Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Bóle przeciążeniowe po ćwicze...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bóle przeciążeniowe po ćwiczeniach w kolanie
Psyhojogin

Psyhojogin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psyhojogin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam , czy miał kto z was kiedyś bóle przeciążeniowe w kolanach , jeśli tak to jak to najszybcej wyleczyć, prosze o pomoc.

Napisane Mar 22, 2006, 12:21 pm
Asasell0

Asasell0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Asasell0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hej. Jeżdże w sumie od niedawna, ale od niepamiętnych czasów zasuwam na łyżwach i powiem ci stary że bóle kolana to wg mnie coś co po prostu trzeba przeczekać. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale podejżewam że przed 40  :P ; Więc Poczekaj aż twój organizm sam załatwi sprawę. Mnie też w kółko nawalają kolana. Czy to od hokeja, czy od grania w siatke.. Jak mnie bolą, to odstawiam na chwile jazde i przechodzi sam.

* * * Tylko pamiętaj że to tylko rady amatora. Jak cię nawalają kolana tak że nie możesz chodzić to jazda do lekarza. Pozdro!

Napisane Mar 23, 2006, 1:32 pm
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem, zrobilem 2 tyg przerwy i codziennie smarowalem mascia najlepiej FASTUM,

Napisane Mar 24, 2006, 4:51 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fastum jest w porządku
radziłbym pojsc do lekarza.
ja mialem powazny problem z kolanem - bylo chore i je przeciazylem bo robilem trening na wyskok - skonczylo sie gipsem na 2 miesiące od biodra do kostki.....

nie radze tego lekcewazyc;) zaopatrz sie w opaske scholla na kolano ( takie białe PROSPORT)
zycze szybkiego powrotu do zdrowia:]

Napisane Mar 25, 2006, 3:54 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak fastum... , ale to bardziej normalnie, że Cię bolą kolana w końcu to jest ból niekiedy dla ciała, jak zeskoczysz z 4 metrów :PMoże lekarz, może przerwa, a może tak już będzie...

Napisane Mar 28, 2006, 8:06 am
skaterka91

skaterka91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaterka91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie kolana bola juz od początku jazdy na rolkach;]Jak dla mne jeszcze nikt nie znalazł lekarstwa;byłam juz u kilku lekarzy,ale żaden nie znał niczego co mogłoby mi pomóc.Maście nie zawsze pomagają.Trzeba sie z tym po prostu pogodzić i żyć z tym:)Dla tych co udało im sie wyleczyc gratulaje!

Napisane Apr 15, 2006, 1:52 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na szczęście jeszcze czegoś takiego nie miałem
Współczucie dla wszystkich, którzy coś takiego mieli
POZDRo ;)

Napisane Sep 23, 2006, 9:04 pm
nanika

nanika

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nanika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi bioderko nawala czasami i żyję. jak chodzić nie będę mogła to się tym zajme, ale narazie nie będę ludziom głowy zawracać ^^)

Napisane Sep 23, 2006, 9:53 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja