Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Szatan-tak czy nie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szatan-tak czy nie?
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trochę beznadziejny temat i pewnie któryś z adminón go usunie ale póki co jest.
Siedzę sobie na forum, patrze czy ktoś odpisał na mój teamt i zobaczyłem, że mam 665 postów...i 666 :)
No ale chodzi mi o to czy ten znak i diabła traktujecie normalnie, może należycie do sekty, albo śmiejecie się z tych którzy w niego wierzą.
Ja się z takich ludzi bardziej śmieje, gdyż diabeł to k**** :)
Np. taki Slayer chyba naprawde wierzy w diabła, gdyż ma tego rodzaju piosenki i na oficjalnej stroni zespołu mają odwrócony krzyż do góry nogami (wejdzcie na www.google.pl i wpiszczie slayer, weyskoczy wam oficjalną strony zespołu) i jeszcze jakiś zespół by się znalazł ale już nie mogę sobie przypomnieć...

:devil: :evil: :jacko:

:band: :punk: :punk: :punk: :band:  :)

Napisane May 17, 2005, 3:14 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Czasy nowożytne wydały wielu filozofów i pisarzy – od Miltona przez Bakunina do Anatola France’a – którzy wskazywali na niemoralność boskiego zakazu broniącego ludziom dostępu do wiedzy i nieśmiertelności: w tej perspektywie Lucyfer (czyli dosłownie “Ten który niesie światło” – a więc postać bliska Prometeusza) stawał się bohaterem pozytywnym. Otóż warto przypomnieć, że ta “bezbożna” i obrazoburcza interpretacja nie narodziła się bynajmniej w naszych sceptycznych czasach, ale sięga, co najmniej II wieku n.e. Wtedy to bowiem Marcjon założył sektę, która czciła węża jako tego, który chciał pomóc ludziom w ich sprawiedliwej walce z Jahwe." nie pamietam skąd to cytat ale......

czy nie warto sie zastanowić nad tym....
gdyby nie szatan, "zła ewa" i "uległy adam" nadal miał bys umysł traszki.
ale to właśnie jest potrzebne aby wiara rosła w siłe - nie pytać wierzyc w to co mowią i płacić.

:devil:

temat przeniesiony z muzyki ;)

Napisane May 17, 2005, 3:51 pm Ostatnio edytowane May 17, 2005, 3:57 pm przez Zyga
GRABO

GRABO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRABO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jak ci się tak na zdrowy rozum wydaje? Czy oni po prostu się z tego śmieją i się bawią czy bardzo w to wierzą? Ja brechtam jak widze typa po 30tce obrzyganego krwią i z rozwalonym kawałem prosiaka po scenie :evil:
Spojrzcie na moją datę przyłączenia lol:) No to jestem mega okultystą teraz chyba

Poza tym Slayer z odwróconym krzyżem jest lepszy niż Natalia Kukulska z misiem

Napisane May 17, 2005, 3:52 pm Ostatnio edytowane May 17, 2005, 3:55 pm przez GRABO
mike12

mike12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak kest Bóg to chyba jest i szatan, nie? ale faktycznnie zespolu typu slayer mają coś z głową i tyle. Dobro rulezzz!!!:P

Napisane May 18, 2005, 1:07 pm
BadDog

BadDog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BadDog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uważam, że tacy co niby chwalą diabła robią to dla pozerki by czymś zaskoczyć...takie głupki co ubierają sie jak metale i piszą coś wstylu Satan 4 EVER chyba naprawde nie wiedzą co tak naprawde piszą...idioci...SATAN MUST FALL!!!

Napisane May 23, 2005, 8:50 pm
Msa

Msa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Msa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm... ja nie mam nic do ludzi ktorzy wierza w szatana... ale wkurzaja mnie ludzie ktorzy nabijają sie z takich ludzi........

wiem wiem maslo maslane :)

Napisane May 25, 2005, 8:27 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pół żartem pół serio.....

Nawet nikt się nie zastanawiał czy to ma sens. Szybko stwierdzono "winny" i od razu mnie ochrzczono.
Ja, fałszywie osądzony nigdy tego nie zapomnę. Wiem że nawet nie szukaliście dowodów mojej winy. Wszyscy (większość) tak robią myśleliście że to wystarczający dowód i faktycznie moim rodzicom wystarczył. Myśleliście że odpowiem za grzech Adama i Ewy. NIE. Nie odpowiem. A skoro już jesteśmy przy tym to oni też nie odpowiedzą. Powiem więcej, Oni nie zrobili nic złego. To oczywiste, to wina węża to on ich namówił. Jak on śmiał dać nam rozum większy niż ten którym władają zwierzęta. Co za okrutna istota? To musiał być szatan, bo jak inaczej nazwać zwierzę będące uosobieniem mądrości i rozwoju. To nie do pomyślenia że jakiś kretyn rysuje tego potwora na wszystkich aptekach :) Żądam waszego przyznania się do tego że budujecie potęgę opartą na braku logiki i kłamstwach w które każecie wierzyć bez zastanowienia pod groźbą kary wiecznej.

Dziwi mnie że ludzie są tak głupi aby płacić (w kościele) za coś czego nie dostają, za coś co można mieć bez płacenia. a jeszcze bardziej mnie dziwi że wierzą w istnieje jakichś mitycznych postaci na których istnienie dowodów nie ma od kilku tysiecy lat.

Napisane May 26, 2005, 11:00 pm
l0bi

l0bi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0bi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie pare razy zastanawiałem nad tym, słowo wiara, oznacza dla niektórych którzy się nie zastanawiali nad tym, oznacza hmm no puste słowa że wierze w boga. Wierze* w Boga, to wiara. kumacie. Wierze. Można wieżyć i nei wieżyć, czyli wieżyć w to że on istnieje, wieżyć w te wszystkie ''plotki''. A jak ktoś się nad tym nie zastanawiał, to dla niego słowo wierze w Boga to że, właściwie nie wiem. Kumacie? Trza się zastanowić. A co do szatana, to dla mnie to jest popierdolone bo albo w szatana wierzą, właściwie to znowu nie to słowo. Wierze w szatana, ja wierze, że jest szatan ale dla mnie szatan to szmata ;]. Szatan to dla ludzi zdołowanych, którzy myślą, że jak coś im nie wyjdzie to przez Boga bo im nie pomógł. Albo dla szpanu.

Napisane May 27, 2005, 1:10 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aVe sataaaaaaan  :cyclops:

teee...jak bedziesh tak kOzacył pójdziesh do piekła ....a jak bedziesh dobry to do nieba ...
Dla mnie to za bardzo dosłowne :P
małym dzieciom sie opowiada o ludziach przybitych do krzyża ... :O
okropne too ...
ale sam o wiarze możesz zdecydować jak bedziesh dopiero dorosły bo co ma do gadania dziecko na chrzcie ?!
tylu mamy bogów ...a diabła tylko jednego ...

*Napisane Jun 6, 2005, 3:36 pm Ostatnio edytowane Jun 6, 2005, 3:36 pm przez wRiTer_Ka
STIKone

STIKone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to STIKone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JASNE ŻE TAK JAK NIE JAK TAAAAK

AVE SATAN LUCIFERIS EXCELENCIS HADES

BUEHEHEHE :)

*Napisane Jun 8, 2005, 9:29 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Większość zespołów robi takie rzeczy ( odwrócone krzyże itp.)
dla polewki.

Napisane Jun 10, 2005, 5:47 pm
XCarmel

XCarmel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o jeju to nie tylko saleyr (czy jakoś tak)robi takie żeczy

Napisane Jun 23, 2005, 9:59 am
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=666

mój temat o [sV] Blackout
z jaką końcówką :o ;)

Napisane Jun 24, 2005, 10:20 am
skiba_tenzdeski

skiba_tenzdeski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiba_tenzdeski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Predzej Ateizm... ja tak 50% wierze 50% nie...

Napisane Jun 24, 2005, 12:05 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Pół żartem pół serio.....

Nawet nikt się nie zastanawiał czy to ma sens. Szybko stwierdzono "winny" i od razu mnie ochrzczono.
Ja, fałszywie osądzony nigdy tego nie zapomnę. Wiem że nawet nie szukaliście dowodów mojej winy. Wszyscy (większość) tak robią myśleliście że to wystarczający dowód i faktycznie moim rodzicom wystarczył. Myśleliście że odpowiem za grzech Adama i Ewy. NIE. Nie odpowiem. A skoro już jesteśmy przy tym to oni też nie odpowiedzą. Powiem więcej, Oni nie zrobili nic złego. To oczywiste, to wina węża to on ich namówił. Jak on śmiał dać nam rozum większy niż ten którym władają zwierzęta. Co za okrutna istota? To musiał być szatan, bo jak inaczej nazwać zwierzę będące uosobieniem mądrości i rozwoju. To nie do pomyślenia że jakiś kretyn rysuje tego potwora na wszystkich aptekach :) Żądam waszego przyznania się do tego że budujecie potęgę opartą na braku logiki i kłamstwach w które każecie wierzyć bez zastanowienia pod groźbą kary wiecznej.

Dziwi mnie że ludzie są tak głupi aby płacić (w kościele) za coś czego nie dostają, za coś co można mieć bez płacenia. a jeszcze bardziej mnie dziwi że wierzą w istnieje jakichś mitycznych postaci na których istnienie dowodów nie ma od kilku tysiecy lat.

dokladnie
stare babki placa ksiedzu 100 zl na tydzien i nie maja z czego zyc!!!hehe mysla ze za to pojda do nieba???niee!!jak ksiadz powie zbieram na porecz do kosciola to trzeba placic zeby pojsc do nieba???proste: nie dasz na ofiare-ksiadz patrzy sie na ciebie jakbys byl seryjnym morderca!!!tożto babilon :P
ps.zyga wroze ci kariere filozofa ;)

Napisane Jun 28, 2005, 2:51 pm
Krysiu

Krysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podbno jak nie wierzysz w szatana nie wierzysz tez w Boga - ale to tylko przesady mojej katechetki  :cyclops:

Ja tam jestem ateista - nie wierze w nic... no dobra wierze w przenaczenie i w moc deskorolki

moze zacznij wierzyc w przycisk 'edytuj'

Napisane Jul 1, 2005, 3:06 am Ostatnio edytowane Jul 25, 2005, 10:29 am przez me4891
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja żadnym satanistą nie jestem

Napisane Jul 25, 2005, 10:26 am
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666 post to zawsze jest święto :sly:

Napisane Jul 26, 2005, 1:04 am
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krótko:wierze, ale nie wyznaje

Napisane Jul 26, 2005, 5:58 pm
kropa

kropa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kropa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoro jest i buk to jest i szatan a szatonowi muwie wyraźne nieeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                B)

Napisane Jul 27, 2005, 7:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja