Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jak sobie wyobrażacie:

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak sobie wyobrażacie:, Niebo , Piekło , Koniec Świata....
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie ? Ja Piekło wyobrażam sobie hmm... bardzo nieprzyjemnie.... do tego jestem MG w earthdawnie wiec mam jakotaką wyobraznie i czasami mam takie wizje ze sie grzeszyc odechciewa....z uwagi na to , ze jestem Chrześcijaninem wyobrazam sobie Niebo jako Potężną Łąkę bogato obrośnietą roslinnoscią a posrodku Bóg. A koniec Świata jako Masowe Objawienie Osoby Świętej. Zresztą uważam , że czas się wypełnia...powód ? Wojny (Irak) Kataklizmy( trzesienia ziemi , Katrina , Tsunami) , Tegoroczna zimia [moskwa,katowice], Rosja a przedewszystkim objawienia Matki Boskiej w Medjugorje i Fatimie - tam wszystko zostało powiedziane - klęski , wojna , konflikt....

Napisane Feb 28, 2006, 10:46 pm Ostatnio edytowane Feb 28, 2006, 10:50 pm przez Szamal
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaiste , ciekawie mówisz dziecko ;)

Napisane Mar 1, 2006, 8:15 pm
xfkx

xfkx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xfkx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niebo? No nie wiem.. nie wyobrażałam sobie tego miejsca. Pewnie sie biega po kolorowych chmurkach z uczuciem wiecznego szczęścia i spełnienia... Orgazm poprostu :)
A piekło? No hmm pewnie gorąco jak cholera.. ból, cierpienie.. zbyt silne żeby w ogóle zobaczyć jak to wszystko wygląda... Napisałam opowiadanko opisujące piekło, ale to jest hardcore, nie wkleje;-) Zresztą kto to będzie czytał? :P

Napisane Mar 1, 2006, 8:15 pm
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To ja może ni napisze jak sobie wyobrażam, tylko dla odmienności jakbym chciał:
Piekło (jeśli ma być złe) - pełno ludzi chodzących w workach na ziemniaki, wszędzie wywieszone głośniki gdzie jest puszczony ciężki rap, nigdzie nie ma skteparków... to najgorsze piekło!  ;)
Niebo - Wszędzie skateparki, darmowe dechy  B) w głośnikach puszczony ostry punk (non stop), z ognia wyłaniają sie słudzy szatanów, którzy wieszają raperów na haku za jaja i wyrywają i struny głosowe...  :stare:

Napisane Mar 1, 2006, 10:00 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

masz cos do rapu dziecino ? ;)

nie no spoko mozesz nie lubiec rapu ale w niebie nie umieszczasj oprawców raperów i to jeszcze w tak drastyczny sposób za mosznę ! :D

Napisane Mar 1, 2006, 11:59 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niebo nie istnieje...a piekło jest tutaj na ziemi, wystarczy tylko dobrze poszukać;)

Piekło - " (...) Wewnątrz otchłani kryje się Miejsce, Które Nie Widziało Boga; kwitną w nim Kwiaty Zła, a najmroczniejsze fantasmagorie znajdują ujście...Właśnie tam - w tętniącym sercu nieogarniętego, całkowitego zmierzchu...towarzyszy piekielny, dantejski ryk, kojarzący się z perfidnie zniekształconym chórem archanielskich trąb...Przestrzeń wokół wypełnia się malowidłami, żywymi obrazami, przedstawiającymi najokrutniejsze agonie świata, cierpienia męczenników; ich krew, pot, słabość zostają pochłonięte przez czarną, bulgoczącą masę i brud, wessane do środka i zamienione w pył (...) "

mam też własną teorie na temat Piekła...skoro piekło ma być "karą" dla ludzi, i miejscem wiecznego strachu, bólu, i cierpienia...to każdy człowiek będzie miał swoje "osobiste" piekło, bo będzie to miejsce w którym człowiek będzie na okrągło przeżywał swoje najgorsze koszmary, czyli to czego najbardziej się boi, czego nienawidzi itp., no poprostu wszystko co najgorsze...

Napisane Mar 2, 2006, 4:30 am Ostatnio edytowane Mar 2, 2006, 5:27 am przez bula1111
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piekło i Niebo

Napisane Mar 2, 2006, 6:47 am
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wierze w sprawiedliwość i wiem, że ona istnieje. Co sobie zasiejesz, to zbierzesz .. prędzej czy później ona Cię dopadnie. Wszystkie złe czyny wracają jak bumerang, może nie od razu, ale życie rozlicza nas z każdego czynu. Odnośnie życia po śmierci, wierzę, że istnieje i swoimi poczynaniami na ziemi "meblujesz" sobie mieszkanie życia wiecznego. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy będziesz miał rezydencje czy szałas.

Napisane Mar 2, 2006, 10:19 am
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam fajna ksiazke o zyciu po zyciu gdzie jest opisane jak mozna sie zachipnotyzowac i zobaczyc kim sie bylo w poprzednim wcieleniu... ja jeszcze nie probowalem ale mam ochote i chyba kedys to zrobie... :P

Napisane Mar 2, 2006, 10:46 am
Wwicia

Wwicia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wwicia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czytałam apokalipse...(dziwne) nie wierze w koniec świata ale boje sie ze kiedys pójde spac i juz sie nie obudze...

Napisane Mar 2, 2006, 11:16 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarnooo powiedział(a):
Piekło i Niebo

Dobre w sumie streściłes tym temat i juz nic dodać nic ujac w kwestii formalnej ale wyobraźnia dalej działą

Napisane Mar 2, 2006, 3:04 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szamal powiedział(a):
No właśnie ? Ja Piekło wyobrażam sobie hmm... bardzo nieprzyjemnie.... do tego jestem MG w earthdawnie wiec mam jakotaką wyobraznie i czasami mam takie wizje ze sie grzeszyc odechciewa....z uwagi na to , ze jestem Chrześcijaninem wyobrazam sobie Niebo jako Potężną Łąkę bogato obrośnietą roslinnoscią a posrodku Bóg. A koniec Świata jako Masowe Objawienie Osoby Świętej. Zresztą uważam , że czas się wypełnia...powód ? Wojny (Irak) Kataklizmy( trzesienia ziemi , Katrina , Tsunami) , Tegoroczna zimia [moskwa,katowice], Rosja a przedewszystkim objawienia Matki Boskiej w Medjugorje i Fatimie - tam wszystko zostało powiedziane - klęski , wojna , konflikt....

Napędziłeś mi stracha koleś

Napisane Mar 2, 2006, 3:39 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Rap91 to tylko słowa...co będzie gdy proroctwa zaczną się wyraźniej spełniać ? chyba umrzesz ze strachu ;)

Napisane Mar 2, 2006, 5:28 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wwicia powiedział(a):
czytałam apokalipse...(dziwne) nie wierze w koniec świata ale boje sie ze kiedys pójde spac i juz sie nie obudze...

Oh paulinko  :P Tak sie szybko to nie stanie !! Ja, y ja nie pozwole  :P Ale ja tez kiedys czytalem apokalipse i wogole takie straszne to nie jest ;)

Napisane Mar 2, 2006, 5:31 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

50Fifty powiedział(a):
Oh paulinko  :P Tak sie szybko to nie stanie !!

Nikt nie zna dnia ani godziny...

Napisane Mar 2, 2006, 9:34 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szamal powiedział(a):
50Fifty powiedział(a):
Oh paulinko  :P Tak sie szybko to nie stanie !!

Nikt nie zna dnia ani godziny...

No tez prawda...ale ja nie pozwole ;) Szamal mozemy pogadac na temat konca swiata??? ;)

Napisane Mar 3, 2006, 2:33 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

No ale o czym chcesz dokładnie gadać - jest wiele dziedzin zawartych w tym zagadnieniu :P

Napisane Mar 3, 2006, 2:48 pm
ziomal501

ziomal501

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomal501 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie zastanawiałem się nad tym. Hmm

Napisane Mar 3, 2006, 2:50 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Szamal powiedział(a):
No ale o czym chcesz dokładnie gadać - jest wiele dziedzin zawartych w tym zagadnieniu :P

No na przyklad co sądzisz o tym czy w 2012 bedzie koniec swiata, bo ja mysle ze nie. Dawno mial juz byc ;)

Napisane Mar 3, 2006, 2:54 pm
fingerboy

fingerboy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest niebo i piekło.
Piekło to olbrzymie jezioro ogniste, znajdą sie w nim wszyscy grzesznicy.Bedzie tam tylko płacz i zgrzytanie zębów.
Niebo to miejsce pełne miłosci i obecności Bożej.
Niebędzie tam żadnych światowych pokus nakłaniających do grzechu tylko sama radość i wieczne szczęscie.

Napisane Mar 3, 2006, 2:55 pm
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wajcha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to moze ja wyraze swe jakze skromne zdanie
moze na poczatek pare slow otoz napewno kazdy sam sie o tym przekona czy jest bog czy nie ma  czy jest pieklo czy nie
chodz po co mialo by istniec jakies pieklo
bo przeciesz kazdy popelnia bledy jesli tak uznamy grzech chodx i wyjasnienie samego pojecia grzech jest wzgledna i nie da sie opisac bo dla kazdego moze oznaczac co innego
lecz mozna uznac ze  nie ma osoby ktora by nie popelniala takowych grzechow wiec z tego by wynikalo ze wszyscy pojdziemy do piekla
2 aspekt mojej wypowiedzi czy wogole istnieje ja mysle jednak ze nie
po drugie uznalbym mozliwy fakt reikarnacji co by bylo calkiem logiczne ;)
kazdy ostatecznie umrze poznałby prawde i na nowo urodził by sie w nowym wcieleniu hehehe

a teraz pytanie w pytaniu do was ktore jakby jest odpowiedzia na moja wypowiedz
czego jestescie tymi kim jestescie czyli np ty Aniu (sXe) jestes tym kim jestes ze mieszkasz w kielcach i zyjesz w tym ciele a nie np Akont :):)

no to sobie pofilozofowalismy a teraz chodxmy sie napic hahahahha

just think about this Nigga
satan bless you all

Napisane Mar 3, 2006, 9:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja