Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Elastomania - Elma

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Elastomania - Elma
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o tej minigierce Elastomania, ja przeszedlem cala i jest fajna, moj ulubionu level to 48, ostatniego czyli 55 nie da sie przjsc, bo to ostatni ;].

Napisane Mar 20, 2006, 4:44 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2007, 7:50 pm przez frycol_hiphop
Klakk

Klakk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Klakk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie spoko, szczególnie jak się oglądało przedtem extreme ;P

Napisane Mar 20, 2006, 4:47 pm
lasus92

lasus92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasus92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elma jest zaj***** . doszedlem tylko do 34 levelu

Napisane Mar 20, 2006, 4:52 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie prymitywne a takie zajebiste....

Napisane Mar 20, 2006, 4:52 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaje****a gierka, wci?ga jak cholera :p przeszed?em j? ca??.

Napisane Mar 20, 2006, 5:07 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarabista gierka :D moj ulubionyt leven Downhill :D a tak bajdelej to kilka razy ja przeszedlem a i dodatkowe plansze z neta sciagem dodatkowe skiny :D wogole gierka jak na miniprodukcje najlepsza z grupy a zaraz za nia wg plasuje sie Generally :D

Napisane Mar 20, 2006, 5:19 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elma to wymachana gra, pamietam, że dlugo w nią grałem, niektóre plansze probowałem przechodzić na jednym kole ale nie wychodziło heh. gierka super nigdy sie nie znudzi  :cyclops:

Napisane Mar 20, 2006, 5:25 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fanem nie jestem ale na informatyce zawsze gram XD

Napisane Mar 20, 2006, 5:49 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pograłem w to kiedyś przez dwa dni, i mi się znudziło

Napisane Mar 20, 2006, 6:39 pm
witek0504

witek0504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek0504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

J przeszedłem to 2 razy. Super gierka.  :)

Napisane Mar 20, 2006, 6:47 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajna gra kiedyś w to grało sieale teraz mi sie troche znudzilo

Napisane Mar 20, 2006, 8:41 pm
zioom14

zioom14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioom14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szymon99 powiedział(a):
bardzo fajna gra kiedyś w to grało sieale teraz mi sie troche znudzilo
tak samo..

Napisane Mar 20, 2006, 8:48 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyczepista gierka uwielbiam ją!!!! chyba ze znowu sciagne bo mi o niej przypomnieliscie:P

Napisane Mar 20, 2006, 8:51 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tam to sie big flipy kręci;p

Napisane Mar 20, 2006, 8:56 pm
m1xer

m1xer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to m1xer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys w to na infie pykalem  B)

Napisane Mar 29, 2006, 4:21 pm
voythaz2

voythaz2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voythaz2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

azjan powiedział(a):
takie prymitywne a takie zajebiste....

ta prymitywnosc to cały urok tej gierki :P

Napisane Mar 30, 2006, 2:50 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra jest wyypaasss :))
Dokładnie: prymitywnosc to cały urok :)
Zaczałaczam swoja muze i mnie nie ma na pol godziny =]] ELMA ROX!

Napisane Mar 30, 2006, 8:29 pm
Lemonek1

Lemonek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lemonek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajna,sympatyczna gierka, dobry odstresowywacz i złodziej czasu.

Napisane Apr 1, 2006, 2:33 pm
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurcze... dzisiaj jakieś 3 odz. temu ją ściągnąłęm i tu temat o elmie ;P Kiedyś to przeszłem całe... a teraz sie męcze i zobaczymy co wyjdzie... 8 level i mi sie znudziło xD ale giera fajna ;)

Napisane Apr 9, 2006, 11:09 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciężka gra ale daje rozrywki na wiele godzin w to sie pyka w szkole na infie jak baby niema  ;) ;) ;)

Napisane Apr 10, 2006, 9:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja