Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Pajp w Polsce :D

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pajp w Polsce :D
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Doszły mi słuchy że w Polsce będzie half pipe dokładnie chyba w Beskidach na stoku (snowparku) w  Julianach, pozdrawiam.
Wysokość pajpu ok 4 metrów
Długość ok 100 metrów
Więcej dowiecie się na www.snowpark.pl

Napisane Mar 21, 2006, 9:00 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 10:57 pm przez wabahaba
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Marzenia...

ale propozycja bardzo konkretna, i jeżeli wypali to byłbym bardzo usatysfakcjonowany ;) szczególnie że moglibyśmy zaistnieć takim obiektem choć troszkę na scenie europejskiej, gdzie takie "rynienki" to norma...

Napisane Mar 21, 2006, 9:54 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pajp będzie na 100% jest juz jego budowa ponieważ stowrzyszenie beskidzkie zakupiło specilny ratrak do budowy half pipie:D:D będzie gdzie poszaleć, pozdrawiam.

Napisane Mar 22, 2006, 8:18 am
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za daleko dla mnie zresztą Pipe to nie mój poziom.
ps. pisze sie Pipe a nie pajp. Jakoś tak ładniej wygląda :P

Napisane Mar 23, 2006, 10:32 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Andy92 powiedział(a):
za daleko dla mnie zresztą Pipe to nie mój poziom.
ps. pisze sie Pipe a nie pajp. Jakoś tak ładniej wygląda :P

Nie urzywasz takiego słownictwa więc nie udzielaj takich rad, pozdrawiam pajp.

Napisane Mar 24, 2006, 3:08 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny pomysł z takim halfpipe ja jestem za hehe!!

*Napisane Mar 24, 2006, 4:37 pm
fingerboardforever

fingerboardforever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboardforever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No cóż szczerze mówiąc nie ma się czym tak podniecać! Faktycznie halfpipe jest, ale nie jest tak jak w zagranicznych kurortach że codziennie pipe jest modelowany! I tak więc wystarczyły dwa dni jazdy by halfpipe był ładnie zjechany! Ponieważ oblega go masa ludu!

Napisane Mar 26, 2006, 12:20 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

No to jest normalka szkoda że wcześciej o tym nie pomyśleli :/W końcu to Polska... hmm mażenie o pajpach zagranicznych hehe.

Napisane Mar 26, 2006, 3:41 pm
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie że wreszcie będzie.A obiecywali tego HP chyba z rok.

Napisane Apr 4, 2006, 7:29 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

racja, snowpark dostał od sponsora (beskidzkie stowarzyszenie snowboardu) maszyne do robienia pipe'u
wysokośc ma wynosic ok. 3,50 metra a długość ponad 100 m.

Blisko jest też pipe (co prawda już za granicą :)) w czechach w Pecu pod snieżką

Napisane Apr 5, 2006, 9:12 am
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko ladnie pieknie oby tylko ktos o to dbał, odb eskid mi daleko ale kto wie, moze kiedys oderwe sie od swojej codziennosci i tam zawitam sprawdzic jak sie sprawuje rampa
pozdrawiam

Napisane Apr 5, 2006, 9:17 am
Natalka123

Natalka123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Natalka123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

halfpipe na julianach jest nawet spoko i wogule cały ten snowpark szkoda że już się zima skończyła

Napisane May 4, 2006, 10:31 am
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

będzie gdzie na zime jeździć ")

Napisane May 16, 2006, 8:38 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Sieprawiu k. Krakowa od roku stoi maszyna do robienia halfpipe`a ale jakos nic sie nie dzieje miejmy nadzieje ze bedzie w tym sezonie zbudowany i bedziemy mogli jezdzic. Narazie nie ma pieniedzy i sponsora ale mam nadzieje ze w tym roku uda sie kogos zdobyc moze Andegrand :P 

Napisane May 16, 2006, 8:58 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ma powstac to fajnie :)

Napisane Sep 4, 2006, 8:10 pm
GABIkor

GABIkor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GABIkor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

macie fajnie ja mieszkam daleko beskidów

Napisane Sep 7, 2006, 3:53 pm
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

It will be nice... Ale raczej mało prawdopodobne

Napisane Jul 22, 2007, 4:21 pm
50skoczek

50skoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50skoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niby jest ale chyba takiego prawdziwego nadal nie ma..

Napisane Oct 11, 2007, 4:59 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajeżysta. jak nie będzie za trudna to sie wybiore a najwyżej po prostu sie popatrze... snołboard rulz

Napisane Oct 22, 2007, 1:44 pm
sisi888

sisi888

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sisi888 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taa, jak długo jezdze do szyczyrku tak miał juz tam stac ten halfpipe...marzenia. w szczyrku wszystkie trasy zamykaja bo juhasy sie nie umia dogadac a wy chcecie miec halfpipe...byłem ostatnio na julianach i nic nie było przygotowane, no moze jeden box...a tak to rozpierducha i niec wiecej:)

Napisane Dec 12, 2007, 10:58 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja