Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Vader

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Vader, takjakwyżej
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o Vaderze? polski zespół lepiej znany za granicą niż w swojej ojczyźnie
ostro dają po du***
mój ulubiony kawałek "Angel of death"

*Napisane Mar 18, 2006, 4:35 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry zespół , najlepszy album ,,litany'' , a najlepszy song to ,,what colour is your blood''

Napisane Mar 18, 2006, 5:00 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry zespuł ma mocne kawałki . Jest spox . I ważne że nasz tak jak zespuł ale rockowy PtakY . Też dobry

Napisane Mar 18, 2006, 6:02 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie taki sobie zespół kilka razy słyszalem i szczeże mi sie za bardzo niepodoba(ale to moje zdanie każdemu co innego sie podoba) ale napewno nie najgorszy bo jeden z lepszych

Napisane Mar 18, 2006, 8:41 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mówcie mi że tak mało osub zna lub słucha VADERA . Przecież to Polski zespuł i bardzo mocny .  :thinking:

Napisane Mar 19, 2006, 2:58 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe, to normalne że mało osób go zna
VADER jest bardzo popularny w USA a w Polsce mało kto o nim słyszał

Napisane Mar 19, 2006, 3:28 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja znam,nie podoba mi sie

*Napisane Mar 19, 2006, 5:26 pm
Putra

Putra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Putra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesli lubisz bezsensowna sieczke - to jest dla ciebie ..Swoja droga osmieszaja sie tym swoim szatanizmem ..

Napisane Mar 19, 2006, 5:33 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

bezsensowna sieczka... hahaha

Napisane Mar 19, 2006, 6:02 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Putra powiedział(a):
Jesli lubisz bezsensowna sieczke - to jest dla ciebie ..Swoja droga osmieszaja sie tym swoim szatanizmem ..

MI się podoba muzyka a nie inne żeczy .
Jak bym zwracał na to uwagę to nielubił
bym za Maski Slipknota bo mi się nie
podoba że onie grają z maskami .
Nawet teraz ostatnio z Metallicą
ich perkusista grał za Larsa  bo był
w szpitalu i ten perkusista z Slipknot
grał w masce co mi sie nie podoba .
Ale muzę twoży zespół Slipknot superową .

*Napisane Mar 19, 2006, 8:29 pm Ostatnio edytowane Mar 19, 2006, 8:30 pm przez Lars
Putra

Putra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Putra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lars powiedział(a):
Putra powiedział(a):

MI się podoba muzyka a nie inne żeczy .
Jak bym zwracał na to uwagę to nielubił
bym za Maski Slipknota bo mi się nie
podoba że onie grają z maskami .
Nawet teraz ostatnio z Metallicą
ich perkusista grał za Larsa  bo był
w szpitalu i ten perkusista z Slipknot
grał w masce co mi sie nie podoba .
Ale muzę twoży zespół Slipknot superową .

A nie sadzisz ze tylu typa w składzie to lekka przesada ? Granie na Beczkach ? - Chca zwrócic na siebie uwage .. Czysta komercha ..

Napisane Mar 20, 2006, 8:53 am
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

ej to jest temat o Vaderze do jasnej cholery! A NIE O SLIPKNOCIE!

Napisane Mar 20, 2006, 5:42 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Vader to całkiem fajna łupanka :) mnie nigdy zbyt nie interesował ten zespuł, podobał mi się bardzo kiedys jeden utwór, ale nie pamietam jego nazwy. Teraz po przeczytaniu tego topica wzięła mnie nagle mini zajawa na VADERA i zaraz sobie coś ściągne :P. Pozdro

Napisane Mar 20, 2006, 5:52 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nieznany zespół? Sorry, u mnie w szkole co trzeci "metal" ma koszulke z wizerunkiem zespołu.
Szczerze mówiąc nigdy nie lubiłam ani muzyki, ani samej grupy, ale respekt za kariere zagraniczna.

Napisane Mar 20, 2006, 7:08 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

This is a war

Napisane Apr 2, 2006, 11:14 am
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie zrobiony jest ten teledysk , bezpośrednio nawiązuje do okładki ,,the art of war'' i powiem szczerze , że mi się podoba

Napisane Apr 2, 2006, 11:28 am
ban

ban

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ban zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Vader...polacy!!
A i dobry pomysł z grafiką 3d...też się w to bawie....
Album:Litany
Piosenki:Dark Transmision, Litany, The Code, Firebringer, Wings, dużo tego......he he

Napisane Apr 7, 2006, 11:42 pm
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TAk mało osób słucha Vader'a ?? reszta to pewnie HH hehe zartoje . Mi tam Vader sie bardzo podoba a Litany to sam miód hehe

Napisane Apr 17, 2006, 11:17 pm
burzum

burzum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burzum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...........................................
"What colour is your blood"
.....::::Zespół potęgA::::.....
...........................................

*Napisane May 26, 2006, 10:06 pm
wrack2

wrack2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrack2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki typ muzyki grają? Metal? Muszę sobie zczaić :) PEACE

Napisane May 28, 2006, 12:24 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja