Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Pogo - Jutro

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pogo - Jutro
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapowiada się fajny film. Jak ktoś obejrzał, jak ktoś kupi... Niech opisze czy fajnie, jaki poziom skateboardingu, jaki klimat... Czy warto kupić, bo mówią że dwie dychy. Z reszta, retorycznie to brzmi, bo pogo ma swój mały klimat

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Mar 22, 2006, 4:26 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2008, 2:04 pm przez Karwan89
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SUPER FILM !!!!! Moge udostepnic jak ktos chce !

Napisane Mar 22, 2006, 10:53 pm
saxon666

saxon666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saxon666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziarnooo to udostępnij :D napisz mi na PM co i jaK! ;) holla

Napisane Mar 22, 2006, 11:07 pm
Lemonek1

Lemonek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lemonek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dołączam się do prośby o film i o informacje

Napisane Mar 22, 2006, 11:42 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

udostepnij film tutaj bo dostaniesz 46363569254246 wiadomosci na PM ze wszyscy chca film,
wiec czekamy :P

Napisane Mar 23, 2006, 3:50 pm
SpoxZiom

SpoxZiom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpoxZiom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarnooo powiedział(a):
SUPER FILM !!!!! Moge udostepnic jak ktos chce !
Dziarno udostepnij !! PROOSZE:P

Napisane Mar 26, 2006, 8:55 am
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też bym chętnie obejrzał jak coś to PM

Napisane Mar 26, 2006, 10:23 am
nygy

nygy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nygy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no film fajny, podobal mi sie... zajawa ;d

Napisane Mar 26, 2006, 10:43 am
POGOKK

POGOKK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to POGOKK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupiłem za 15zł, film spoko, długosć daje wiele do życzenia no bo 14min razem z napisami...montaż spoko, ścieżka dźwiękowa moim zdaniem kozacka, tricki 7/10pkt.

Napisane Mar 26, 2006, 4:18 pm
mati98

mati98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film jest spoko godny obejrzenia muza też dobra hehehe :P

Napisane Mar 27, 2006, 6:24 pm
siwek13

siwek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film spooko ale tylko króiciutkiii :( :( tylko 14 minut!
pzdr!

Napisane Apr 1, 2006, 9:24 am
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

całe 14 minut...to chyba jedyna wada, chociaż nie, troche głupie i nie potrzebne było to: k**** ja p******* tommiego przed swoim partem. Na szczęście rodzice nie słyszeli. A co do filmu to mistrz. Zajebista była sekwa na tamie, kozak miejscówka, a poza tym to kilka znanych miejscówek:kc,bc,bródno...pozdro

Napisane Apr 1, 2006, 6:20 pm Ostatnio edytowane Apr 1, 2006, 6:20 pm przez slayero
Ghost91

Ghost91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ghost91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tricki świetne, muzyczka porządna, ale 20 zł nie warty. Czternasto minutowy filmik powinni dawać do ściągnięcie za darmochę.

Napisane Apr 1, 2006, 7:28 pm Ostatnio edytowane Apr 1, 2006, 7:28 pm przez Ghost91
Erbix

Erbix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erbix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziarnooo jak dalej mozesz udostepnic to wez tez mi pm napisz :) z gory thx

Napisane Apr 6, 2006, 9:33 pm
astek

astek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to astek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film polski to od razu widac...wlaczasz i horror troche taki ale dobrze sie zaczyna...ciekawe intro zapowiada sie rzez (szczegolnie fs flip pochylskiego ze zwala itd...) zapowiada sie dobrze...konczy sie intro 20 paru sekundowe i jest kurde zapalane i zgaszane swiatlo (??! horror :) i wjezdza Szaban pare triczkow muza spox..widac ze polski produkt (na calym filmie polska muzyczka przygrywa) Szaban ma laczony przejazd z Zandersem z Holandii (dwa triki uwazajcie sa max pojechane jak dla mnie. Szaban -  bs feeble na rurze i Zanders - kurde dlugi kickflip przez takie cos do siedzenia) Pozniej jezdzie STIVI, GRZYWACZ, DABOV(aha zapomnialbym jeszcze K.USTARBOWSKI z 5-6 trikami) w miedzyczasie tama seszyn a pozniej koncowka i max dobre triki POCHYLSZCZAKA ten koles to stylowiec......ii??!!?.film sie urywa...kopia z buta w drzwi..leca zwolnione triki (kickflip tailgrab POCHYLSKIEGO wow!!!!!!!!) odjazd ze starej fabryki...horror!!....i litery.....FILM TRWA okolo 14 minut!!!....kawalki w przejazdach sa poucinane bo malo trikow....kamerowanie stacjonarne tylko pare sekwencji....szczerze mowiac kazdy kto nie jest fanatykiem tej firmy bedzie niezadowolony...z drugiej strony trzeba sie cieszyc ze powstal film pierwszej firmy produkujacej deski w POLSCE...ja tak do tego podchodze...jesli mialbym oceniac triki jest dobrze ale zdecydowanie za krótko!!!!!

Napisane Apr 7, 2006, 12:49 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mi sie filmik podoba. Fajnie że chlopaki wykorzystali polską muzykę a w dodatku pasującą do klimatu filmu. Film krótki... Fakt, ale team pogo w sumie też mały jest :) Najbardziej podobał mi się kickflip Zandersa... Zaje biście dłuugi... :) Mile zaskoczył mnie przejzd Michała Grzywacza. Myslałem ze tu 9/10 trików bedzie ollie, lub sw. ollie a tu inne też były. Ogólnie produkcje oceniam pozytywnie.

Pozdro

Napisane Apr 7, 2006, 7:58 pm
GrzesiekC

GrzesiekC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wex gdzies udostępnij i daj tu link

Napisane Apr 8, 2006, 8:27 pm
SkateM15

SkateM15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateM15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ogladalem ale sprubuje zalatwic moze jak ktos bedzie mial

Napisane Apr 8, 2006, 8:58 pm
keslaw

keslaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keslaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film super ,,ale strasznie krótki !!
PZDR MMZ RULEZZZZZzzz :)

Napisane Apr 9, 2006, 11:56 am Ostatnio edytowane Apr 9, 2006, 12:01 pm przez keslaw
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No więc! Obiecałem, że udostępnie! Prosza bardzo

edit: Dobra, linki usunałem, to jeszcze admin zobaczy jakiś i będzie heca. Jakby ktoś chciał film, walić na PM, to dam link. Holla

Napisane Apr 9, 2006, 10:50 pm Ostatnio edytowane Apr 10, 2006, 8:49 pm przez Dziarnooo
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja