Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Zakupy filmów (Sv)

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zakupy filmów (Sv)
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha, ciekawi mnie to, że taka jest nas obszerna gama osób znających się na Skate Video.
Jednak skąd je pozyskujecie? Hmm, ściągacie, kupujecie? Kopiujecie?

Jakkolwiek nie spojrzeć na sytuacje, ze strony prawnej i finansowej wyglada fatalnie, zaś dla nas zajawa.

Ja naprzykład, dobrze wiem, że to nie moralne w naszej naturze (skateboarding) ale zawsze coś się ściągnie z interneu.

Na obronę powiem: że w Polsce, dostać dobry, szybko dobry film graniczy z cudem.
Ba, jak ktoś mieszka w większym zadupiu to nawet przez internet nie daje rady.

/edit Karwan89:Edytuj posty!

Napisane Feb 14, 2006, 9:42 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2008, 3:11 pm przez Karwan89
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to gdzie mieszkasz ma chyba mały wpływ na to co jest w internecie, a co nie:P:P Tak czy siak jak mam jedno oryginalne SV, które legalnie kupiłem w Galerii Łódzkiej w salonie Empik:) Mianowicie Adio Rock, które było za chyba 7,90zł wraz ze Ślizgiem:) Jakby więcej było takich filmów razem z gazetą, nawet za 10zł to i tak bym kupił. Poza tym masz racje z tym że u nas trudno dostać w sklepach SV, ale to jest też nasza wina. Gdybyście poszli do skateshopa i powiedzieli że interesuje was kupno SV, to więcej sprowadzaliby tego. Natomiast MY wolimy ściągnąć sobie SV za darmo:P Ci ze sklepy będą sprowadzać coraz mniej SV, bo mało kto będzie to kupował, aż w końcu w ogóle zniknie SV z półek skateshopów. Taka jest moja opinia:)

edit Karwan89: Obecnie do mojej kolekcji oryginalnych SV doszło Circa - It's Time, dostałem z prenumeratą Info Magazine :)

PEACE

Napisane Feb 14, 2006, 9:54 pm Ostatnio edytowane Oct 29, 2006, 8:11 pm przez Karwan89
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Luuz, hehe. Chodziło o to, jak ciężko dostać SV ;/

Napisane Feb 14, 2006, 10:03 pm
Beginner

Beginner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Beginner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karawan w moim miescie w skateshopie od poczatku nie bylo sv a filmy najlepiej sie sciaga prze p2p

Napisane Feb 16, 2006, 2:24 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam ściągam i się dobrz z tym czuje : ]

Napisane Feb 20, 2006, 11:22 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A gówno obchodzi mnie ta moralnośc... hehehe. Po co kupować SV za ok. 50zł jak można je sobie ściągnąć z internetu za darmo! :)

Napisane Feb 23, 2006, 8:25 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedyne co mnie denerwuje to sprzedawanie piratów wiec jak

Napisane Feb 23, 2006, 10:49 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wultanskaj powiedział(a):
A gówno obchodzi mnie ta moralnośc... hehehe. Po co kupować SV za ok. 50zł jak można je sobie ściągnąć z internetu za darmo! :)

Trzeba przyznać że takie coś to tak samo jakby oradac tych skaterow z kasy za ktora robili film. Ale film za 50zl to nie porozumienie gdyby starsze filmy byly łatwo dostepne za ok 10 to sadze ze by ludzie wiecej kupowali a nie sciagali z neta.

Napisane Feb 24, 2006, 11:11 am
mcbds

mcbds

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mcbds zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam sciagam ile wlezie tzn teraz juz mniej bo admin sieci ogranicza chyba transfer na dzien haha i kompletnie wali mnie zdanie innnych na temat scagania;Doczywiscie chcialbym miec same orginały na pułeczce ale za 50 zeta za jedden orginł moge miec 100 filmów na cd nagranych ;D nie ma glupich hehe

Napisane Feb 24, 2006, 11:16 am
Adix666

Adix666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adix666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedyne oryginalne sv jakie mam to adio rock dostalem gratis jak kupywalem blat w sk8shopie u mnie w miescie a reszta to piraty
Zreszta moim zdaniem to lekka przesada bulic 60 zeta za
gora 50 minutowy film
A i co mieszkanie na zadupiu ma wspolnego ze sciaganiem z internetu filmow sk8 video. Co, jak si mieszka na wsi to emule gorzej sciaga filmy? Twardy zastanow sie co piszesz

!edit ddamaszk : A TY EDYTUJ POSTY!!!![size=3]

Napisane Feb 24, 2006, 11:43 am Ostatnio edytowane Sep 16, 2006, 11:35 am przez ddamaszk
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sV to ogólnie reklama firm i myśle że to właśnie filmy mają największy wpływ na to jaką deskę kupię(i tak są prawie takie same:P) Więc firmy nie płaczą raczej z powodu nielegalnych sV a moim zdaniem powinny być udostępniane za darmo na oficjalnych stronach firm.... A 411 to już wyjątek:P

Napisane Feb 24, 2006, 3:18 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak jak Karawan89 mam jedno oryginalne SV z empiku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy bylo to dolaczone do limitowanej serii Ślizg, zaplacilem za to 9,99
A reszta sciagniete :)

aha, a oprocz tego mam od niedawna POGOjutro orginalne

Napisane Feb 24, 2006, 3:32 pm Ostatnio edytowane Sep 1, 2006, 1:05 am przez frycol_hiphop
skate2004

skate2004

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate2004 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie roznie bywa raz sciagam a raz kupuje raz jeden kumpel kui jakis film i raz inny i tak kraza skate videos po naszej gromadce. :) :) :)

Napisane Feb 24, 2006, 5:46 pm
Daniello_22

Daniello_22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniello_22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie kupuje bo nie mam kasy na to i jest to trudno dostępne, wiec siągam albo od kogoś porzyczam i przegrywam

Napisane Aug 19, 2006, 10:03 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poco kupowac filmy  skoro mozna je obejzec w necie??? ja ogladam w neciku i nie kupuje

Napisane Aug 19, 2006, 10:13 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tylko sciagam ale mój brat ma jakies orginalne :D

Napisane Aug 19, 2006, 10:14 pm
CeNtKa

CeNtKa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CeNtKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajactomek powiedział(a):
sV to ogólnie reklama firm i myśle że to właśnie filmy mają największy wpływ na to jaką deskę kupię(i tak są prawie takie same:P) Więc firmy nie płaczą raczej z powodu nielegalnych sV a moim zdaniem powinny być udostępniane za darmo na oficjalnych stronach firm.... A 411 to już wyjątek:P

wydaje mi się, że masz rację :P chociaż nie wiem jak to jest dokładnie... ale wiadomo, że więcej zarobi firma jak sprzeda blat niż jak sprzeda sv za 50 zł :P

Napisane Aug 19, 2006, 10:26 pm
XDBuGGy

XDBuGGy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XDBuGGy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie sv to reklama jak to zajac powiedzial a poza tym ja jakos zyje bez tego (przestalo to na mnie dzialac po obejzeniu 3 sv lubie tylko tak se obejzec dla przyjemnosci)

Napisane Aug 19, 2006, 10:45 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ściągam zawsze z neta... wchodze na sk8video.pl i tam co raz nowy film wrzucają zripowany ale git ;) ;) nie zamierzam płacić 60 zeta za godzine filmu bo bym zbankrutował... :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 20, 2006, 9:17 am
MatiKstaw

MatiKstaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatiKstaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie mam zamiaru kupować sv. ściągam z neta, albo porzyczam od kumpli  ;)

Napisane Aug 24, 2006, 12:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja