Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Deskorolka na olimpiadzie.. C...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deskorolka na olimpiadzie.. Czemu nie ?
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema! Ostatnio sie zastanawiałem nad tym tematem.. Dlaczego snowbord moze byc na zimowych igrzystach a deskorolka na letnich nie moze byc.. czy jesteście za tym aby skateboarding był dyscypliną olimpijską? Ja jestem na tak :P

Napisane Feb 24, 2006, 2:25 pm Ostatnio edytowane Feb 24, 2006, 2:25 pm przez chmieluu
kpromil

kpromil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kpromil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do tego są zawody sk8boardowe he he a tak poważnie to nieprejdze

Napisane Feb 24, 2006, 2:37 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziwne... wczoraj też o tym pomyślałem  :)
Snowboard - Skateboard... dwie dziedziny, które się nawzajem dopełniają porami roku...

Ale wydaje mi się, że nie ma szans na coś takiego ...  :thinking:

Napisane Feb 24, 2006, 2:42 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co wiem to takie starania sa juz od dawna prowadzone...

w Pekinie w 2008 roku ma byc jako dyscyplina pokazowa

(o ile dobrze mi sie o uszy obilo)

Napisane Feb 24, 2006, 2:49 pm Ostatnio edytowane Feb 24, 2006, 2:55 pm przez me4891
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 dobze ci sie obilo bo bedzie w pekinie jako pokazowa a wejdzie do dyscyplin olimpijskich tylko wtedy gdy bedzie jakie kolwiek zainteresowanie tym sportem na olimpiadzie

Napisane Feb 24, 2006, 2:51 pm
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem na nie. Wtedy na desce zaczną jeździć prawdziwi "sportowcy" żeby zarobić kase a nie z zajawki...

Napisane Feb 24, 2006, 2:57 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajactomek powiedział(a):
Ja jestem na nie. Wtedy na desce zaczną jeździć prawdziwi "sportowcy" żeby zarobić kase a nie z zajawki...

e tam : p zajęczy nie ma sie o co bać bo na desce nie da sie nauczyc tak szybko jezdzic :D i tak wiadomo ze na olimpiadzie by statowal reynolds i inne takie :D

Napisane Feb 24, 2006, 3:45 pm
bioly00

bioly00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bioly00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No spoko by bylo  :) Tylko czy cos takiego sie uda to czas pokaze ;)

Napisane Feb 24, 2006, 4:48 pm
wtr25

wtr25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wtr25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wedłóg mnie, to głupi pomysł, żeby Skateboarding był dyscypliną olimpijską. przez to by się bardzo skomercjalizował(tak jak snowboard) byłaby moda na deske(wyobraźcie to sobie: tysiące dzieciaków z deskami z biedronki, którym po 2 tygodniach Sk8boarding sie nudzi). na olimpiadzie nie było by tego klimatu, tej atmosfery i zajawy, która jest na małych zawodach.. tricki byłyby robione pod publiczke.. do dupy! :( moje zdanie na ten temat brzmi NIE!

Napisane Feb 24, 2006, 5:25 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chmieluu powiedział(a):
zajactomek powiedział(a):

e tam : p zajęczy nie ma sie o co bać bo na desce nie da sie nauczyc tak szybko jezdzic :D i tak wiadomo ze na olimpiadzie by statowal reynolds i inne takie :D

to własnie i to by była zajebista LIPA. Jebac olimpiade!!! jazda to jazda (chodź w stanach juz jest tylko dla kasy) jebac to !!

Napisane Feb 25, 2006, 10:34 am
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wtr25 powiedział(a):
wedłóg mnie, to głupi pomysł, żeby Skateboarding był dyscypliną olimpijską. przez to by się bardzo skomercjalizował(tak jak snowboard) byłaby moda na deske(wyobraźcie to sobie: tysiące dzieciaków z deskami z biedronki, którym po 2 tygodniach Sk8boarding sie nudzi). na olimpiadzie nie było by tego klimatu, tej atmosfery i zajawy, która jest na małych zawodach.. tricki byłyby robione pod publiczke.. do dupy! :( moje zdanie na ten temat brzmi NIE!

Zgadzam się jak najbardziej. Wyjdzie wszystko na świat, każdy bechar będzie kupował deskorolkę i tylko upewniał ludzi w dziecinadzie w tym "sporcie". Skomercjalizuje sie, nie będzie tego klimatu - dokładnie

Napisane Feb 25, 2006, 7:14 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli deskorolka znalazła by się w spisie olimpijskich sportów, to byłby znak, że stała się komercyjna. Takie mam zdanie.

Napisane Feb 25, 2006, 7:51 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slyszałem ze na igrzyskach w Pekinie chcą zeby był skateboarding.. hmm jak niektorzy mowia ze przez to ze bedzie to dyscyplina olimpijska to zaczna jezdzic jakies takie tego dla sławy i kasy tylko no to sobie mysle o tym co sie TERAZ (bez olimiady) dzieje w stanach.. przeciez tam tez teraz tylko komercha i kasa są.. :/

Napisane Feb 25, 2006, 7:57 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem PRZECIW. Nie pasuje mi to ze zawodnicy mieliby ze soba rywalizowac, walczyc o medale. Deskorolka to nie jest jakas gra wktorej liczy sie zwyciestwo

Napisane Feb 25, 2006, 8:05 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem za, bo wtedy wiele osob ktore sa przeciwne tej deskorolce, ktorzy uwazaja nas za wandali i hooliganow mnoze by zrozumialo, skoro to jest na olimpiadzie to moze nie jest to zle

Napisane Feb 26, 2006, 12:59 am
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wajcha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem jak najbardziej za NIE
aczkolwiek ma tez swoje  plusy
chociazby skaterzy ktorzy nie sa znani na swieceie np: polacy a maja potencjał moga si epokazac i wypromowac
lecz argumentem przeciw jets przedewszyskim calkowite zatracenie niezaleznosci i charakteru jaki deska ze soba niesie to jest najpowazniejszy argument ktory mowi  "Nie"

Napisane Feb 26, 2006, 8:13 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lipa... zaraz by zaczęli jeździć tacy "sportowcy" w pedalskich, podobnych do skoczków narciarskich kostiumach z numerkami B) :P :P :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Napisane Feb 26, 2006, 8:25 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przemsk8 powiedział(a):
Lipa... zaraz by zaczęli jeździć tacy "sportowcy" w pedalskich, podobnych do skoczków narciarskich kostiumach z numerkami B) :P :P :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

hahhaahah  :cyclops: byłyby ograniczenia na szerokości spodni i trza byloby miec skarpetki odpowiednigo koloru.. no i dlugosc i szerokość deski to tez oczywiscie byłaby podana.. nie mniej .. nie wiecej  :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Napisane Feb 26, 2006, 8:32 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

damaster powiedział(a):
przemsk8 powiedział(a):

hahhaahah  :cyclops: byłyby ograniczenia na szerokości spodni i trza byloby miec skarpetki odpowiednigo koloru.. no i dlugosc i szerokość deski to tez oczywiscie byłaby podana.. nie mniej .. nie wiecej  :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Hahaha, byłoby śmiesznie... ABSURD. Wymiary desek? Haha... Waga deski też pewnie by była... No nie... Ale gdyby była deskorolka na Olimpiadzie, chociażby na rampie, ludzie zaczęliby przynajmniej mieć szacunek do skaterów, za odwagę, i zręczność. Pozdrawiam.

Napisane Feb 26, 2006, 8:53 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lotos94 powiedział(a):
me4891 dobze ci sie obilo bo bedzie w pekinie jako pokazowa a wejdzie do dyscyplin olimpijskich tylko wtedy gdy bedzie jakie kolwiek zainteresowanie tym sportem na olimpiadzie

to pojedzmy wszyscy cala załoga.. okazmy zainteresowanie :D
co do pomyslu jest ok :D tylko ze deska jest najbardziej nieobliczalnym sportem jaki bylby na olimpiadzie... i powiedzmy sobie szczerze... gdyby przyjeto deske do dyscyplin olimpijskich na swiecie zrobilby sie taki charmider ze swiat by tego nie przetrzymał ;)

Napisane Feb 26, 2006, 9:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja