Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kolekcjoner

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kolekcjoner, Co takiego osobistego zbieracie;-)
marcieks

marcieks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcieks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I znów kolejny temat mojego autorstwa.Tym razem chodzi o to co takiego osobistego zbieracie.Ja zbieram nakrętki od puszek a wy co????Wypowiadać się.:]

*Napisane Mar 18, 2006, 2:00 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie zbieram niczego bo zawsze po jakimś czasie by mi się odechciało

Napisane Mar 18, 2006, 2:02 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):

Heh, mi tak samo

Napisane Mar 18, 2006, 2:04 pm
Revan

Revan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Revan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zbieram breloczki do kluczy :) teraz mam chyba 234 czy cos okolo 230 ale zbieram od czasu chyba 2 klasy podstawowki .. pozdro far all :)  :cyclops:

*Napisane Mar 18, 2006, 2:07 pm
winkler

winkler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to winkler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kolekcjonuje pieniądze  ( złotowki i papierki )
ale dlugo nie pozbieram bo szybko sie wyda ... hehe
a tak na serio to nie zbieram niczego procz jedynek w dzienniku

Napisane Mar 18, 2006, 2:09 pm
wtr25

wtr25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wtr25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak miałem 10 lat zbierałem pokemony z czipsów :P a teraz nic;)

Napisane Mar 18, 2006, 2:10 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja blizny zbieram... aktywna forma wypoczynku ;)

Napisane Mar 18, 2006, 2:14 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarnooo powiedział(a):
michal92 powiedział(a):

Heh, mi tak samo
mi też :P

Napisane Mar 18, 2006, 2:19 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zbieram karty telefoniczne, ale gdzies tak od roku do mojej kolekcji nie wpłynela zadna, bo mi sie to juz znudzilo i nie mam czasu, tak jak za czasow gdy sie mialo 10 lat, stac pod budka telefoniczna i pytac sie kazdego kto z niej korzystal czy mu sie karta nie skonczyla:P:P To byly czasy, raz sie o jedna karte z kumplem pobilem:) ale dostalem to co chcialem:) Tylko potem ta karte siostra mi zabrala i gdzies zgubila:mad: A byla to dosc cenna karta bo chyba z 1996 roku:excl: Ech te czasy:) Teraz to kolekcjonuje ksiazki i komiksy Gwiezdnych Wojen:)
PEACE

Napisane Mar 18, 2006, 2:25 pm Ostatnio edytowane Nov 24, 2007, 1:27 pm przez Karwan89
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zbieram naklejki i rozwarstwione/ połamane/ zniszczone decki (mam już dwa)

Napisane Mar 18, 2006, 4:42 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wtr25 powiedział(a):
jak miałem 10 lat zbierałem pokemony z czipsów :P a teraz nic;)

ja też  zbierałem pokemony i kiedyś jeszcze figurki z władcy pierścienia a teraz nic

Napisane Mar 18, 2006, 5:00 pm
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zbieram czapki New Era :D

Napisane Mar 18, 2006, 5:23 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbieram skate naklejki - cos koło 500
zbieram filmy dsk :D
zbieram kolczyki
zbieram kazety dsk
zbieram puszki z pola :D

Napisane Mar 18, 2006, 5:27 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zbieram : 
- Stare monety i te nowe co wychodzą co roku .
- Pająki ( ptaszniki )
- Muzykę na kompie
- Rybki
- wcześniej Telefony Komurkowe
  ale mi sie znudiło .
B)

Napisane Mar 18, 2006, 5:33 pm
kpromil

kpromil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kpromil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbieram doświadczenia :P

a tak pozatym to zbieram sreberka od czekolady ponieważ zawsze ich niema gdy są potrzebne  (przedewszystkim do butli) :DDDD

Napisane Mar 18, 2006, 5:38 pm Ostatnio edytowane Mar 1, 2007, 4:28 pm przez kpromil
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kpromil powiedział(a):

bardzo fajna wypowiedź i słusznie  ;)

Napisane Mar 18, 2006, 5:48 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
kpromil powiedział(a):

bardzo fajna wypowiedź i słusznie  ;)

dokładnie :*

Napisane Mar 18, 2006, 6:41 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zbieram.
1. Złamane decki
2. Złamane fingery
3. 4 w dzienniku 
4. .
Lars powiedział(a):
Muzykę na kompie

Napisane Mar 18, 2006, 6:49 pm
Kosa44

Kosa44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kosa44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zbierałem sie zeby komus zajebac ale znudzilo mi sie i zaczolem zbierac pokemony a tera zbieram wpisy na anderze:)

Napisane Mar 18, 2006, 8:48 pm
Banan002

Banan002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Banan002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to co powiem moze sie wydawac debilne ale ja zbieram zuzyte dlugopisy mam juz okolo 80  B)

Napisane Mar 18, 2006, 9:01 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja