Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Icy tower

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Icy tower, Lajtowa gra
arek13

arek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kto lubi ta gre?Jak ktoś w nią nie grał to wpiszcie w google.pl icy tower i tam bedize.Jak dalko doszliscie,znaczy do jakich drabinek?Ja doszedłem do znakow zapytania.Nie da sie oderwac o tej gry:Dserio :)

*Napisane Feb 19, 2006, 12:12 am
kubus95

kubus95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubus95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem tą gre i fajna była ale niewiem gdzie doszlem ?? B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

Napisane Feb 19, 2006, 8:15 am
ryssia89

ryssia89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryssia89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też w to grałam kiedyś:) Fajne")

Napisane Feb 19, 2006, 9:14 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajna gierka, ja doszedłem do tych niebieskich chyba 300, ale bylem raz na 389 i już myślałem że będe miał nowe drabinki, a tu lipa:(

Napisane Feb 19, 2006, 9:56 am
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z takich gierek elestomania lepsiejsza ;P

Napisane Feb 19, 2006, 9:57 am
em12

em12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to em12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajna gierka kiedyś w niom grałem

Napisane Feb 19, 2006, 9:58 am
RedNinja

RedNinja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RedNinja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja doszedlem do zielonych glut na 435 m. ale jak zaczynalem od nowa nie bylo nowych :( Ale fajna giera.A jak doszedles do znakow zapytania ktory byl metr;):).

Napisane Feb 19, 2006, 10:03 am
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezła gierka. Ja doszedłem gdzieś ponad 450 stopni.

Napisane Feb 19, 2006, 10:13 am
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra gierka, kiedyś w nią garłem. Zaraz sobie ją ściągne ! :)

Napisane Feb 19, 2006, 10:15 am
hochsz

hochsz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hochsz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ją ciągle mam :p Polecam ElastoManie lub GeneRally

Napisane Feb 19, 2006, 10:22 am
rdk2

rdk2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rdk2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spox ziomale ice tower to fajna gra ale ja doszlem tylko do drewienek  hahah :p

Napisane Feb 19, 2006, 10:37 am
Jesion5

Jesion5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jesion5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wywalona w kosmos gera. przeszedlem do akich dziwnych czerwonych polek. fajne. pozdro

Napisane Feb 19, 2006, 12:11 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gralem w nią kiedys 5 minut

Napisane Feb 19, 2006, 12:21 pm
ducha

ducha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ducha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko gra,grałam ale gdzies mi sie zawieruszył i jakos tak wyszło xP :P

Napisane Feb 19, 2006, 12:24 pm
eren1989

eren1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eren1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popykałam w nią dwa dni i mi się znudziła :P przerzuciłam się na rpg :PPPPP

Napisane Feb 19, 2006, 12:32 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś grałem....ale bardzo mało:cylon:

spróbowałem za namową kolegi, vel użytkownika "Killi" :clover:

ale kupa giera i mi sie grac nei chcialo:rip:

Napisane Feb 19, 2006, 1:13 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys cos tam bylo, ale zeby od razu taka super... doszedlem gdzies ponad 300 i znudzilo mi sie...

Napisane Feb 19, 2006, 1:19 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta gra jest fajna dawno już ją miałem ale i tak jest fajna

Napisane Feb 20, 2006, 12:25 pm
Ghost91

Ghost91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ghost91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Urok tej gry leży w jej prostocie. Idealna gierka na informatykę.

Napisane Apr 12, 2006, 11:01 pm
szczypak

szczypak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczypak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
dbc powiedział(a):
Z takich gierek elestomania lepsiejsza ;P

elastomania rulezzz :):):):)

zgadzam sie :D

Napisane Apr 12, 2006, 11:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja