Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jak sobie wyobrażacie:

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak sobie wyobrażacie:, Niebo , Piekło , Koniec Świata....
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie ? Ja Piekło wyobrażam sobie hmm... bardzo nieprzyjemnie.... do tego jestem MG w earthdawnie wiec mam jakotaką wyobraznie i czasami mam takie wizje ze sie grzeszyc odechciewa....z uwagi na to , ze jestem Chrześcijaninem wyobrazam sobie Niebo jako Potężną Łąkę bogato obrośnietą roslinnoscią a posrodku Bóg. A koniec Świata jako Masowe Objawienie Osoby Świętej. Zresztą uważam , że czas się wypełnia...powód ? Wojny (Irak) Kataklizmy( trzesienia ziemi , Katrina , Tsunami) , Tegoroczna zimia [moskwa,katowice], Rosja a przedewszystkim objawienia Matki Boskiej w Medjugorje i Fatimie - tam wszystko zostało powiedziane - klęski , wojna , konflikt....

Napisane Feb 28, 2006, 10:46 pm Ostatnio edytowane Feb 28, 2006, 10:50 pm przez Szamal
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawy temat niezłe
Jak dla mnie i niebo i piekło to jest takie samo miejsce ponieważ nie ma takiego miejsca materialnie jest to stan duszy w Niebie dusza jest szczęsliwa i zyje w nieograniczonym szczesciu ale nie ma sadze jakis lak kwiatkow i znajomych tylko takie upojenie szczęsciem i miłosierdziem a piekło ...... no coż mniej wiecej tak samo tylko dusze strasznie cierpia nie moga zaznac spokoju straszny huk i płacz innych błaganie żale modlitwy itp. Straszna wizja a koniec swiata ?? Poczytajcie Apokalipse sw Jana i wyobrazcie to sobie bardziej nowoczesnie pewnie bedzie cos takiego "[...] nie znacie ani godziny[...]" no wiec kiedys sie przekonamy jak jest w niebie/czysccu/piekle. PoZdRo 

Napisane Feb 28, 2006, 10:53 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
wabahaba powiedział(a):
no wiec kiedys sie przekonamy jak jest w niebie/czysccu/piekle. PoZdRo 

tu niestety masz racje...

Oczywiscie eraz o tym nie myslmy chociaż czesto mam takie mysli jak jest umierac co jest po smierci jak jest w niebie jak sie przechodzi z zycia w wiecznosc itp

Napisane Feb 28, 2006, 10:58 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
tez czasem tak mam, raz mnie schizowalo i myslalem o samobojstwie, a chwile pozniej zalowalem, ze wogole cos takiego mi na mysl przyszlo...

Kurcze też miałem takie myśli ale nie to że chciałem sie zabic ale jak to jest jak by teraz umrzec nagle co by sie stało z innymi ze mna ale nie mam na szczescie mysli samobojczych bo
ZYCIE JEST PIEKNE :)

Napisane Feb 28, 2006, 11:04 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dla mnie to nie ma podzialu typu: ziemia, niebo na gorze a pieklo na dole. wydaje mi sie ze wszystko jest sobie rowne... niebo jest nieco wyzej ale tylko dzieki zaslugą Boga... cale to wszystko.. heh wyobrazam sobie zupelnie jak na obrazie hansa Memlinga "sąd ostateczny... (to tak dla tych ktorzy wiedza o co mi chodz), :)
pozdrawiam

Napisane Feb 28, 2006, 11:09 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

akont powiedział(a):
ja dla mnie to nie ma podzialu typu: ziemia, niebo na gorze a pieklo na dole. wydaje mi sie ze wszystko jest sobie rowne... niebo jest nieco wyzej ale tylko dzieki zaslugą Boga... cale to wszystko.. heh wyobrazam sobie zupelnie jak na obrazie hansa Memlinga "sąd ostateczny... (to tak dla tych ktorzy wiedza o co mi chodz), :)
pozdrawiam

Ja znam ten obraz ja sobie troszke inaczej wyobrażam ale to jest w sumie uniwersalny obraz Sadu ostatecznego :) PoZdRo

Napisane Feb 28, 2006, 11:20 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
Cytuj:
tez czasem tak mam, raz mnie schizowalo i myslalem o samobojstwie, a chwile pozniej zalowalem, ze wogole cos takiego mi na mysl przyszlo...

Kurcze też miałem takie myśli ale nie to że chciałem sie zabic ale jak to jest jak by teraz umrzec nagle co by sie stało z innymi ze mna ale nie mam na szczescie mysli samobojczych bo
ZYCIE JEST PIEKNE :)

Szanuj sobie życie, w przeciwnym razie dorwie Cię Jigsaw!! A on potrafi przekonać, że każdy ceni sobie życie a w obliczu śmierci miękną najtwardsi.

Napisane Feb 28, 2006, 11:32 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma piekła!
nie ma nieba!
każdy pojdzie tam "gzie chce" i gdzie wierzy

co do konca świata

zakładajac że świat miał pocatek w Bogu który nie miał początku nie bedzie i końca

to proste

bądźcie dobrzy dla siebie albo bądźcie źli dla siebie jak chcecie jedyne co jest ważne to wasze sumienie  B)

Napisane Feb 28, 2006, 11:34 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
przeciez napisalem, ze mnie chwilowi poje... !!
a co to ten Jigsaw, bo nie kojaze ...

nie oglądałeś "Piły"? ")

Napisane Feb 28, 2006, 11:37 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm ciekawe co piszecie jednak zawiół mnie colo- myslalem , ze napisze cos mądrego (jak to często bywa) a ten tu z jigsawem , no nie :)

Piekło na dole Niebo u góry...stereotypy , panie...

a co sądzicie o objawieniach Matki Bożej ?

niesamowite było to czego swiadkami bylo 70 tysięcy osób : Matka rzekła dziecku "Dam znak wszystkim...wszyscy ujrzą" i stało się  o 15 ( godzina śmierci Chrystusa ) słońce poczęło zachowywać się jak piłka ping pongowa , zaczęło wirować odbijać się ...a to wszystko na oczach tłumów .

Pozdrawiam

Napisane Feb 28, 2006, 11:57 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niebo to wielka ogroomna chmura w której jest miejsce dla grzecznych i tych ktozy wymawiali imie chucka norrisa na daremne zeby im mogl z polobroty zasunonc :D
Nie chce wiedziec jak wyglonda pieklo i koniec swiata ;)

Napisane Mar 1, 2006, 6:48 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Szamal powiedział(a):
hmm ciekawe co piszecie jednak zawiół mnie colo- myslalem , ze napisze cos mądrego (jak to często bywa) a ten tu z jigsawem , no nie :)

Piekło na dole Niebo u góry...stereotypy , panie...

a co sądzicie o objawieniach Matki Bożej ?

niesamowite było to czego swiadkami bylo 70 tysięcy osób : Matka rzekła dziecku "Dam znak wszystkim...wszyscy ujrzą" i stało się  o 15 ( godzina śmierci Chrystusa ) słońce poczęło zachowywać się jak piłka ping pongowa , zaczęło wirować odbijać się ...a to wszystko na oczach tłumów .

Pozdrawiam

To było w Fatimie i faktycznie było tam kilkadziesiat tysiecy ludzi nikt nie widział Maryji niektorzy mowili o niewyraźnim obłoku obok drzewa ale wszyscy widzieli śłońce ktore zaczeło wirować i zdawało sie spaść na nich. Takiego zajwiska nie zanotowano w tym dniu w żadnej części swiata a wszytkie ubrania suszace sie słońcu odrazu wyschły. Można wierzyc mozna nie - ja wierze.

Napisane Mar 1, 2006, 8:18 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Jocan powiedział(a):
Niebo to wielka ogroomna chmura w której jest miejsce dla grzecznych i tych ktozy wymawiali imie chucka norrisa na daremne zeby im mogl z polobroty zasunonc :D
Nie chce wiedziec jak wyglonda pieklo i koniec swiata ;)

Stary nic nie mowie ale popracuj nad ortografio PoZdRo

Napisane Mar 1, 2006, 8:20 am
Jesion5

Jesion5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jesion5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niebo to extra wielki obszar ląk i sa tam ludzie kazdy moze miec spokoj i wlasny obszar i sa Święci i Jest Jezus i Maryja i BÓG tez Jest i duch Święty tez(wiadomo).
pieklo to ciemnosc w ktorej ludzie sa pochlonieci ogniem i musza pracowac na rozzazonych weglach. diably smyraja widlami bo lbie i batami po plecach.
koniec swiata to bedzie moze taki ze pierdyknie cos w ziemie, potem bedzie jeszcze kilka podobnych plag i w koncu przyjdzie Jezus. jestem chrzescijaninem oczywiscie.
ale mozliwe tez ze Jezus bedzie walczyl z diablem o nas

Napisane Mar 1, 2006, 9:26 am
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tyle ze Piekło na dole
Niebo u góry")

Napisane Mar 1, 2006, 9:51 am
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Jesion5 powiedział(a):

ale mozliwe tez ze Jezus bedzie walczyl z diablem o nas

Tez sie nad tym zastanawiałem ( oczywiście nie na miecze i topory czy inne takie :P) mysle , ze od ludzi zalezy wynik tej walki - jesli wiecej bedzie czystych serc Jezus wygra* a jesli bedzie mniej to.... nie potrafie sobie wytłumaczyć takiego scenariuszu  :O

moze brzmi to trywialnie ale jak mialem to inaczej ująć ;)

Napisane Mar 1, 2006, 3:00 pm
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkRock99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwny temat.. :thinking:
piekło to życie na ziemi;
niebo...hymmm... to dla mnie miejsce gdzie trafie po śmierci; gdzie nie będzie trzeba nic robić...tylko ziółko jarać, jarać, jarać... :cyclops: :cyclops: hyhyhy..

Napisane Mar 1, 2006, 3:07 pm Ostatnio edytowane Mar 1, 2006, 4:55 pm przez PunkRock99
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

jaki gość , zedytował posta :P zedytowałeś nie to co trzeba :D

Napisane Mar 1, 2006, 4:10 pm Ostatnio edytowane Mar 1, 2006, 5:31 pm przez Szamal
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
nie ma piekła!
nie ma nieba!

co do konca świata

zakładajac że świat miał pocatek w Bogu który nie miał początku nie bedzie i końca

to proste

bądźcie dobrzy dla siebie albo bądźcie źli dla siebie jak chcecie jedyne co jest ważne to wasze sumienie  B)

wypowiedź zygi mi się podoba i popieram

Napisane Mar 1, 2006, 4:17 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
nie ma piekła!
nie ma nieba!

co do konca świata

to proste

wypowiedź zygi mi się podoba i popieram

ja także popieram

Napisane Mar 1, 2006, 4:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja