Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jak sobie wyobrażacie:

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak sobie wyobrażacie:, Niebo , Piekło , Koniec Świata....
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie ? Ja Piekło wyobrażam sobie hmm... bardzo nieprzyjemnie.... do tego jestem MG w earthdawnie wiec mam jakotaką wyobraznie i czasami mam takie wizje ze sie grzeszyc odechciewa....z uwagi na to , ze jestem Chrześcijaninem wyobrazam sobie Niebo jako Potężną Łąkę bogato obrośnietą roslinnoscią a posrodku Bóg. A koniec Świata jako Masowe Objawienie Osoby Świętej. Zresztą uważam , że czas się wypełnia...powód ? Wojny (Irak) Kataklizmy( trzesienia ziemi , Katrina , Tsunami) , Tegoroczna zimia [moskwa,katowice], Rosja a przedewszystkim objawienia Matki Boskiej w Medjugorje i Fatimie - tam wszystko zostało powiedziane - klęski , wojna , konflikt....

Napisane Feb 28, 2006, 10:46 pm Ostatnio edytowane Feb 28, 2006, 10:50 pm przez Szamal
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tylko czasem nie rozumiem dlaczego zakladamy takie tematy skoro potem nic z nich nie wychodzi :D
pieklo czy niebo jest trudno opisac zwłaszcza bedac tutaj na ziemi i nie majac zadnej stycznosci z tym co bedize potem. na takie rzeczy jak wiedza o tym co jest po smierci, czym jest pieklo a czym niebo, musimy poczekac jeszcze troche czasu. i na szczescie to wyczekiwanie dla nikogo nigdy sie nie skonczy. bo to ze ja czy ktos sie o tym przekona wczesniej niz ktos inny nie oznacza ze zagadka zostanie odkryta

Napisane Jul 4, 2006, 12:24 am
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja nie wierze ani w pieklo ani w niebo.ja tam mam nadzieje ze po smierci nastepuje reinkarnacja,a to czym bedzie po smierci dany czlowiek zalezy tylko i wylacznie od jego karmy.jak bedziesz dobrym uczynnym czlowiekiem to narodzisz sie ponownie jako piekny/a osoba,a im gorszy jestes tym gorsza twoja postac w przyszlym zyciu...ww koncu skads sie biora szczury i karaluchy 8)

Napisane Jul 4, 2006, 10:33 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsza bajka pod sloncem, czyli \"Jak przeżyć rok 2012 - artykuł Patricka Geryla\"

cos o koncu swiata... mnie to troche rozsmieszylo

Cytuj:
Jakkolwiek musisz zdać sobie sprawę, że aby przetrwać potrzeba co najmniej 20 do 50 tysięcy złotych!

dobra, mam 6 lat na zebranie kasy - narazie mam 120 zł

Napisane Jul 4, 2006, 10:40 am Ostatnio edytowane Jul 4, 2006, 10:42 am przez krzynowek
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piekła nie ma

Niebo jest i wyobrazam je sobie tak jak ty

koniec świata ma zwiastowac nadejscie Antychrysta i wiele kataklizmów lecz to jedna z teori czy przepowiedni jest ich chyba z 30 pare albo i wiecej  :) napewno wiecej i podobno koniec świata jest teraz datowny na 21 grudnia 2012r. w co wątpie bo było juz duzo końców świata. Wiem jedno napewno nadejdzie... kiedy??? zagadka dla której warto życ...

Pozdro!

Napisane Jul 4, 2006, 10:42 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahahahahaha!
Ten artykul mnie rozwalil! Drewniane liczydla wymiataja : )))))
Nostradamus tez mial byc nieomylny : ))))

Napisane Jul 4, 2006, 12:03 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niebo jak wielką polanę, gdzie jest cisza i spokój, zwierzęta sobie chodzą i żyją w harmonii z ludzmi.
Piekło hmmmm piekło, wyobrażam sobie jako miejsce gdzie jest dużo czerwonego i czarnego, wszedzie panuje chaos.
Końca świata sobie nie wyobrażam ;) Może będzie tak jak opisane jest w biblii ? :rolleyes:

Napisane Jul 4, 2006, 12:22 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewobrażam sobie tego ... chce miec niespodzianke jak tam bede jak tam trafie :)

Napisane Jul 4, 2006, 1:28 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
akont powiedział(a):
ja dla mnie to nie ma podzialu typu: ziemia, niebo na gorze a pieklo na dole. wydaje mi sie ze wszystko jest sobie rowne... niebo jest nieco wyzej ale tylko dzieki zaslugą Boga... cale to wszystko.. heh wyobrazam sobie zupelnie jak na obrazie hansa Memlinga "sąd ostateczny... (to tak dla tych ktorzy wiedza o co mi chodz), :)
pozdrawiam

Ja znam ten obraz ja sobie troszke inaczej wyobrażam ale to jest w sumie uniwersalny obraz Sadu ostatecznego :) PoZdRo

znam ten obraz
moim zdaniem tesh tak bedzie

Napisane Jul 4, 2006, 4:20 pm
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja koniec swiata widze troche inaczej.bez jezdzcow apokalipsy,bez Boga i Antychrysta.poprostu przyjdzie dzien ze jeden kraj wystrzeli bombke jadrowa,drugi kraj w odpowiedzi zrobi to samo,potem trzecia bomba,czwarta,zrobi sie nam nuklearny holokaust i niestety nasza biedna planeta tego nie zniesie.i powiem wam szczerze ze to najbardziej prawdopodobna wersja konca swiata

Napisane Jul 4, 2006, 8:37 pm
Paulek

Paulek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paulek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proponuje sie zabić i obadamy

*Napisane Jul 4, 2006, 8:50 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pawelskate powiedział(a):
koniec świata jest teraz datowny na 21 grudnia 2012r.

Łoł, koniec świata w moje urodziny.

Napisane Jul 4, 2006, 9:01 pm
5element

5element

Member
Wyświetl posty

KroVa powiedział(a):
pawelskate powiedział(a):
koniec świata jest teraz datowny na 21 grudnia 2012r.

Łoł, koniec świata w moje urodziny.

qrwa! swiat nie bedzie

Napisane Jul 4, 2006, 9:06 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
najlepsza bajka pod sloncem, czyli \"Jak przeżyć rok 2012 - artykuł Patricka Geryla\"

cos o koncu swiata... mnie to troche rozsmieszylo

Cytuj:
Jakkolwiek musisz zdać sobie sprawę, że aby przetrwać potrzeba co najmniej 20 do 50 tysięcy złotych!

dobra, mam 6 lat na zebranie kasy - narazie mam 120 zł

hah... jakby tak było na prawde to bym wołał umrzeć jako 20letni człowiek i mieć spokój a nie odbudowywać swiat :D

Napisane Jul 4, 2006, 9:13 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jej :) juz mam 50funciaków... YEAH BICZ!! włoze na lokate i do 2012 bede mial 100funciakow!! YEAH!! kupie wody i troche batonikow i starczy mi na przezycie do 2014 :) CIESZE SIE!!

Napisane Jul 5, 2006, 8:49 am
RobALL

RobALL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RobALL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A z tego co ja wiem to 2012 WCALE nie jest datą końca świata, bo takiego w moim przekonaniu nie będzie. Rok 2012 ma być rokiem zmian i to ogromnych, wielu ich nie przeżyje. Z tego co mi wiadomo z obecnych 6 mld, pozostanie ok. 200 mln. I chociaż świat będzie wyniszczony, to nie będzie jego końca, ocalali odbudują go i tak chyba będzie w koło. Artykuł jest głupi, ale nie jest całkowicie bezwartościowy. 2012 ma być kumulacją nieszczęść i tragedii, ale za razem zbliżeniem się ludzi, zakończeniem bezsensownej nienawiści, to wszystko w dramatycznej walce o przetrwanie. Powiecie, że to tylko głupie wymysły, ale rozejżyjcie się, mamy niespotykaną dotąd ilość kataklizmów, zalążki wojen (patrz Izrael vs Palestyna; USA vs Irak, Iran; Korea Płn vs reszta świata B)), wszędzie pełno przemocy, kłamstwa. To kiedyś wybuchnie i nie będziemy na to długo czekać. Obawiam się, że jesteśmy pokoleniem, które zapłaci za zło świata. To tyle z moich przemyśleń na temat końca świata. Jeśli chodzi o "niebo" i "piekło" to coraz bardziej wydaje mi się prawdopodbna teoria o reinkarnacji, a to czy to będzie dal nas "niebem" czy "piekłem", zależy czy zostaniemy bytem wyższysz czy niższym niż obecnie. Oczywiście są dusze które nie dostają, że tak powiem, "przydziału" na ciało i muszą włóczyć się w niematerialnej postaci po ziemi.

Napisane Jul 6, 2006, 1:59 pm Ostatnio edytowane Jul 6, 2006, 2:00 pm przez RobALL
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koniec swiata, to dla mnie moja śmierć ;) Słońce nie ma zamiaru gasnąć, przynajmniej za mego życia, moze i grozi nam jakis konflikt nuklearny, ale nie bedzie to ewidentny koniec swiata...
Niebo... ahh Trudno jest mi to sobie wyobrazić... Bo powiedzmy, ze umieram, ale w niebie nie bedzie bliskiej mi osoby, stad nie bede szczesliwy. Powiedzmy, ze moja ukochana osoba umiera, dolacza do mnie, ale ona nie bedzie mial swoich przyajciol, rodzicow itd.
Dlatego też nie umiem sobie wyobrazic ani piekla, ani nieba. Mowiac szczerze, nie wierze w to ;) Fajnie byloby po smierci spotkac sie z ziomkami i rodzina, ale w moimp rzekonaniu po prostu sie zasypia i wiecej nie budzi...

Napisane Jul 6, 2006, 4:45 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ide do Piekła Bo tam będzie spoko ekipa sami moi najlepszi kumple :) i Diablice :P

Napisane Jul 14, 2006, 1:37 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sobie tego nie wyobrazam nie wiem jak bedzie i wole narazie o tym nie myslec.My o tym nie decydujemy!!

Napisane Jul 14, 2006, 2:38 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wasik1992 powiedział(a):
ja mam bujna w wyobraznie :) ale pieklo sobie wyobrazam tak :
szatan na dole pod ziemia i lawa sobie jest i taka jakbyt jaskinia i tam jest pieklo :) heheheh

Aaa czyli piekło jes we wnetrzu ziemi ? :) a gdzie niebo ? :)

Napisane Jul 14, 2006, 2:46 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wasik1992 powiedział(a):
ja mam bujna w wyobraznie :) ale pieklo sobie wyobrazam tak :
szatan na dole pod ziemia i lawa sobie jest i taka jakbyt jaskinia i tam jest pieklo :) heheheh

no to tak ci powiem, że ta twoja wyobraźnia bujna nie jest. bo tak naprawdę w większości "głupich" bajek piekło jest tak przedstawiane

Napisane Jul 14, 2006, 2:50 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja