Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Skate Parki na Śląsku

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skate Parki na Śląsku
rafmix

rafmix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafmix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam 2 skate parki. Plac Krakowski w Gliwicach - nie wiem czy to skate park :P ale są rampy i Jakaś hala W Katowicach. Piszcie jeszcze gdzie są skate parki i powiedzcie jaki jest adres tej hali w Katowicach bo nie mam pojęcia

Pozdroo :D

Napisane Feb 21, 2006, 3:49 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wymienie skate parki na których miałem przyjemność (lub nie")) jeździć, a więc w:
1. Wodzisławiu Śląskim (my city) - skate park do kitu jednym słowem
2. Rybnik - bardzo pozytywne wrażenia, szczególnie jeżeli chodzi o funbox - świetna sprawa
3. Trash Skate Park w Katowicach - ogólnie podobało mi się, ale parkiet  :stare:jest troche że tak powiem podgnity, jak ja byłem to było za dużo osób co również utrudniało jazde

P.S Catch adres: Katowice - Ligota na ul. Asnyka 32. Na terenie dawnego klubu sportowego Kolejarz Katowice

Napisane Feb 21, 2006, 3:58 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2006, 4:09 pm przez colo
rafmix

rafmix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafmix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ooooo stary THX WIELKIE THX ;)

Napisane Feb 21, 2006, 4:06 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem tak:
1. plac krakowski... << nicv ciekawego... jedynie podobaja mi sie rurki...
2... chcialbm miec adres hali w katowicach...

Napisane Feb 21, 2006, 6:05 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Sosnowcu otworzyli w 05 roku

Napisane Feb 21, 2006, 6:09 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W rybniku parking wiśniowiec. Codziennie w wakacje tam jeździmy.
W rybniku ma powstać kryty skatepark. W centrum handlowym. Tak głoszą gazety. No ale nie wiadomo czy uda im się naoszczędzać.:D

Napisane Feb 21, 2006, 6:12 pm
macant

macant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieki wam ja miesszkam w Gliwicach :P

Napisane Feb 21, 2006, 6:23 pm
rafmix

rafmix

Member
Wyświetl posty

taa THX ja tez mieszkam w gliwicach. A wiecie moze czy wybuduja albo planuja wybudowac jakas fajna hale bo bylo by zaj*****ie

Napisane Feb 21, 2006, 6:37 pm
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Sosnowcu ( my city) jest spoko skatepark a ma być wybudowany jeszcze jeden!! Pozdrowienia:)

Napisane Mar 17, 2006, 11:36 am
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rybnik no poporstu joł ;d
Sosnowiec - fajnie się prezentuje na zdjęciach ;D

Napisane Mar 17, 2006, 11:45 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no sosnowiec. jeden taki typowy skatepark z funboxem i bankami,a w tym roku ma byc pool. juz nie moge sie doczekac")

Napisane Mar 17, 2006, 3:46 pm
Klimus

Klimus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Klimus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PAderewa I Koniec Tematu :D

Napisane Mar 17, 2006, 3:51 pm
kamlo

kamlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może to nie skatepark ale zawsze popularna miejscówa:]
PADEREWA......:P:P:P

Napisane Mar 17, 2006, 3:51 pm
jarek93

jarek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W  CHORZOWIE JEST FAJNY

Napisane Mar 24, 2006, 5:07 pm
punkt

punkt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to punkt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na Kraku w Gliwicach trzeba uważać, bo nawierzchnia jest w niektórych miejscach niezbyt równa heh

Napisane Mar 24, 2006, 5:22 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na paderewie w katowicach w sosnowcu w parku bodajze sieleckim

Napisane Apr 3, 2006, 9:46 am Ostatnio edytowane Jun 30, 2007, 6:07 am przez kondzikfb
kruszynaMJ

kruszynaMJ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kruszynaMJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W BIELSKU - BIAŁEJ na błoniach hehehehe.......................szkoda gadac  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Napisane May 12, 2006, 8:39 pm
Skatekmn

Skatekmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skatekmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak chcecie to w Piekarach sl pod koniec wakacji bedzie skatepark czyli w moim miescie  B)

Napisane May 17, 2006, 10:41 am
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś przejezdzałem przez śląsk i zaczymaliśmy się tam i było troche fajnych miejscówek ale skateparków noie widziałem

Napisane May 17, 2006, 2:44 pm
NeoL

NeoL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NeoL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja znam w sosnowcu , paderewa , chorzow park

Napisane May 17, 2006, 4:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja