Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » seria photoshop

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
seria photoshop
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.
Jakiego PHOTOSHOPa uzywacie do obróbki zdjęc (albo innego programu). Osobiście uzywam Photoshop Elements 2 - i szczerze powiem ze jest to bardzo przeciętny program. Słyszałem duzo na temat Photoshop CS ... moze ktos z was go uzywa?? JAk tak to prosze sie wypowiedziec.

Napisane Mar 7, 2006, 5:19 pm
zanetka90

zanetka90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zanetka90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adobe Photoshop 7.0 CE ---- :) i jestem zadowolona

Napisane Mar 7, 2006, 5:30 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Photoshop Elements 2 tez to mam i nie za ciekawie sie to prezentuje :D dlatego
tak samo jak zanetka90 uzywam Adobe Photoshop 7.0 CE... radosc sprawia i calkiem ok
polecam dla tych ktorzy wymagaja wiele od tak nie wielkich rzeczy :D
na temat photoshopa CS nic nie slyszalam niestety ale widac musze poszperac moze to cos ciekawszego

Napisane Mar 7, 2006, 5:37 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adobe Photoshop CS2 -- > polecam , super programik :)

Jesli chodzi o obrobke zdjec i sprawy graficzne to Adobe Photoschop wymiata wszystkich  ;)

Napisane Mar 7, 2006, 5:42 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja używam konkurencyjnego Corela. Pracowałem na róznych wersjach. Próbowałem Photoshopa kiedyś, ale jakoś Corel bardziej trafia mi w gusta.

Napisane Mar 7, 2006, 5:42 pm
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiscie używam MGI PhotoSuite 8.1 i powiem ze nawet jest dobry.

Napisane Mar 7, 2006, 5:44 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom photoshop 7.0 wymiata można wszystko dosłownie w tym programie zrobić pociąć stworzyć itp

Napisane Mar 7, 2006, 5:53 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2006, 6:25 pm przez umfbiker
wszyszka

wszyszka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wszyszka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiec zaskocze was Corel Photo Paint 11 B)

Napisane Mar 7, 2006, 6:06 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jakie fotki najczęsciej przerabiacie?? pejzaze?? makro?? sport??

Napisane Mar 7, 2006, 6:19 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
a jakie fotki najczęsciej przerabiacie?? pejzaze?? makro?? sport??

Ooo sport tylko prawie sport niektore cza tuningować jakieś słoneczka dodać lol2 pozdro

Napisane Mar 7, 2006, 6:24 pm
l00k

l00k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l00k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eeee..... ja narazie  Photo Flirte ale zmieniam na corel lub photoshop

Napisane Mar 7, 2006, 6:32 pm
Bortx

Bortx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bortx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zanetka90 powiedział(a):
Adobe Photoshop 7.0 CE ---- :) i jestem zadowolona

Ja takze, niedlugo bedzie moje portfolio :).

Napisane Mar 7, 2006, 6:34 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elements to program do amatorsiej obrobki zdjec.
jak chcecie stworzyc naprawde dobra grafike polecam ps cs2 + pluginy

Napisane Mar 7, 2006, 6:39 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

brodi powiedział(a):
elements to program do amatorsiej obrobki zdjec.
jak chcecie stworzyc naprawde dobra grafike polecam ps cs2 + pluginy

nie chodzi ze amatorski... Photoshop Elements slozy do czegos innego niz CS

Napisane Mar 7, 2006, 6:42 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozliwe...
ja sciagnalem elementsa 4.0 i wg mnie jest lipny ;)

Napisane Mar 7, 2006, 7:15 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktos wspominal o Corelu... owszem dobry jest ale troche... za bardzo charakterystyczny :D

Napisane Mar 7, 2006, 7:44 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Photoshop CS w domu i w robocie

elements ?
zawsze myslałem że to okrojona wersja zwykłego fotoszopa

Napisane Mar 7, 2006, 7:49 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja uzywam Corel Paint Shop Pro X  i czasem PhotoCleaner i Picasso....ale PSy są wg mnie najlepsze ")

Napisane Mar 7, 2006, 8:31 pm
haradrimm

haradrimm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haradrimm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja używam Photoshopa CS2 i Corela 9, ale chyba bardziej podoba mi sie Photoshop. Polecam obydwa programy:)

Napisane Mar 7, 2006, 9:09 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no pewnie że Adobe Photoshop CS :P

Napisane Mar 7, 2006, 9:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja