Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jak trafiłeś na andegrand?

Jak trafiłeś na andegrand? (1292 Głosy)
reklama w gazecie  3.87% - 50 głosów
banner na imprezie  0.39% - 5 głosów
logo na plakacie  0.93% - 12 głosów
dowiedziałem sie od znajomego  46.28% - 598 głosów
przez sklep stacjonarny  3.33% - 43 głosów
banner na stronie o podobnej tematyce  2.24% - 29 głosów
link na stronie o podobnej tematyce  3.87% - 50 głosów
banner na stronie o innej tematyce  0.31% - 4 głosów
link na stronie o innej tematyce  0.93% - 12 głosów
wyszukiwarka - onet  1.24% - 16 głosów
wyszukiwarka - google  27.48% - 355 głosów
wyszukiwarka - inna (jaka?)  0.46% - 6 głosów
nie ma dla mnie opcji (jak?)  8.67% - 112 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak trafiłeś na andegrand?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co prawda kiedyś było już coś podobnego...
jednak mamy wielu nowych userów i kilka nowych odpowiedzi

3 2 1 klikac ;)

Napisane Mar 17, 2006, 10:34 am
BartaS

BartaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BartaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trudna sprawa. Chyba kiedyś trafiłem na dawny ***** który pokazał mi znajomy.

Napisane Mar 17, 2006, 10:42 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm... o andegrandzie wiedzialem zanim mialem neta :p

Napisane Mar 17, 2006, 10:45 am
crookedmen

crookedmen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crookedmen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja trafiłem na andegrand ,bo mi kumpel powiedział.A tydzień później zobaczyłem też reklamę w gazetce :)
Ale byłem już zalogowany.Było to chyba info.
Pozdrawiam

Napisane Mar 17, 2006, 10:49 am
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Guliwer powiedział(a):

ja tez
kiedys czytalem "ślizg" i na koncu jest dział " tu kupisz slg"
i tam byly adresy sklepow internetowych i stacjonarnyck w ktorych mozna bylo nabys slizg
i tam bym a.pl
no i jakos tak wyszlo ze sie zalogowalem

Napisane Mar 17, 2006, 11:09 am
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Guliwer powiedział(a):

Ja też. Kumel był zalogowany i kupywaliśmy FB i jak byłem u niego  to siedzielismy tutaj i mi sie to spodobało i sam sie zalogowalem. Andegrand najlepszy portal.... :P
Wybralem odpowiedz "dowiedziałem sie od znajomego" no i widze ze narazie prowadzi. No bo tak z innej strony lub z bannera to jakos dziwnie ;)
Pozdro....

Napisane Mar 17, 2006, 11:23 am Ostatnio edytowane Mar 17, 2006, 11:25 am przez 50Fifty
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja poszukiwałem jakiś fajnych wiadomości na temat deski w googlach no i trafiłem tutaj :p i siedze tutaj od paru miesiecy ;)

Napisane Mar 17, 2006, 11:25 am
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wpisałem w googlach : "skateboarding" i wyskoczył mi andegrand.pl
pozdro

Napisane Mar 17, 2006, 12:14 pm
eren1989

eren1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eren1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to wszystko przez mojego kumpla, który na opisie miał "www.andegrand.pl- reszta ssie" postanowiłam sprawdzić tą stronę... i to prawda, reszta ssie :D yoł!

Napisane Mar 17, 2006, 1:54 pm
teamelement

teamelement

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teamelement zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z poczatku nie miałem pojecia o istnieniu tego portalu, bo robilem tylko zakupy na sklepie

Napisane Mar 17, 2006, 2:01 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm...chyba dowiedziałem się od kolegów, bo jeździli do andera po deski...oczywiście do tego co jest w Szczecinie

Napisane Mar 17, 2006, 2:07 pm Ostatnio edytowane Mar 17, 2006, 2:08 pm przez bula1111
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie to będzie ,,reklama w gazecie''

Napisane Mar 17, 2006, 2:23 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukalem desek w necie i trafilem na pasaz handlowy na wp.pl stamtad poprzez link na ta super stronke...

Napisane Mar 17, 2006, 2:33 pm
fingerboy

fingerboy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

weszłem sobie na tą strone zobaczyłem w newsach ze mozna kupic 5pack z fingerami i odrazu się zaloogowałem i teraz czesto tą strone włączam . a jak dokładnie na tą strone trafiłem to niepamiętam bo dawno to było.

Napisane Mar 17, 2006, 2:38 pm
Zetaa

Zetaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zetaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja siostra ma manie kupowania butow i kiedys ogladala du adidaski :) no i pozniej ja zaczelam ogladac sobie inne rzeczy w sklepie zalogowalam sie zeby zamowic cos z headshop'u ;) i tak to sie zaczeło :D

Napisane Mar 17, 2006, 2:39 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja przez kumpla , i tak weszłem początkowo patrze , mogę się zalogować ok , zalogowałem się i jakos tak już na andera przez kilka misiecy niewchodzilem w koncu znów mania i tak jest i będzie, pozdrawiam

Napisane Mar 17, 2006, 3:19 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak dawno temu to bylo ze az nie pamietam. Pamietam jednak, ze zamawialem towary jak sklep był pod innym adresem, którego teraz nie podam :P

Napisane Mar 17, 2006, 3:21 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to bylo tak dawno ze juz nie pamietam :) ale jestem ze szczecina to wstyd byloby nie znac andera :D

Napisane Mar 17, 2006, 3:31 pm
7Revol7

7Revol7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7Revol7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dowiedziałem sie od najlepszego kumpla Szymon99.

Napisane Mar 17, 2006, 3:45 pm
skaTe93

skaTe93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaTe93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja powiem tyle ...
NIE PAMIĘTAM !!

Napisane Mar 17, 2006, 3:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja