Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Sen

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sen
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak śpicie to o czym najczęściej śnicie???A może gadaćie podczas snu ja akurat często gadam ostatnio brat mowił jak weszedł do pokoju to ponoc powiedziałem ooo jappierdole
haha

Napisane Feb 21, 2006, 4:28 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rzadko kiedy śnie, a jak już mi się zdarzy to zwykle po dniu pełnym wrażeń  i są to raczej niemiłe sny ")

Napisane Feb 21, 2006, 4:34 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się często różne dziwne rzeczy śnią, np że gonią mnie widelce, albo że jestem wampirem... :D

Napisane Feb 21, 2006, 4:38 pm
6lajts

6lajts

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6lajts zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najczęściej jak spie to nic mi sie nie śni tak jakbym umarł.
Czasami lunatykuje: chodze po chacie, kiedys chciałem naszczać do szafy mojej siostry, chciałem wyskoczyć przez okno, zacząłem bluzgać starszym, pomazałem gębe mojej siostry markerem.....wiele tego było teraz to mi sie to juz nie zdarza.

Napisane Feb 21, 2006, 4:40 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sXe powiedział(a):
Mi się często różne dziwne rzeczy śnią, np że gonią mnie widelce, albo że jestem wampirem... :D

Nie wiem co zażywasz przed snem .. ale odstaw to!! :P

Napisane Feb 21, 2006, 4:43 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

colo powiedział(a):
sXe powiedział(a):

Nic nie zażywam. :) Może mam bujną wyobraźnię?  :cyclops:

Napisane Feb 21, 2006, 4:45 pm
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy jest LD (świadomy sen) ahhhhhhhhh  :)  ^^

Napisane Feb 21, 2006, 4:45 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak byłem młodszy to też lunatykowałem, raz nasikałem do szuflady, w której trzymałem jakieś czasopisma, o mało co nie zrobiłem tego samego do lodówki, raz wyszedłem z chaty xD a siostra do mnie " a ty gdzie idziesz?" - a teraz lubię jak mi się śnią jakieś chore sny, albo straszne... wtedy wiem, że śpie i, że jest fajnie.

Napisane Feb 21, 2006, 4:50 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

sXe powiedział(a):
colo powiedział(a):
sXe powiedział(a):

Nic nie zażywam. :) Może mam bujną wyobraźnię?  :cyclops:

Ja też mam bujną wyobraźnię ale chyba ona nie decyduje o śnie skoro nie jestem podczas niego świadomy  :P ale może się mylę. Teraz żałuje, że nie skupiłem się na wykładzie z psychologii o snach  :mad: miałem wszystko podane jak na tacy

*Napisane Feb 21, 2006, 4:58 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zwykle niepamietam swoich snow ale ostatnio snilo mi sie ze kopalem na ziemi kolesia ktorego nielubi  :) heh

Napisane Feb 21, 2006, 5:04 pm
Asiulek

Asiulek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Asiulek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heee mi sie zwykle snia jakies glupoty hehe...wole juz nie wspominac jakie...ale jak mi sie sni cos fajnego to zwykle sie te sny sprawdzaja :P:)

Napisane Feb 21, 2006, 5:07 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi zawsze albo się śnią jakieś ładne dziewczynki albo nic :P ;) B) :rolleyes:

*Napisane Feb 21, 2006, 5:10 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chyba powinienem iść do psychologa bo moje sny są dosyć poje**.Raz mi sie śniło że ruchałem murzyna co zamiast dupy miał rurke, a innym razem mi sie śniło że ruchałem babke a jak sie odwróciła to sie okazało że to jest koleś. (nie jestem gejem). Sory jeśli kogoś urazułem w tym poscie i myślcie o tym co chcecie.

Napisane Feb 21, 2006, 5:12 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Tettek powiedział(a):
Ja chyba powinienem iść do psychologa bo moje sny są dosyć poje**.Raz mi sie śniło że ruchałem murzyna co zamiast dupy miał rurke, a innym razem mi sie śniło że ruchałem babke a jak sie odwróciła to sie okazało że to jest koleś. (nie jestem gejem). Sory jeśli kogoś urazułem w tym poscie i myślcie o tym co chcecie.

:rolleyes: :rolleyes: ") Nie zazdroszczę Ci, po takich snach moja pewność co do orientacji seksualnej byłaby lekko zachwiana, oczywiście nie śmiem podważać Twojej. Podobno sny to nasze ukryte pragnienia :P:P
Pozdrawiam

Napisane Feb 21, 2006, 5:15 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2006, 5:18 pm przez colo
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja zadko miewm sny mimo ze mam wybujala wyobraznie... A jak juz snie to zazwyczaj takie glupoty ze sam nie potrafie tego opowiedziec  :P ale ogolnie jest milo, zwlaszcza gdy przysni sie jakas fajna no ten tego wiecie co hehe

Napisane Feb 21, 2006, 5:16 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jahu powiedział(a):
najlepszy jest LD (świadomy sen) ahhhhhhhhh  :)  ^^

Dokładnie... Można sterowaćwłasnymi myślami, i "wyczarować" to co się chce :) Deskorolkę, albo że można latać ;) Kiedyś miałem taki sen, dziwny strasznie, że ktoś mnie gonił, ze strzykawką, i by mnie to zamieniło w królika, i zczaiłem, że to jest sen, i chciałem latać, po czym uciekłem do domu i moja rodzina to były króliki :D I się obudziłem. Ale głupie. Czasem mi się śni, jak jestem Spider-man'em, i sobie fruwam na pajęczynie i łażę po ścianach :D Fajne uczucie. Nienawidzę koszmarów, albo jak ktoś mnie we śnie łaskocze.

Niebezpieczne są sny, kiedy się wydaje, że się dusisz. Np. toniesz w wodzie, albo nie możesz złapać powietrza. W realnym świecie dusisz się kołdrą. Od czasu do czasu się budzę, i wzducham szybko parę minut, jakbym nieoddychał minutę, a mogę wytrzymać raczej mało. Pozdrawiam, kolorowych i miłych snów życzę.

Napisane Feb 21, 2006, 5:44 pm
eSBeN

eSBeN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eSBeN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja bardzo ale to bardzo rzadko snię hehe ciekawe czemu :P a jak już mam senn to łohohoho szkoda gadać hehe

Napisane Feb 21, 2006, 5:52 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam klaustrofobię , no i najgorzej jak jestem chory to zawsze mi się śnią jakieś zryte i chore pomieszczenia .... lepiej nie pisać co mi się wtedy we łbie dzieje ....

*Napisane Feb 21, 2006, 6:05 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No z tego co czytam to niezłe sny ja czesto gadam a mamuska moja hahah to niezle jedzie jak klnełem przez sen to mam fuxa ze rodzice niesłyszeliii hahah
Haha fajne sny widelce mnie goniły muahahah

Napisane Feb 21, 2006, 6:13 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam żadko sny a jak mam to albo sie budze albo ich nie pamiętam ale wiem że miałem.Ale i tak od czasu do czasu sie coś przyśni :P

Napisane Feb 21, 2006, 6:25 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja