Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowpark Zieleniec

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowpark Zieleniec
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema czy byliscie chodz raz czy itp w Zieleńcu na snowparku jest niezły:P:P
www.le-ski.pl kilka fotek tam jest z Zieleńca :D:D

Napisane Feb 22, 2006, 8:18 am Ostatnio edytowane Feb 22, 2006, 8:20 am przez umfbiker
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

park elegancki  świetnie mi sie tam jezdzi (a zwłaszcza lata :D) świetny klimat tam panuje heh a na stronie jibbpark.pl jest chyba więcej fotek :D a kto będzie na forum snowpark freestyle contest?

Napisane Feb 27, 2006, 5:23 pm
marna

marna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snowpark Zieleniec rulezzz:) Fajny trabant, ale jedyne czego nie rozumiem to tego, że kupili ratrak do tworzenia dragon pipe'a i go nie zrobili. Najfajniej po jeździe na impreze do Piątki.

*Napisane Apr 7, 2006, 9:50 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest zajebisty ale niestety nie jexdziłem w nim;(

Napisane Jun 19, 2006, 6:05 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marna powiedział(a):
jedyne czego nie rozumiem to tego, że kupili ratrak do tworzenia dragon pipe'a i go nie zrobili

w zieleńcu kupili ten ratrak? nie pomyliło ci się z jualianami?
http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=8468

Napisane Jun 25, 2006, 8:11 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom spoko jest od poczatku swego istnienia sie niezle rozwinal no r.e.s.p.e.c.t. za to:D ale nie ma co to jak wypad do sasiednich czech czy tez do solden:)

Napisane Jun 25, 2006, 9:28 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

snow park jest świetny co roku jeżdże do Zieleńca więc wiem tj. w tym roku jeździłem na desce ale gdzie indziej :( za rok jade do Zieleńca na deche

Napisane Sep 2, 2006, 12:42 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze w nim nie jezdziłem :P

Napisane Sep 4, 2006, 8:00 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tam jest pro. Byłem tam już nieraz i naprawdę zawsze tam jest miłe wrażenie, można sobie naprawdę lajtowo pojeżdzić, jak dla mnie, to najlepszy snowpark xD

Napisane Sep 16, 2006, 10:46 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

a jak wiadomo z roku na rok jest coraz lepiej :)
ajjj juz sobie wyobrażam co będzie w nadchodzącym sezonie :)

Napisane Sep 19, 2006, 4:25 pm
zoladz69

zoladz69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zoladz69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka ja mieszkam pod zielencem (Duszniki Zdrój)
i moi kumple tam jeźdżądą i mówią że jest super

Napisane Oct 7, 2006, 9:14 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

troche o snowtropolis:
klik
nie każdego stać na takie wyjazdu kilka/kilkanaście razy w roku :/
a snowpark w zieleńcu jest pierwsza klasa, bardzo klimatyczny :)

Napisane Oct 11, 2006, 2:28 pm Ostatnio edytowane Oct 12, 2006, 8:35 am przez umfbiker
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest super a najśmieszniejszy jest trabant heheheh i te rurki

Napisane Jul 22, 2007, 4:24 pm
Strzyga

Strzyga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strzyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie bylam ale dużo dobrego słyszałam
tyle ze nie widze tam żadnego wallride'a ani podobnych zabawek a to dla mnie duzy minus :(

A w porównaniu z julianami, korbielowem i nowym parkiem w bialce to jak wypada park w zieleńcu? Bo nie wiem czy sie oplaca tluc taki kawal drogi żeby na trabanta popatrzec:PP

Napisane Jul 28, 2007, 12:41 pm
50skoczek

50skoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50skoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Forum park jak domniemam  :P Wprawdzie nie jezdziłem tam ale kumple byli i polecali moze tej zimy sie wybiore.

i  tak w nawiasie...

TAKI TEMAT JUŻ BYŁ!!!!!!!!!!

Napisane Oct 12, 2007, 5:40 pm
zoladz

zoladz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zoladz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teraz na zieleńcu budują HP :D na 4 będzie to pełno wymiarowy jedyny w polsce HP. Więcej info na zieleniec-extreme.eu

Napisane Oct 21, 2007, 10:01 am
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Forum park jak domniemam  :P Wprawdzie nie jezdziłem tam ale kumple byli i polecali moze tej zimy sie wybiore.

i  tak w nawiasie...

TAKI TEMAT JUŻ BYŁ!!!!!!!!!!

ten temat jest 20razy dłużej na portalu niż ty więc może bez takich komentazy

Napisane Oct 21, 2007, 12:38 pm Ostatnio edytowane Oct 21, 2007, 12:40 pm przez michej
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja