Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kochać kilka osób naraz

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kochać kilka osób naraz
Whiplash

Whiplash

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Whiplash zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uważacie, że da się kochać kilka osób naraz? Oczywiście pomijając miłość rodziców do swoich dzieci. Można tak czy nie?

*Napisane Mar 13, 2006, 4:56 pm
haradrimm

haradrimm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haradrimm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie nie. Można być zauroczonym w dwóch osobach, ale kochać można tylko jedną.

Napisane Mar 13, 2006, 5:03 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem też nie można kochać dwóch osób można być tylko zauroczonym w dwóch osobach

Napisane Mar 13, 2006, 5:10 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2006, 5:11 pm przez Szymon99
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haradrimm powiedział(a):
Według mnie nie. Można być zauroczonym w dwóch osobach, ale kochać można tylko jedną.

Dokladnie. Jest tylko jedna, ta jedyna, najbardziej przez Ciebie ukochana. Nie powinno się kochać dwóch naraz. W przypadku że kochasz rodziców i swoją dziewczyne no to tak można ale nie , że kochasz swoją dziewczyne i jakies 3 inne. Zauroczyć to sie można zawsze ale powinno sie miec juz tą wymarzoną, jednyną. Nie lubie osobiście romansować. ;)

Napisane Mar 13, 2006, 5:15 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kochać... no wiecie, dopiero w późniejszym okresie życia człowiek się tak poważnie zakoch.uje, wcześniej są to przeważnie zauroczenia...
...A monogamia jest taka nudna :D

Napisane Mar 13, 2006, 5:20 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2006, 5:20 pm przez KroVa
eSBeN

eSBeN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eSBeN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli mowimy o miłosci kobiety do mężczyzny to moim skromnym zdaniem nie mozna kochać 2 osob bo to nie jest już miłość (jeżeli mowimy o czysto damsko-męskich stosunkach) , coprawda moga nas pociagac pewne osoby z wyglądu jak i z chaki ale to jeszcze nie jest zakochanie bo do tego jeszcze długa droga , a osoby które uwazają ze kochają 2 osoby naraz i nie wiedzą kogo wybrać to tak naprawde chyba oszukują samą siebie i się nieźle w tym wszystkim pogubiły ale to tylko moje zdanie , a co do miłości np braterskiej etc to uwazam ze istnieje  cos co może być ponad przyjaznią miedzy 2 osobami bo możesz pokochac i zzyć się z kimś tak blisko ze jest dla Ciebie jak brat i siostra mimo że nie wiaża was zadne więzy krwi :)
ja mam taką swoją siostrunie :) nawet 2 i pozderko w ich strone i kocham je normalnie :) buzialki w pysialki hehe ;) i tu słowa podzieki za wszystko co dla mnie zrobiły robia i wiem ze bedą robić
pokój Siostry ;):P

Napisane Mar 13, 2006, 5:20 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest zasada:
JEZELI KOCHASZ DWOCH NIE KOCHASZ ZADNEGO!
i to jest prawda. tylko tutaj jeszcze jest cos takiego jak rozna milosc. taka prawdziwa i wieka mozna darzyc jedna osobe ale istnieje tez milosc inna
np. platoniczna :D do osoby nie osiagalnej
albo wymyslona...
i tak sie zdarza
kochac mozna wiele osob ale nie w ten sam sposob. jedna jest tylko milosc prawdziwa i szczera... :)

Napisane Mar 13, 2006, 5:22 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eSBeN powiedział(a):
jesli mowimy o miłosci kobiety do mężczyzny to moim skromnym zdaniem nie mozna kochać 2 osob bo to nie jest już miłość (jeżeli mowimy o czysto damsko-męskich stosunkach) , coprawda moga nas pociagac pewne osoby z wyglądu jak i z chaki ale to jeszcze nie jest zakochanie bo do tego jeszcze długa droga , a osoby które uwazają ze kochają 2 osoby naraz i nie wiedzą kogo wybrać to tak naprawde chyba oszukują samą siebie i się nieźle w tym wszystkim pogubiły ale to tylko moje zdanie , a co do miłości np braterskiej etc to uwazam ze istnieje  cos co może być ponad przyjaznią miedzy 2 osobami bo możesz pokochac i zzyć się z kimś tak blisko ze jest dla Ciebie jak brat i siostra mimo że nie wiaża was zadne więzy krwi :)
ja mam taką swoją siostrunie :) nawet 2 i pozderko w ich strone i kocham je normalnie :) buzialki w pysialki hehe ;) i tu słowa podzieki za wszystko co dla mnie zrobiły robia i wiem ze bedą robić
pokój Siostry ;):P
  zgadzam się :)

Napisane Mar 13, 2006, 5:22 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez uwazam ze nie mozna kochac kilku osob naraz... jesli kogos kocham to musi byc wyjatkowy (mowie tu o tej drugiej polowce) nie da rady kochac dwoch dziewczyn naraz, to bez sensu, chyba ze ktos szpanuje ze np ma dwie laski ale to tylko szpan a nie zadne uczucie. jesli kogos pokocham to bede wiedzial ze to ta jedyna i nic tego nie zmieni (choc zdazaja sie rozne sytuacje:/) ale ogolnie jak kochac to kochac jedna i na cale zycie...

Napisane Mar 13, 2006, 5:27 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kochac tylko jedna... i do tego powiem ... stara miłos nierdzewieje

Napisane Mar 13, 2006, 5:31 pm
dexterek

dexterek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexterek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh jak kochasz dwie to to nie jest miłość... ja chyba jeszcze jestem za młody na prawdziwą miłość  :( :(

Napisane Mar 13, 2006, 5:42 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
JEZELI KOCHASZ DWOCH NIE KOCHASZ ZADNEGO!

W pełni się z tym zgadzam... Nic ująć, nic dodać ;)

Napisane Mar 13, 2006, 5:43 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teoretycznie owszem

jednak tu pewnie pojawi sie ktos kto zapyta
Cytuj:
a gdyby obie tonęły to którą byś ratował

odp oczywiscie brzmi
Cytuj:
nie mam pojecia

i co ?

i nic to o niczym nie świadczy

zapytajcie matki dwojga które by ratowała ;)

Napisane Mar 13, 2006, 7:05 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nie mozna wtedy to jest tylko zauroczenie....

Napisane Mar 13, 2006, 8:24 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haradrimm powiedział(a):

Napisane Mar 13, 2006, 9:03 pm
orange123

orange123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orange123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wedlug mnie nie da sie tak!!
A co ja tam wiem mam dopiero 12 lat:)
!!!!

Napisane Mar 13, 2006, 9:10 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
troszke trudne jest kochac dwie osoby na raz ;)

to nie jest trudne, to jest niemozliwe

Napisane Mar 13, 2006, 10:33 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

niedziak powiedział(a):
akont powiedział(a):
niedziak powiedział(a):
troszke trudne jest kochac dwie osoby na raz ;)

to nie jest trudne, to jest niemozliwe

patrzac na mojego kumpla, watpie czy to jest niemozliwe...

o nie kocha... nie potrafi sam sobie powiedizec w myslach e robi zle dlatego kreci z dwiema na raz. to na dobre mu nie wyjdzie... i dziewczynom tez nie...

Napisane Mar 13, 2006, 10:37 pm
crooofca

crooofca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crooofca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"w zycu tak naprawde przezywa sie dwie miłości,
pierwszą oraz ta od której sie umiera"

moim zdaniem nie mozna kochac kilku osobników naraz, bo tak naprawde nie jest się szczerym w stosunku do tych osób. Można za to byc zauroczonym w kilku osobach.................ale nie miłość jest tylko w stosunku do jednego ludka. :D

Napisane Mar 14, 2006, 12:10 am
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miłość jest tylko jedna później może być tylko zauroczenie lub chetka ^.^

Napisane Mar 14, 2006, 9:45 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja