Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jesteś cwaniak?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jesteś cwaniak?, Sudoku...
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No cóż, po czytaniu postów na tutejszym forum, widzę, iż każdy lubi zabawiać się w mądre wypowiedzi. Być może, zwiastuję wam to rozwiązanie cholernej układanki? Zobaczcie i pochwalcie się, na którym poziomie już jesteście. (Ja nieraz zrobię 10/10 :D)
Oto gra sudoku, może znacie...
Sudoku

Napisane Mar 19, 2006, 7:43 pm Ostatnio edytowane Mar 19, 2006, 7:44 pm przez twardy90
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trudne to cholerstwo . za dużo myślenia ,nie dla mnie  :P :)

*Napisane Mar 19, 2006, 7:56 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchypg powiedział(a):
trudne to cholerstwo . za dużo myślenia ,nie dla mnie  :P :)

Mnie tez takie nie kreci...wole cos mocniejszego...myslenia nie lubie...i cfaniak nie jestem... ;)

Napisane Mar 19, 2006, 8:00 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Echh... Dostaję 'metropol' od kolesia w metrze..czytam...czytam..wychodzę z metra, docieram do szkoły...
Nudzę się, wyrywam kawałek z sudoku z gazety, rozwiązuję na WOSie.. rozwiązuję, rozwiązuję... oo już prawie koniec!

I nagle JEB, jedna cyferka nie pasuje : Dlatego N I E N A W I D Z Ę Sudoku, masz jeden błąd i musisz pozmieniać prawie wszystkie cyfry... strasznie frustrujące...

Napisane Mar 19, 2006, 9:18 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogolnie lubie Sudoku dlatego jak znajde jakies to sobie czasemwydrukuje i zrobie na kartce, na necie strasznie denerwuje. trudno mi sie mysli z "kartka" ktora jest pod katem 90 stopni ;) wole recznie

Napisane Mar 19, 2006, 9:24 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh sudoku nie ma niczego zwiazanego z cwaniactwem :D
za duzo myslenia =]

Napisane Mar 19, 2006, 9:28 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulja powiedział(a):
heh sudoku nie ma niczego zwiazanego z cwaniactwem :D
za duzo myslenia =]

No, a sposoby dotarcia, itd? Heh. POZDRO

Napisane Mar 19, 2006, 9:46 pm
MoNiKa91

MoNiKa91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MoNiKa91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie tego, nie lubie matematyki, nie lubie tych przekletych cyferek :]

Napisane Mar 20, 2006, 2:29 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taka sobie ta gra ... nie na moj mozg ")

Napisane Mar 20, 2006, 2:37 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nielubie takich gier niepodoba mi sie ale to moje zdanie

Napisane Mar 20, 2006, 3:05 pm
miandzik

miandzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miandzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie rozwiązuje Krzyzówek ani niczego z tym związanym bo mi wogóle nie wychodzi wole pograć w countera albo w warcrafta i poćwiczyć do 3 wojny światowej może wtedy bedziemy walczyć wojskiem na zdalne sterowanie??

Napisane Mar 20, 2006, 10:27 pm Ostatnio edytowane Mar 20, 2006, 10:27 pm przez miandzik
wtr25

wtr25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wtr25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to dla mnie za trudne:P wiecie, inteligencją nie grzesze..:P

Napisane Mar 20, 2006, 10:46 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moj kumpel ma cal ksiazke z takim czyms  :P

Napisane Mar 20, 2006, 10:55 pm
Shortykrk

Shortykrk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shortykrk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem debilem matematycznym ,ale powiem szczerze ,że taka giera na odmułe jest dobra hehehe , naprawde zajawic sie można , tylko trza sprobowac a nie tak jak wiekszasc z was , włączyła zapewne te strone i widząc liczby odrazu klikneli na "X"

Napisane Mar 20, 2006, 11:16 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarnooo powiedział(a):
W gazetach to jest

Nie mam czasu najpierw jak to zobactłem to 10 min i po sprawie teraz mi się nie chce.

Napisane Mar 21, 2006, 6:55 pm
FiLiPStG

FiLiPStG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FiLiPStG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

monotonne...nie dla mnie...mniie to nie kręci

Napisane Mar 21, 2006, 7:12 pm
oxi

oxi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oxi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Echh... Dostaję 'metropol' od kolesia w metrze..czytam...czytam..wychodzę z metra, docieram do szkoły...
Nudzę się, wyrywam kawałek z sudoku z gazety, rozwiązuję na WOSie.. rozwiązuję, rozwiązuję... oo już prawie koniec!

I nagle JEB, jedna cyferka nie pasuje : Dlatego N I E N A W I D Z Ę Sudoku, masz jeden błąd i musisz pozmieniać prawie wszystkie cyfry... strasznie frustrujące...

KroVa ma racje! ogolnie to jest beznadziejne... Ale raz mnie wciagnelo... I tak nie wyszlo... Gowno jakies...

Napisane Mar 26, 2006, 11:15 am
MalaMi

MalaMi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MalaMi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ojej jak ja nienawidze tej gry
mówie na to cudoku
wiem o co w tym  chodzi ale nie rozwiązuje tego
wole krzyżówke

Napisane Aug 9, 2006, 10:18 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys probowalem takie cos rozwiazac... Szlo mi calkiem niezle, ale nie mialem nerwow, zeby to dokonczyc :P
Wole deske  :)

*Napisane Aug 9, 2006, 10:25 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sudoku? to jest jakies chińskie żarcie ??  :P Nie no zarty na bok :] Wogole nie kumam o co w tym biega  :cyclops:

Napisane Aug 9, 2006, 10:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja