Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Wasz finger park

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasz finger park, co w nim macie ?? i co będzie ? :D
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc co macie w swoim fingerparku ?? Bo ja mam jedynie

- 3 kosze
- 2 palety
- rail
- ławeczka
- schodki z railem
- wysepka
- kicker

A w najbliższym czasie nie zamierzam nic dodawać :) chyba ze bym skombinowalem marmurek :P

*Napisane Feb 14, 2006, 6:43 pm Ostatnio edytowane May 7, 2006, 12:18 pm przez michal92
sk8maki

sk8maki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8maki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-double set
- nowa lepsza rampa
-jakiś basenik
i to co mam na fotkach

Napisane Feb 28, 2006, 8:15 pm
Shorty86

Shorty86

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shorty86 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Schody z railem
-funbox z railem
-funbox z murkiem
-manual pad
-murek niski, sredni, wysoki
-quater
-raila

*Napisane Mar 1, 2006, 8:55 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na razie ucze sie kicka i hella na moi fun boxie. Ale wybieram sie do piwnicy i zamierzam skrecic double seta ,raila a tak bede jezdzil po domu. bo nie lubie vert* wole street*

street-styl ulicy
vert-na rampie
Pozdro

Napisane Mar 2, 2006, 8:39 pm
viotek

viotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Art3k powiedział(a):
FFL SQUAD ma kilka halfpipe'ow, box taki jak na mistrzostwach niemiec ten pochyly, hopy, raile itp.

No właśnie Art3k !!!

Napisane Mar 3, 2006, 2:29 pm
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

winkler powiedział(a):
schody
quater
murek
2 palety

ale chce miec rampe
wieksza niz mini ale mniejsza niz big mama
zrobie se sam taka rampe akurat
ale nie za bardzo mam pomysl
gdzybym mial pomysl to bym juz dawno mial taka rampe

nic sie nie zminilo

Napisane Mar 3, 2006, 10:40 pm
MaciekD

MaciekD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam
rampe
picnik tablee
paletę
rurkę
wybitkę
quatera
no i lubie jeździć na naturalnych miejscowkach typu szafki parapety itp. najlepsza kreatywność a wtedy zajawa mórowana

Napisane Mar 3, 2006, 10:52 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka wszystkim. wlasnie dzisiaj bylem iu mojego przedmowcy ( MaciekD ) i jezdzilem na jego spotach... bylo fajnie...  a ja mam 2 quater'a  half pipe'a  rail'a  picnic table  boxik i taki spocik jakis ktory sobie zrobilem takie polaczenie  jest w moich fotkach jak chcecie to obejzyjce  box tez tam jest...

Napisane Mar 3, 2006, 11:05 pm Ostatnio edytowane Mar 3, 2006, 11:05 pm przez lozek202
qdimasterr

qdimasterr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qdimasterr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tylko jedną miejscówke ;). nie mam w planie robic innych bo pózniej sie walają po domu. mam jednąi sobie stoi pod łuzeczkiem :). oto ona:
http://img475.imageshack.us/img475/2253/foto18my.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/4286/bank9cd.jpg
http://img477.imageshack.us/img477/6484/quarter9ka.jpg
http://img477.imageshack.us/img477/5137/schodki5ba.jpg
Myslałem żeby zamontowac rurke przy schodach i nawet była przez pewien czas, ale pszeszkadzała mi w robieniu innych rzeczy więc ją wymontowałem

Napisane Mar 4, 2006, 10:59 pm
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam bardzo "biedny" fb park
wole jezdzic na miejscowkach "naturalnych"

Napisane Mar 5, 2006, 1:07 am
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze rampa z kartonu doszla

Napisane Mar 5, 2006, 3:56 pm
david318

david318

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to david318 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Edit:
Rampa-Karton
Murek-Marmur
Funbox-Panele
Funbox-Hmm niewiem jak można to nazwać (za niedługo go nie będzie)
Quater-ll-
grindbox-plastik ;)
Piramidka

*Napisane Mar 7, 2006, 2:54 pm Ostatnio edytowane Jul 19, 2006, 8:29 am przez david318
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o ja pol piramidki z rajlem, box 2 rajle  2 fun boxy , takie cos na wykonczenie tyłu c zyli qoter przjazd lawka i taki boxoy zjazd!

Napisane Mar 8, 2006, 6:09 pm
karrot

karrot

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrot zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam:
bank
murek
rail
oraz takie wielkie "coś":
Taki funbox który z jednej strony ma podjazd, z drugiej, double set, z trzeciej halfpipe z takim wielkim zjazdem (nie wiem jak to sie nazywa) który miał np Danny Way skacząc przez chiński mur, a za halfpipem ma grinbox a czwartej mały funbox polaczony  z jednej strony z z pozostałych trzech ma 2 podjazdy i quater.
Jest to ogromnie wielkie, właśnie dorabiam do tego murek i rurke, jak skończe to może opublikuje zdjęcia :)

Napisane Mar 19, 2006, 10:52 am
slade12

slade12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slade12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam duzo:   
drewniane:
2x funbox
wyskocznia z rurka
2x murki
box
8xraili
karton:
2x murek
2x box
rampe
3x funbox
i jeden dlugi i wysoki murek,a i z czegos twardego picniktable
napewno jeszcze duzo zrobie B)

Napisane Mar 19, 2006, 1:57 pm
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja troche tego w sumie mam ;P (wszystko 100% DREWNO!):
-dwupoziomowy grindbox
-zwykły kicker
-murek prosty
-murek krzywy
-rurka prosta
-rurka łamana
-pole
-murek z granitu
-funbox
-picnic table
-quarter pipe (niedawno go zrobiłem i jest duuuży :O)
-ławka
-jeszcze jedna xd (ale td)
-kolejny murek (tzn. 2 połączone, mam je ze street packu i są do... są bezużyteczne)
-3 śmietniczki
-paleta
-3 pachołki

Nie wiem czy będe coś jeszcze robił bo jak widzicie troche tego mam ;P I wszystko ma swoje stałem miejsce :D Ustawiłem to na 3 pułkach i mam fingerpark, jeździ sie wypas! Zaniedługo walne kilka fotek i dodam :D Pozdro!

*Napisane Mar 20, 2006, 10:34 pm Ostatnio edytowane Mar 20, 2006, 10:36 pm przez CrashFB
junior35

junior35

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to junior35 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 15 przeszkód, z czego 8 mam z kartonu, 3 z marmuru i granitu, 3 z drewna i 1 z metalu i z drewna metalowe

KARTON
2x quoter pipe z copingiem
taki pół bank i quoter z copingiem
piramidke z railem
spine ramp

DREWNO
duble set z railem
murek
picnic table

GRANIT i MARMUR
2 poziomowy funbox
2x bank

DREWNO/METAL
łamana rurka (stojak z drewna)

to wszystko ustawione i przmocowane do dużego zaokrąglonego stołu, moge se chodzić dookoła...

Napisane Mar 21, 2006, 5:56 pm Ostatnio edytowane Mar 22, 2006, 6:54 am przez junior35
lasus92

lasus92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasus92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam skromny  bo tylko funbox i murek

Napisane Mar 21, 2006, 5:59 pm
spodek

spodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to ja  mam wszystko drewno z dodatkami metalu :)
picnic table x2
greandbox
funbox
quatera
schody
bank
raila x2

Napisane Mar 21, 2006, 7:11 pm
sk8ziomal

sk8ziomal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ziomal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sic9 powiedział(a):
ja nie mam fingerparku , szczerze mówiąc to strasznie mnie nudzi jazda w takim parku, osobiście lubię sobie pojeździć np. w kuchni lub tam gdzie jest ogólnie możliwość, zawsze coś nowego ;)  pozdrawiam

ja tez wole pojezdzic sobie nalekcjach na ksiazkach lawkach itp. tylko mam jednom rzecz picnic table

Napisane Mar 22, 2006, 6:04 pm
Distil

Distil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Distil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam murek i rejla !!!!!hahahaha i nikt mi nie podskoczy!! bo murek najlepszy

Napisane Apr 2, 2006, 9:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja