Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Strach...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Strach..., Strach przed wysokscia i ...
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...przed długoącia np. schodków. Podajcie jakies swoje sposoby by nie bac sie skakac z czegos. Ja mam  problem bo nie moge skoczyc z 3 schodków :P Ale nie dlatego ze wysoko bo przeciez to jest nisko tylko dlatego ze jest troche daleko. Mam wystarczajace ollie na taka długosc ale powiedzcie jakies sposoby na pokonanie strachu.

Szukałem takiego tematu ale jakos nie mogłem znalesc jak ktos by znalazł to niech da link...

*Napisane Feb 19, 2006, 9:28 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poprostu jedź i skocz nie myslac o tym...

Napisane Feb 19, 2006, 9:32 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
nom:)

Napisane Feb 19, 2006, 9:47 pm
wtr25

wtr25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wtr25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie bój sie, z trzech schodków nic sobie nie zrobisz ;) podjedź na dużej prędkości, najpierw deska bedzie ci wylatywac spod nóg, ale w końcu ci sie uda ;) nie myśl o strachu, pomyśl sobie ,,musze skoczyć, tym razem mi sie uda". pozdro ;)

Napisane Feb 19, 2006, 9:55 pm
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wtr25 powiedział(a):
podjedź na dużej prędkości,

No tak ale ja nie mam gdzie sie własnie dobrze rozpedzic ale jak skocze to w tym temacie napisze bo mam nadzieje ze jutro bedzie sucho na dworzu...

Napisane Feb 19, 2006, 10:01 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
Ja sie boje alepoportu robie ollie kiedy juz mam sie zatrzymac mysle tylko nad ollie i jak sie nie dua juz drugi raz sie nie boje sprobowac i wcyhodzi.

Napisane Feb 19, 2006, 10:04 pm
ziomalmf

ziomalmf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomalmf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja skacze dopiero z 3 i sie nie boje ale jak prubuje z 4-5 to taki strach mnie bolatuje że nie wiem co 1 zasada........skacz potem mysl

Napisane Feb 19, 2006, 10:35 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mysl o tym wogóle ,szybko zapomnisz o strachu

Napisane Feb 23, 2006, 6:52 pm
look

look

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to look zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musisz myśleć że sie nie boisz i wyobraź sobie że strach to taki koleś i musisz go pokonać

Napisane Feb 23, 2006, 7:13 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam podobny problem :P dołaczal sie do tematu!  B)

Napisane Feb 23, 2006, 7:30 pm Ostatnio edytowane Feb 23, 2006, 7:31 pm przez SK8Amok
skate2004

skate2004

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate2004 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak mam duzy rozpend to skacze bez strachu a jak jest maly to czasem skocze a czasem nie ;)

Napisane Feb 24, 2006, 9:09 pm
mikoq3a

mikoq3a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikoq3a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie zastanawiaj sie dlugo bo im wiecej bedziesz myslal tym bardziej bedziesz sie bal. Mi tez pomaga jak ktos np. stoi na dole schodkow tak dalej....jakos razniej mi sie skacze i dzieki temu ostatnio zaliczylem 6 stopni :)

Napisane Feb 24, 2006, 9:13 pm
leon1993

leon1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to leon1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedziesz sobie na luzaka robisz hop i londujesz nie wiedząc o tym ja tak hopy i większość tricków kleje:P:P

Napisane Feb 26, 2006, 3:29 pm Ostatnio edytowane Feb 26, 2006, 3:30 pm przez leon1993
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja neidawno przestałem się prawiewszystkiego bać, wczoraj jeździłemw słońcu po mojej plazie były 3 schodki nigdy nei skakałem nawet z 1 schodka robie ollie i już, w BC 5 schodków poprostu popatrzy łem na odległość, rozpędiłem się soczyłem lekko przerwóciłem i za drugim razem był looz wcześniej z wysokośći typu metr czy co nie skakałem a w BC znowu nowość w jeden dzień zaliczyłem czyli 1.7 m napędził mnie film 411VM 911 na serio  :P :P :P

Napisane Feb 26, 2006, 4:46 pm
rosal23

rosal23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosal23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tym wszystkim to jest tak że jak się myśli o nie udanym tricku to on sie nie uda ;] jeżeli będziesz się bał to nie skoczysz za chiny dobrze ;] bo strach cie "sparaliżuje" ;] ale jak będziesz 100% pewny że ci się uda to uda ci się (oczywiście jeżeli w praktyce umiesz skoczyć... w co nie wątpie)

Napisane Feb 26, 2006, 6:01 pm
lplukasz1

lplukasz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lplukasz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes:Ja się tam niee boję  B) :P jedziesz robisz ollie, lądujesz (na desce), jedziesz dalej, proste B)

*Napisane Feb 26, 2006, 6:18 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najpierw skocz se na nogach a potem na desce to pomaga pozdro.

Napisane Feb 26, 2006, 6:23 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musisz uwierzyć w swoje mozliwosci :P totalnie wyluzuj i po prstu skocz. Ja mam tez strach przed schodami i to jest całkiem normalne, chyba nie ma skatera który nie boi sie schodów.

Napisane Feb 26, 2006, 6:29 pm Ostatnio edytowane Feb 26, 2006, 6:30 pm przez Skate_Piotrek
ziomal501

ziomal501

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomal501 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak umiesz dobrze ollie to nie ma sie czego bać, ja nie mam strachu żeby skoczyć np. z 8, gorzej jak mam zjeźdźać z wysokich stromych banków itp.

SKATE OR DIE !!!

Napisane Feb 27, 2006, 6:54 pm
Taziom

Taziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Taziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe norma nic się nie stanie ,nom góra połamiesz se coś :) ja tylko 1 byłem połamany:D

Napisane Mar 1, 2006, 10:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja