Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Nowe miejscówki Tech Decka

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nowe miejscówki Tech Decka
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na stronie www.fingerboard.prv
są pokazane nowe miejscówki tech decka które niedlugo mają sie pojawić co onich sądzicie bo mi sie bardzo podobają
otolink

Napisane Mar 5, 2006, 3:49 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten drugi i ostatni dział są spoko , ale ładnie pewnie droge  :(

Napisane Mar 5, 2006, 3:51 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko, mnie się najbardziej podobają:
-Double set
-To coś w stylu ogromnego boxa
-Rampa DC ;]

W sumie chyba sprzedam to co mam z TD i kupie DS ;]

Napisane Mar 5, 2006, 4:01 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Całkiem fajne miejscówki tyle że ten double set to bardziej dla leworecznych bo ten rail przy schodach jest po złej stronie moim zdaniem.

Napisane Mar 5, 2006, 4:25 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marek@tg powiedział(a):
Całkiem fajne miejscówki tyle że ten double set to bardziej dla leworecznych bo ten rail przy schodach jest po złej stronie moim zdaniem.

no troche glupio ale na switchu można a może będą 2 wersje że ta poręcz będzie po jednej i po drugiej stronie

Napisane Mar 5, 2006, 4:27 pm Ostatnio edytowane Mar 5, 2006, 4:28 pm przez Szymon99
Ciucias

Ciucias

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ciucias zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha xD jak wy mozecie w ogole patrzec na park td ? :| przeciez to plastikowe gó*wno!

Napisane Mar 5, 2006, 5:20 pm
Ciucias

Ciucias

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ciucias zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chociaz to na samym dole to DC mini ramp takie jakies ciekawe ;]

Napisane Mar 5, 2006, 5:21 pm
Lemonek1

Lemonek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lemonek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nic ciekawego, te przeszkody na kilometr biją plastikiem i dziecinnymi kolorami no i wysoką ceną

Napisane Mar 5, 2006, 5:57 pm
kamlo

kamlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja bym chciał ten największy:]

Napisane Mar 5, 2006, 7:08 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobają mi sie te funboxy drugie od góry :)

Napisane Mar 5, 2006, 8:22 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko kozak tylko ze drogo

Napisane Mar 5, 2006, 9:18 pm
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niektore miejscowy sa stare
ale najbardziej mi sie podoba spot "stairs &rail"

pozdro

Napisane Mar 5, 2006, 10:46 pm
l00k

l00k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l00k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są extra chciałbym mieć taki park jak na dole

Napisane Mar 6, 2006, 2:22 pm
Shorty86

Shorty86

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shorty86 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moga byc ale nie ma to jak drewno

Napisane Mar 6, 2006, 5:08 pm
fingerboy

fingerboy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatepark wypuszczony przez tech decka wkrótce w sprzedaży jest wręcz żałosny.
plastikowe badziewie rurki powyginane smiesznie malutkie te hopki wszystkie strasznie to wygląda.
mam nadzieje ze nikt tego nie kupi a firma upadnie :)

Napisane Mar 6, 2006, 5:15 pm
Art3k

Art3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Art3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tylko dwie nowe, tak to tylko kolory zmienili...

Napisane Mar 6, 2006, 7:05 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko nawet fajne, ale jakbym spojzal na cene to chyba bym wolal sie sam pomeczyc chwile (troche kolory takie...no dziwne)
Pozdro

Napisane Mar 7, 2006, 4:51 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie podobaja mi sie te wyzkywiane w wezyki rejle  blll na tym nie da sie jezdzic...;/;/

Napisane Mar 8, 2006, 6:13 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fingerboy powiedział(a):
skatepark wypuszczony przez tech decka wkrótce w sprzedaży jest wręcz żałosny.
plastikowe badziewie rurki powyginane smiesznie malutkie te hopki wszystkie strasznie to wygląda.
mam nadzieje ze nikt tego nie kupi a firma upadnie :)

Jak firma upadnie to skąd weźmiesz trucki? Albo kółka?? Bo wątpie żeby każdy chciał kupować Winkler Wheels albo Public Trucks.

Napisane Mar 8, 2006, 6:16 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy te miejscowy są puste w sriodku??jak się jezdzi na miejscowach z plastiku przynajmniej ja mma QP z plastiku (podroba)to słychąć taki przjmujący dzwięk  czy tak samo jest z miejscówkami TD???

Napisane Mar 9, 2006, 8:20 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja