Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Najstarszy skater?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najstarszy skater?
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brombry!
No wlasnie, takie dziwne pytanie, ale zastanawiam sie, do jakiego wieku ludzie jezdza na deskach...

Przez baaaaardzo dlugo mieszkalem na takiej wiosze, gdzie byla deskowa 'pustynia', zas dwa lata temu (czyli w wieku 25) przeprowadzilem sie do wiekszego miasta, gdzie na deske sa warunki, ale tez obciachu nie ma (a bo sasiad zobaczy, pojdzie fama, ze bandyta jestem :P) i nikt sie nie bedzie gapic, smiac sie i dogryzac.
Niemniej pare osob juz wie, ale co sie dowiaduja, to 'eeeee, to nie stary...?'.
Ogolnie to juz nabylem troche luzniejszego spojrzenia na swiat, wiec powyzsze komentarze mnie nie ruszaja, tym bardziej, ze niedawno widzialem goscia (ok 30l.) w garniaku jadacego (w sensie przemieszczajacego sie po chodniku, nie robil trickow) na desce, niemniej ciekawi mnie, czy moze ktos z forumowych-andergrandowych skejterow przebije mnie wiekiem :)

Pozdro,
Frankie.

Napisane Mar 21, 2006, 2:14 am
cheapskate

cheapskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cheapskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Srednia wieku ludzi na tym forum wynosi jakies 12 lat wiec ciezko bedzie:D Ale popatrz na profesjonalistow, oni wszyscy sa mniej wiecej w twoim wieku. Ja osobiscie chyba tez na desce do emerytury bede jezdzic, nawet jesli z wiekiem moze mniej bede sie forsowac.
Pozdro

ps.
mam szesnastke :)

Napisane Mar 21, 2006, 11:47 am
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też mam 16 i będę jeździł tak długo jak tylko będę mógł się odpychać na desce

Napisane Mar 21, 2006, 2:58 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I ja mam 16 i ja też chcę być jak najstarszym skaterem. Jak zdrówko na jazdę nie będzie pozwalać, najchętniej zajmę się np. produkcją.

Napisane Mar 21, 2006, 3:00 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 14 i wołają na mnie młody  :P
Lubie swój wiek. Mam jeszcze dużo czasu na rozwijanie się w decku, a chce jeździć dopuki mi na to zdrowie pozwoli

Napisane Mar 21, 2006, 3:04 pm
Mihauole

Mihauole

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mihauole zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm ... całkiem ciekawy temat :D  Wiesz Frankie ... do Ciebie mi jeszcze troche brakuje :p  Ale zdecydowanie zawyżam średnią wieku forumowiczów :p Na desce tez jakoś daje rade :D ale to nie to co kiedyś :/  Nogi coraz bardziej dają sie we znaki :p  A zajawa juz też nie taka jak to bywało za małolata :D  Ale mimo wszystko trwam w tym i zamierzam trwać - jak to powiedział Owsiak. Do końca świata i o jeden dzień dłużej  :D        Pozdro dla wszystkich wytrwałych !! :D

Napisane Mar 22, 2006, 1:36 am
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh co ja mam powiedziec foku jak mam 11 lat
i jestem najmłodszdy chyba......... :stare:

Napisane Mar 22, 2006, 1:57 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no frankie25 mi w sumie też troche do Ciebie brakuje ... mam 19 lat i na desce już troszkę śmigam no ale powiem szczerze że dosyć późno zaczołem jeździć i coraz częsciej mam wrażenie że to nie to samo co kiedyś ... już nie te siły i wogle ... triki już tak nie siadają więc postanowiłem bardziej przerzucić się na filmowanie aczkolwiek na desce normalnie dalej śmigam ... i będe śmigał dopóki doputy będzie zajawka i siły ;)

Napisane Mar 22, 2006, 2:07 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 17 lat i sobie jezdze od 2 i nie traktuje tego jak wiekszosc - "musze jezdzic zeby coraz nowsze tricki umiec zeby miec sponsora" jezdze bo to kocham a co do sredniej wieku na forum to widac ile kto ma lat jak bledy robi albo pisze cio nio itp 11 latki gora  :P

Napisane Mar 22, 2006, 2:18 pm
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
jezdze bo to kocham

Ach no wlasnie ja to tak odbieram. I w sumie to najbardziej lubie jechac sobie gdzies, gdzie nikt nie widzi.
Mam tez takie inne 'coś' w postaci nocnego jezdzenia autem - spokojnie, powolutku (noca nikomu nie przeszkadzam), gdzies w nieznane odkrywac hehe.

wabahaba powiedział(a):

a co do sredniej wieku na forum to widac ile kto ma lat jak bledy robi albo pisze cio nio itp 11 latki gora  :P

Zdziwilbys sie, jak moja 27-letnia kolezanka gada: "zdrobnieńka od każdusieńkiego wyraziczku", nio-cio ciagle i masa bledow.
(deski nie lubi, lubi koszykowke i alkohol).

F.

Napisane Mar 23, 2006, 11:05 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):

Ja tesz będe jeździł tak długo jak mi kolana nie wysiadą. hehe

Napisane Mar 24, 2006, 5:11 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frankie25 powiedział(a):
pitr powiedział(a):

Hihi, w wieku 93 lat, gdy juz nie bedziesz mogl chodzic o wlasnych silach rodzina polozy Cie na desce i bedziesz lezal tak na wznak, odpychajac sie ta jedna, sprawna reka... :)

F.

a żebyś wiedział że tak zrobię
gorzej jak trafię na jkiś kamyczek i się wypierdolę...

Napisane Mar 24, 2006, 5:36 pm
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Cytuj:

a żebyś wiedział że tak zrobię
gorzej jak trafię na jkiś kamyczek i się *****olę...

Hih, bedzie jak z tym zolwiem, dla ktorego jedynym problemem jest wywrocic sie na grzbiet.
A na bash.org znalazlem taki tekst:
jesli jedynym zagrozeniem dla zolwia jest wywrocic sie na grzbiet, to jesliby wziac dwa zolwie i skleic je plecami, to bylyby niezatrzymywalne.
------koniec tekstu

Wniosek na dzis - przypiac Ci dwie deski: jedna na plecach, druga na brzuchu :)))

/me ma jakies po-ebane pomysly ostatnio, wiec /me prosi o wybaczenie :)

F.

Napisane Mar 24, 2006, 9:09 pm
seba99

seba99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seba99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bede jezdzil tyle ile sie da B)

Napisane Mar 24, 2006, 9:14 pm
jaropaja

jaropaja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaropaja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to ja przebije chyba wszystkich bo mam 31 lat i jeżdże chociaż nie powiem żeby mi było łatwo bo czasem słyszałem jak ktoś mi powiedział kup se jeszcze klocki lego kolego - co wy nato ?

Napisane Apr 21, 2006, 4:14 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaropaja powiedział(a):
no to ja przebije chyba wszystkich bo mam 31 lat i jeżdże chociaż nie powiem żeby mi było łatwo bo czasem słyszałem jak ktoś mi powiedział kup se jeszcze klocki lego kolego - co wy nato ?

Hehe, przebiłeś TheDuke'a ;p Zajebiście, że jeździsz, a jak ktoś mówi, że jesteś na to za stary, powiedz mu, że ma coś do roboty i się cieszy jak jeździ, a nie tak jak ta osoba: praca, dom, praca, dom, praca dom. Ty wstawiasz w to: praca, dom, deska, hehe...

Ja chcę jeździć jak najdłużej, i proszę o to Boga.

Napisane Apr 21, 2006, 4:20 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 11 lat
dexter93 powiedział(a):
Ja chcę jeździć jak najdłużej, i proszę o to Boga.
święte słowa :) 

Napisane Apr 21, 2006, 4:36 pm Ostatnio edytowane Apr 21, 2006, 7:31 pm przez Gutek101
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 14 lat i bede jeździł ile tylko bede miał sił

Napisane Apr 21, 2006, 7:27 pm
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
ja mam 14 lat i bede jeździł ile tylko bede miał sił

Zgadza się z tobą ja też
ehh ja widziałem kolesia miał ok 35 lat i jeździł na desce

Napisane Apr 21, 2006, 7:37 pm
misiek97

misiek97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 12 i bende jezdzil do momentu kiedy nie bendem mugl chodzic

Napisane Apr 21, 2006, 8:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja