Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Wspierajmy polski skateboardi...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wspierajmy polski skateboarding!!, POlskie produkty
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: Czasami ktoś mówi ja jestem kozak bo mam amerykanska marke POLSKIe decki tez sa dobre i inne rzeczy . Chyba wszyscy chca by polska deskorolka sie rozwijała i czy niepowinnismy częściej siegac po polskie marki??
Troche biznesowo powiedziane ale czy to nie prawda??

*Napisane Mar 23, 2006, 8:30 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz ja wole kupic deck amerykanski niz kupic polski i puzniej zalowac... ale i tak polskie decki sa robione w stanach. a kupujac deski polskich firm niewiem czy wspieramy polska deske, liczy sie to jaki jest poziom umiejetnosci polskich skejtow a nie to jakiej firmy [polskiej czy nie] kupimy deck... takie jest przynajmniej moje zdanie.

Napisane Mar 23, 2006, 9:10 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja mam polski sprzęt, nie narzekam, bo zdarza się, czy tam prawdopodobnie, że deski i tak są robione za oceanem... No bo gdzie tutaj, wiec nie ma wiekszej róznicy... Mam pogo i jestem zadowolony

Napisane Mar 23, 2006, 9:42 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

azjan powiedział(a):
wiesz ja wole kupic deck amerykanski niz kupic polski i puzniej zalowac... ale i tak polskie decki sa robione w stanach. a kupujac deski polskich firm niewiem czy wspieramy polska deske, liczy sie to jaki jest poziom umiejetnosci polskich skejtow a nie to jakiej firmy [polskiej czy nie] kupimy deck... takie jest przynajmniej moje zdanie.

Nie no... WSPIERAĆ SKATEBOARDING to wedug mnie całość deskorolki do góry... I poziom, i sprzęt, i ksateparki, i miejscówki, itd. Pozdro
Jeźdzmy, jeźdzmy... Namawiajmy, a zawsze coś rozwiniemy...

Napisane Mar 23, 2006, 9:43 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

azjan powiedział(a):

Ale chyba lepiej, jak firma się rozwija, wtedy jest lepsza...

Co do tematu, miałem niedawno cały polski sprzęt, teraz mam tylko blat amerykański, ale następnego chcę Nervous'a kupić. Pozdrawiam.

Napisane Mar 23, 2006, 10:52 pm
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

azjan powiedział(a):
ale i tak polskie decki sa robione w stanach.

A jesli to jest tak, ze kanadyskie drzewo jest oskórkowane i statkiem wiezione do Chin, tam robi sie z tego dechy, potem wiezie je sie znowu statkiem do francji, a stamtad pociagiem do PL gdzie robi sie nadruki, to ta deska jest jaka? :)

F.

Napisane Mar 23, 2006, 11:34 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się bardzo podobają produkty Nervousa i sądzę, że jakością nie odbiegają od amerykańskich firm

Napisane Mar 25, 2006, 9:08 am
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zoinwestujcie w Amoka polski dobry towar, wielu gosci mówi że się opłaca.

*Napisane Mar 25, 2006, 2:35 pm
cinek172

cinek172

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek172 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IZM,Syndrom,Fenix,Amok,Cortoz,Front,RSACropp...to moim zdaniem firmy godne uwagi.
...Aaa z tym Cropp-em to byl żart, jakby sie ktoś nie zorientował...he,he...

Napisane Mar 25, 2006, 3:33 pm
skate2004

skate2004

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate2004 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiem ze jak syndrom dechy produkowal to bylo straszne gowno i dechy izm tak samo.

Napisane Mar 25, 2006, 6:35 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cinek172 powiedział(a):
IZM,Syndrom,Fenix,Amok,Cortoz,Front,RSACropp...to moim zdaniem firmy godne uwagi.
...Aaa z tym Cropp-em to byl żart, jakby sie ktoś nie zorientował...he,he...

jeszcze Pogo i Nervous ;) nie wiem jak tam z deckami bo slyszałem wiele opinii ze np. decki IZM są słabe, sam widziałem, szybko tracą profil i wogóle troszke lipa bo qmpel miał. chociaż np. Nervousa ma świetny profil i gdybym miał kupić polskiego decka to wlaśnie Nervous. Natomias ciuchy wyzej wymienionych firm są świetne i dobre gatunkowo (IZM, Syndrom, Pogo), opłaca się kupować naprawde. aha zapomniałem o croppie hehehehe... bez komentarza  ;)

Napisane Mar 25, 2006, 9:37 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja w tym roku kupiłem blat i podkładki pod trucki amoka oraz łożyska nervousa :P

Napisane Mar 26, 2006, 7:54 am
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupuje zawsze Amoki-i jestem strasznie zadowolony...sa i dosyc twarde i sie nie krusza... a stary blat to tak dojechalem(Amoka) ze byl malutki o 10cm od norm. deski-nowej...

POLECAM AMOKI!!

podro:
Amok

FTG

Napisane Mar 26, 2006, 10:36 am
mnsk8

mnsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja o ile sie nie myle to tylko trucki mam nie polskie a do tych co sadzom ze polskie jest gorsze musze powiedziec ze nie wydaje mi sie ze np. amoki sa lepsze od wiekszosci amerykanskich deckow

Napisane Mar 26, 2006, 11:59 am
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z Polskich firm lubie Nervousa ich decki są porównywalne do tych z zagranicy. I nie zapominajcie że jest jeszcze mafia  :P

Napisane Mar 26, 2006, 1:22 pm
joniec1111

joniec1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joniec1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polskie frmy np. mafia jest słaba

Napisane Mar 26, 2006, 1:32 pm
punkt

punkt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to punkt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CHWDP !!! Chcę Wspierać Deskorolkę Polską.
NERVOUS FOREVER

Deski Nervousa są zajebiste (sprowadzane zza ocenau;P).
Co do ciuchów to POGO i Nervous robią konkretne wdzianka:D

Napisane Mar 26, 2006, 2:30 pm
PINGWAy

PINGWAy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PINGWAy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pamiętajcie o tym, że kupując polskie blaty nie dajecie pracy rodakom :] wszystkie blaty produkowane sa za granicą. wyjątkiem są małe undegroundowe firmy, robiące blaty na własną rękę. inaczej jest z ciuchami.

Pozdrawiam,
PINGWAy

Napisane Mar 26, 2006, 3:07 pm
kmscrewkzg

kmscrewkzg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmscrewkzg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupuje polskiej firmy deseczki tylko teraz mam REALa!!!pozdroo skate or die in Poland :P

Napisane Mar 26, 2006, 3:21 pm
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiadomo trzeba wspierac polski skateboarding,polska tez ma kozak firmy i deseczki nie rózniące się od amerykańskich,np nervous,front(kozak) amok ,pogo itd(narazie kupywałem,i mam amerykańska deske,ale kółka mam pogo,i obiecałem sobie że jak złamie ta deske co mam teraz,to kupuje polska(fronta))

hehe nawet mi się cos przypomniało:

CH.W.D.P-chcę wspierać deskorolkę polską

Napisane Mar 27, 2006, 5:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja