Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » c-bool

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
c-bool, polak potrafi:D
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słucha ktoś z was c-boola według mnie gość jest naprawde dobry i daje super techniawe

Napisane Mar 23, 2006, 8:56 pm Ostatnio edytowane Jul 13, 2006, 9:56 pm przez Robels
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gówno...puszczają to wszędzie unc unc i jakiś cienki wokal

Napisane Mar 25, 2006, 1:30 pm Ostatnio edytowane Jun 18, 2007, 5:51 pm przez mullen190
karunia

karunia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karunia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi tam pasuje :rolleyes: spoko gość i niektóre kawałki sa na prawde zajefajne :cyclops:

Napisane Mar 29, 2006, 1:14 pm
Haslam

Haslam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Haslam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeba************* TECHNO i inne tego typu podobne rzeczy ! :P

Napisane Apr 3, 2006, 3:50 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haslam powiedział(a):
****************** TECHNO i inne tego typu podobne rzeczy ! :P
rvh ts tolerancja, wracajac, gosciu wypuscil pare hitow :P

Napisane Apr 3, 2006, 3:55 pm
zanetka90

zanetka90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zanetka90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepsze - "House Baby " i "Would U Feel "
Lubie C-Boola ale już mi się troche znudził :P

Napisane Apr 3, 2006, 3:57 pm
mcbds

mcbds

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mcbds zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mullen190.. załosny jestes... dlaczgeo glupi temat? glupi to wg mnie jest Twoj avatar.. poprtsu jak widze sfatyke to mi az cos sie robi... wrr... a wracając do tematu to spoko jets wg mnie ;D zok zok jest luz i explosion. pozdro

Napisane Apr 5, 2006, 7:57 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mcbds powiedział(a):
mullen190.. załosny jestes... dlaczgeo glupi temat? glupi to wg mnie jest Twoj avatar.. poprtsu jak widze sfatyke to mi az cos sie robi... wrr... a wracając do tematu to spoko jets wg mnie ;D zok zok jest luz i explosion. pozdro

sfaftyka jest przechylona o 45stopni w kierunku ruchu wskazówek zegara... a nieprzechylona- to jest jakis krzyż... nie pamiętam nazwy( wiem ze to nie wyglądajak krzyz,ale pisze jak jest)

Napisane Apr 5, 2006, 8:00 pm Ostatnio edytowane Apr 5, 2006, 8:01 pm przez wrq
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wporzo ziomek ma dobre kawalki np explosion a mullen nie wiesz co to toleracja chyba
edit: sory explosion to on zremixowal :P ale zok zok dobry kawalek c-boola

Napisane Apr 8, 2006, 6:35 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2006, 11:11 pm przez 19MeLoN90
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

syf.... no sorry... ja tak mysle

Napisane May 4, 2006, 3:20 pm
bela5411

bela5411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bela5411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam tego nie slucham ale kumpel mi puscil,i sa nawet fajne.Nie pamietam jakie kawalki. :P

Napisane May 4, 2006, 4:40 pm
lith

lith

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lith zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w wiekszosci malo ambitna wixa, eot.

Napisane May 4, 2006, 6:06 pm
airlo

airlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to airlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ło cip cip cip, lo cip :P dajcie luzu, kury przy techno się zlatują...

Napisane May 15, 2006, 6:26 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zanetka90 powiedział(a):
Najlepsze - "House Baby " i "Would U Feel "
Lubie C-Boola ale już mi się troche znudził :P

mi tez sie troche znudził :P

Napisane May 15, 2006, 10:07 am
Adzi0

Adzi0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adzi0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No co prawada to prawa Polak potrafi :D:D:D hyhy dobra muzyczke robia  :cyclops:

Napisane May 17, 2006, 9:19 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co tu duzo mowic? Wstyd mi za takich Polakow... Lepiej by bylo, gdyby gosciu wrocil do pracy w polu!

Napisane Jul 11, 2006, 1:23 am
Longerek

Longerek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Longerek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi jego piosenki nie przeszkadzają ale również za nimi nie przepadam  :rolleyes:

*Napisane Jul 12, 2006, 11:01 am
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

typ typ typ buc buc umc umc umc typ typ typ buc buc umc umc umc typ typ typ buc buc umc umc umc typ typ typ buc buc umc umc umc typ typ typ buc buc umc umc umc typ typ typ buc buc umc umc umc ;] te wold u feel czy cos takiego to juz ze 4 lata temu bylo modne a wy teraz sie tym podniecacie :D Straszne gówno....to wogole nie powinno nazywac sie muzyka, a jak slysze te explosion to rzygac mi sie chce

Napisane Jul 12, 2006, 11:18 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o shit  techno idzcie mi z tym słuchacie takiego syfu?

Napisane Jul 12, 2006, 11:20 am
matieuszek

matieuszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matieuszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co to ? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Jul 13, 2006, 11:11 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja