Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » flip ze schodów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
flip ze schodów, ////////////////////
Jungleboy

Jungleboy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jungleboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hello,niech mi ktoś powie,jak dobrze skoczyć z flipem ze schodków.Mój flip jest dobry(ok. 1 deck,ale pewnie robie) kleje z małego murka,schodków skacze 4 ale boję się jakoś flipa ze 2 schodków,mimo,że wiem,że technicznie jestem zdolny do flipa nawet z 3 :( .
Napiszcie coś co mi pomoże.Elo  :rolleyes:

*Napisane Feb 26, 2006, 3:03 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rozpędz sie dobrze i dojeżdzajac do schodkow powiedz sobie ze chcesz zrobic flipa ze schodkow i........ skaczesz flipa i ladujesz (albo i nie) chyba najprostsza teoria na flipa ze schodkow. PoZdRo

Napisane Feb 26, 2006, 3:14 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 schodki to jeszcze nie masakra . jeśli umiez robić flipa wskakujac na coś to zeskakujac jest łatwiej . rozpedz sie dobrze ,zakrec flipa i sklej . i nie boj sie . myśl jak bys to robil na flacie .pozdro  :)

*Napisane Feb 26, 2006, 6:18 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po prostu pomysl sobie ze zrobisz

Napisane Feb 26, 2006, 6:20 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam z flipem ze schodków nie szaleje ale z 2 to robie na lajcie :P 
rozpedz sie i zrub go tak jak na flacie :) wtedy napewno wyjdzie

Napisane Mar 11, 2006, 3:35 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nic na siłe przyjdzie czas na wszystko . Moje rady:
Nie wiem czy ty tez ale dużo osób robi flipa tak że ma noge ustawiona(przednią) na samym rogu deski i chca jak najmocniej zakrecic.
To sie nie sprawdza na schodach. Daj noge tak aby palcami byc na srodku deski(w sesie szerokosci). najlepiej zaraz koło montażówki.
no i próbuj jak najdłużej. to takze zalezy od nawierzchni bo jesli jest bruk taki na maxa syfiaty to nie ma sensu.
Powodzenia pzdr

Napisane Mar 11, 2006, 3:43 pm
Shortykrk

Shortykrk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shortykrk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem tylko jedno zdanie które każdy skater poinien sobie wziąc do serca i regularnie powtarzac : JAK SIE NIE WYWRÓCISZ TO SIE 
NIE NAUCZYSZ . kropka .

Napisane Mar 14, 2006, 10:21 pm
piotrek13.

piotrek13.

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piotrek13. zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak to musisz być tego pewny, zastanawiasz sie chwilke, myślisz "zrobie" podjezdzasz i robisz, wystarczy troszke wiary w siebie i można zrobić każdy trik jeżeli sie o nim myśli i stara go wykonać nawet przez baaaaaaaardzo długi czas, nie którym to przychodzi łatwiej a nie którym wolniej, ale jakby tak nie było to czym była by deskorolka?:) pozdrawiam i próbuj tego flipa!

Napisane Mar 14, 2006, 10:34 pm
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

morda nie szklanka nie zbije się
pomys o tym przed skokiem

Napisane Mar 14, 2006, 10:43 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najwazniejsze to uwierzyc w siebie, dobry rozped. nie mysl tylko o tym co sobie rozwlisz jak przypadkiem zle wyldujesz. grunt  to wiara... i spontan.. zastanawiajac sie kilka minut duzo nie zdzaialasz a tylko sobie przyspozysz wiekszej adrenaliny i jeszcze sie mozesz zniechecic
powodzenia

Napisane Mar 14, 2006, 10:44 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba przelamac srach a zrobisz tego flipa

Napisane Mar 15, 2006, 2:01 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ryan powiedział(a):
Nie bój się lądować

bo to podstaa...

Napisane Mar 15, 2006, 8:33 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja flipa z 2 robie czasami ale trzeba wierzyć w siebie i to na tyle

Napisane Mar 17, 2006, 7:30 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie bój się. Z 3 schodow nawet się porządnie nie wywalisz...

Napisane Mar 18, 2006, 10:40 am
skate2004

skate2004

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate2004 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wolno bac sie ladowa jak juz widzisz ze deseczka jest pod noogami to nie odskakuj tylko idz na calosc to jest rozwiazanie

Napisane Mar 18, 2006, 10:41 pm
patrych

patrych

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrych zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez cos takiego zrobie ja zrobie ok 4 schodkow flipa ale to jest kwestia pociagniecia deski jeden maly ruch zle i lezysz trzeba sobie wypracowac dobrze filpa a potem brac sie za wiekszy poziom wiec musisz myslec pozytywnie bo inaczej dupa bedzie > pozdroo

Napisane Mar 19, 2006, 11:08 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja flipa robie z murka  gdzieś tak pół metra ładnie mi wychodzi  ładnie go kleje ") a schodki to tylko kwestia czasu myśle że  jak spotkam jakkieś fajne  schody to dam sobie rade (gdzieś tak 4 do 6 schodków):)

Napisane May 2, 2006, 9:34 am Ostatnio edytowane May 2, 2006, 9:35 am przez wojtek57
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz co???.... myśl żę nie ma tych schodów.... normalnie tak jakbyś robił flipa na flacie... ja tak zawsze robie i sie przeważnie się udaje:D B)

Napisane May 13, 2006, 4:17 pm Ostatnio edytowane May 13, 2006, 4:18 pm przez shortys666
bioly00

bioly00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bioly00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skoncentruj się na tricku aby dobrze kopnąć! Po prostu zrób tak jak na flacie musisz się na full skoncentrować nad tym co masz zrobić! Wkońcu na pewno wyjdzie. ;)

Napisane May 13, 2006, 7:24 pm
RapssKmN

RapssKmN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RapssKmN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchypg powiedział(a):
2 schodki to jeszcze nie masakra . jeśli umiez robić flipa wskakujac na coś to zeskakujac jest łatwiej . rozpedz sie dobrze ,zakrec flipa i sklej . i nie boj sie . myśl jak bys to robil na flacie .pozdro  :)

Napisane May 13, 2006, 7:29 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja