrzostwach niemiec ten pochyly, hopy, raile itp.

Napisane Feb 18, 2006, 7:59 pm
kamlo

kamlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam murek marmurek funbox i raila ale planuje sobie zrobić taką ciężka palete prawdziwie wyglądającą(żeby była taka brudna i lekko rozwalona) B) B) B)

Napisane Feb 21, 2006, 7:51 pm
kapek94

kapek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam:

Grindboxa
3 palety
2 manual boxy
łamany rail
zwykły rail
no i takie prowizoryczne miejscowki ktore robie jak mi sie nudzi np. z zeszytow :P

Napisane Feb 25, 2006, 5:39 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam :

Rampa
Rurka
Marmur

Planuje zrobić :

Picnic Table

Napisane Feb 25, 2006, 5:51 pm
SzczurekFb

SzczurekFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurekFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak Artek powiedzial FFL ma dokladnie:Pichnik,FUnbox z railem ze streetpacku chyba,Funbox z czterema podjazdami,Murek,Rail cienki,Rampy,qlotery,Piramide,Wyskocznie,Ławeczke

A bedzie:
Raile tak jak z BR
Nowa przeszkoda Borisa(samorobka)
i cos tam jeszcze

Edit@
Jeszcze marmurowe mureczki i dobrych riderow :DW szczegolnosci Kazika ktory wymiata!!

Napisane Feb 25, 2006, 6:46 pm Ostatnio edytowane Feb 25, 2006, 6:47 pm przez SzczurekFb
Milciul

Milciul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Milciul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szymon99 powiedział(a):
ja mam dużo żeczy ostatnio zrobilem se 2 funboxy dużo raili i murków kilka quaterów i rampe

ja mam to samo co brat ale ostatnio doszly nowe żeczy picnic table ifajna ławeczka grind box jeszcze jeden fun boź no tak jakby i jeszcze rail

Napisane Feb 25, 2006, 10:24 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

schodzki z drewna z porecza , murek drewniany , rurke i quaterpiple i trojkatny murek drewniany B)

*Napisane Feb 27, 2006, 4:34 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Marmurek, rail i quater. Mi wystarcza.

Napisane Feb 27, 2006, 7:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja