Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Skakanie ze schodów i grind p...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skakanie ze schodów i grind po poręczy, z jakimi trickami
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak szybko nauczyliscie sie skakac ze schodow i grindowac wysokie porecze? :P no i z jakim trickiem najlepiej wam wyszlo :)

*Napisane Feb 21, 2006, 10:03 am Ostatnio edytowane Feb 21, 2006, 10:13 am przez 19MeLoN90
procik

procik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to procik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak narazie skoczylem 7 schodow....w lat 2005....ale deche zlamalem...a dokladine Brtotherhooda ;P

*Napisane Feb 22, 2006, 3:23 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja skakalem po raz pierwszy ze schodow jak jeździlem pol roku :P 3 schodki wtedy zaliczylem a teraz nie skacze duzo wiecej glownie dlatego ze mi sprzet na to nie pozwala ( mam ciulowe lozyska i nie mam dobregfo rozpedu ) a kasy to zaczyna brakowac :)

Napisane Mar 24, 2006, 8:31 am
crookedmen

crookedmen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crookedmen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się przymierzam do trójki, niewiele mi brakuje, mam nadzieję, że w  tem weeken zalicze schodki;)
To są 2 ,ale na długość trzy...;)
Pozdrawiam

Napisane Mar 24, 2006, 8:46 pm Ostatnio edytowane Mar 24, 2006, 9:12 pm przez crookedmen
sk84ever

sk84ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk84ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja najwiecej skoczylem z 6 schodów, i zrobilem kicka z 4 :rolleyes:

Napisane Mar 25, 2006, 10:03 am
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najwięcej skoczyłem 6 ale chyba 2 szóstki największe w moim mieście(jedna wysoka a druga dłuuuuga). A z trickami to tak:z 4: flip, bs, pop shovit, fs z 3: 36 flip, bs bigspin, bs flip. Ale jutro spróbuję to z 4 ro zedytuje jak wejdzie

Napisane Mar 25, 2006, 6:42 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm ja do schodów mam wielki respect wystarczy że mimimalnie źle zlądujesz tzn krzywo na deche i już jest wysokie prawdopodobieństwo złamania dechy sam złmałem 3 dechy zanim odjechałem czysto flipa z 4 schodów ... no ale za mój best trik na schodach uważam casper flipa ... kurcze ciężko było go skleić :D

Napisane Mar 25, 2006, 6:57 pm
PINGWAy

PINGWAy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PINGWAy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja próbowałem z takiej platformy ponad 1m zrobić ollie to tak zrobiłem, ale nie do końca, bo deska poleciała zbyt do przodu a ja spadłem na kolana :/

Pozdrawiam,
PINGWAy

Napisane Mar 25, 2006, 6:59 pm
sk8up

sk8up

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8up zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeż dze nie całe pół roku i już prawie zaliczyłem trzy schodki (zaliczyłbym je już dawno gdyby nie chujowy dojazd) :mad:

Napisane Mar 25, 2006, 10:13 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ze schodkami (3, z max chujowym dojazdem, gdzie nie ma miejsca na odepchnięcie) nie miałem więkzego problemu. Potem zacząłem fs. Tu wystarczy tylko wiara w siebie no i ollie umieć.

Napisane Mar 27, 2006, 8:45 am
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najwiecej to 9 schodow ale sie przymierzam do 11 :D

Napisane Mar 27, 2006, 6:57 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wow czemu nikt o poreczach nie pisze :AS

Napisane Mar 28, 2006, 8:38 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na poręczach wysokich jeszcze nie grinduje, ze schodów skacze, ale tylko ollie. Najwięcej skocyzłem z 5 schodów (po pół roku jazdy)

Napisane Mar 31, 2006, 10:56 am
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdze 3 miechy i skacze z 3 schodków, ale teraz będe próbował z 5 chociaż są cholernie wysokie i długie, ale trudno.
Pozdro

Napisane Mar 31, 2006, 5:53 pm
Ghost91

Ghost91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ghost91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na razie jeżdżę krótko, więc skacze dopiero z 3 schodów.

Napisane Mar 31, 2006, 9:24 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2006, 11:20 pm przez Ghost91
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fakie kickflip 180 z 5 schodów

Napisane Mar 31, 2006, 9:43 pm
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chciałem skakać z 3 i ni huja nie mogę się przełamać może 2 jutro sprubuję skoczyć

Napisane Mar 31, 2006, 9:59 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

efektowny switch kickflip, tylko ciężko mi trafić na mórek niekiedy,
a niekiedy poprostu trafiam i spadam. wychodzi mi 1/3

Napisane Apr 2, 2006, 8:52 am
livestyle

livestyle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to livestyle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja po 4miesiacach jazdy zrobiłem ollie z 4 [moje pierwsze schody] i tego samego dnia wieczorem zrobiłem flipa z 4 i skoczyłem 5 ktora bytła obok , po około 7miechach skakałem f/s  ,  b/s . popszoł , flip , heel , z 5 elo

Napisane Apr 2, 2006, 10:20 am
seba99

seba99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seba99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dosc wolno ,bo w 6-7miesiecy.

Napisane Apr 2, 2006, 10:22 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja