Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Extreme » Si這wnia

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Si這wnia
skejcikkk

skejcikkk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to skejcikkk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Czy chodzicie na si這wnie?? Je郵i tak, to gdzie? Bo ja chodz do kumpla (w piwnicy...).
Jakie s wasze rekordy na 豉weczce?? (Ja wa瞠 53kg a podnios貫m 3 razy 50)

Respekt all....

*Napisane Mar 25, 2006, 5:21 pm
bula1111

bula1111

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bula1111 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

no czasami chodze, tak rekreacyjnie...to sie mie軼i w liceum, w piwnicy...hehe, przedwojenny atlas w rozsypce... :P

w sumie to my tam bardziej sie wyg逝piamy, ni 獞iczymy ;)

Napisane Mar 25, 2006, 6:15 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2006, 6:16 pm przez bula1111
suchypg

suchypg

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to suchypg zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja nie musze , bo to co mi potrzebne to mam w domu ( laweczka , dwa gryfy , atlas ) :P :)
a jeszcze rekord podac .no ok . wa瞠 109 kg  i podnios貫m 120 kg . a tak nawiasem 獞icze ju pi耩 lat , 瞠by se kto nie pom郵a ,瞠 na sterydach wale .

*Napisane Mar 25, 2006, 6:19 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2006, 6:21 pm przez suchypg
haradrimm

haradrimm

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to haradrimm zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Czasem w szkole, albo tak rekreacyjnie:) Ale nie moge z kolesi kt鏎zy chodz na si趾e 2 tygi i zaczynaj bia趾o i od篡wki wpieprza, tak jak m鎩 kumpel z klasy... Przykro mi jak takich widze:P

Napisane Mar 25, 2006, 6:37 pm
suchypg

suchypg

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to suchypg zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

haradrimm powiedzia(a):
Czasem w szkole, albo tak rekreacyjnie:) Ale nie moge z kolesi kt鏎zy chodz na si趾e 2 tygi i zaczynaj bia趾o i od篡wki wpieprza, tak jak m鎩 kumpel z klasy... Przykro mi jak takich widze:P

dokladnie , oni nawet nie wiedza jak se szkodz ,aby bezpiecznie zarzywa bia趾o i inne od篡wki potrzebny jest miesi帷 ostrego 獞iczenie ( po pare dni w tygodniu ) . po 2 tygodniach to tylko przytyj ,ni zyskaj mase mie郾iow . pzdr  :)

*Napisane Mar 25, 2006, 6:44 pm
PINGWAy

PINGWAy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to PINGWAy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

racja. jak sie "przedawkuje" bia趾o to potem takie "bobki" wy豉膨 na buzi i sk鏎ze i wygl康aj jak pryszcze ^^

Pozdrawiam,
PINGWAy

Napisane Mar 25, 2006, 7:30 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2006, 7:32 pm przez PINGWAy
lasus92

lasus92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to lasus92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jestem tak umiesniony ze nie musze chodzic xD

Napisane Mar 25, 2006, 7:35 pm
Truskawa91

Truskawa91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Truskawa91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam silownie w szkole :] raczej tam nie zagladamy ale jak bylismy ostatnio to wycisnelam 45kg ale tylko raz... (jestem dziewczyna) hehe sama nie wiem jak ja to zrobilam :P

Napisane Mar 25, 2006, 7:39 pm
oskate

oskate

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to oskate zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja czasem p鎩d jak jest okazja. Ale nie 瞠by 獞iczy jako tak ca造 czas. M鎩 rekord na klate to raz 60 kg, a wa輳 60:D

Napisane Mar 25, 2006, 7:54 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Guliwer zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja w piwnicy mam sztange 20 kg ( sprzyda這 by sie wiecej)
chodze zadko robie sobie 3 serie po 30 razy
a nie moge za duzo podnosic bo mia貫m z豉many obojczyk i mnie zaraz naku.rwia

Napisane Mar 25, 2006, 8:11 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2006, 8:12 pm przez Guliwer
berti

berti

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to berti zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja podnosze na martwy ci庵 100 kg na klate 65kg

Napisane Mar 26, 2006, 4:39 pm
azyl

azyl

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to azyl zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

waze 66 kilo i na laweczce wyciskam 80 kilo ale nie max tylko w serii ( nei wiem ile max wycisne :P )
tylko ze oprocz silki to jescze box wiec troche trudniej tu mase zdobyc ...

Napisane Mar 26, 2006, 5:05 pm
crooofca

crooofca

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to crooofca zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam zaaaajefajna si趾e niedaleko schooola :P  chadzam sobie na nia od czasu do czasu, a normalnie to 獞icze codziennie w domciu hehe robie to bo lubie a nie 瞠by sta si jedna wielk kup mi窷ni  :cyclops:

hmmmm a m鎩 rekordzik buuuhahahahhahaha  to 65kg na 豉weczce (wa瞠 50kg)  i to jeszcze marne 2 razy, no ale c騜 jestem dziewczyn a nie takim Pudzianowskim tudzie Dybusem  hahahaha

Napisane Mar 26, 2006, 5:17 pm
soulja

soulja

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to soulja zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie ma to jak dobra si這wnia w piwnicy :) Z這zylismy sie z ziomkami na 豉weczke, ci瞛arki i gryf. Wielofunkcyjne miejsce, ktore wszyscy kochamy =]]
60kg wa瞠, wczoraj wzi彬em 85kg na klate ;)
Musze niestety przystopowa- k這poty z kregos逝pem i duupa  :mad:

Napisane Mar 26, 2006, 5:22 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie 獞icze na si這wni, nie kr璚i mnie to, wystarcza mi to co zrobie w domu, czyli seria pompek i brzuszki (codziennie), A 鄉ieszy mnie to, 瞠 du穎 kolesi kt鏎zy chodz na si趾 przed laskami specialnie si napina, po budize chodz tak jakby ka盥emu chcieli napierdoli i do ka盥ego maj problem. by u mnie w budzie taki przypadek, co kole bra bia趾o, ale nie 獞iczy (hahaha co za idiota) i wyl康owa w szpitalu. 鄉iech na sali

Napisane Mar 26, 2006, 5:27 pm
skejcikkk

skejcikkk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to skejcikkk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Hehe
No to juz g逝pota bra bia趾o i nie 獞iczy...

ajahahahahhahaa

Napisane Mar 26, 2006, 5:42 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja 獞icze:P drabine na klate i jest:P 50 brzuszk闚 , pompki, podnoszenie krzes豉 jako ci篹arki:p

Napisane Mar 26, 2006, 6:13 pm
Lars

Lars

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Lars zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja nie 獞icze na si販e . W szkole czasem se biore troche . wa瞠 67 kg. a biore max. 2 razy 60 kg. tyle narazie prubowa貫m . A tak pozatym to wychodze z formy .  B)

Napisane Mar 26, 2006, 6:48 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

na si趾e... hm... nie nazwa bym tego si趾a... to co mam mi wystarczy :D czyli - 2 sztangi :D , gryf (w drodze), worek treningowy (tez w drodze), 逝zko , 3 krzes陰 :D

Ja sobie biore 10kilo po 8 w 3 seriach na jedn reke, robie pompki na krzes豉ch (10 x 4), brzuszki ze skr璚aniem tlowia (10, 15, 10, 15). A cwiecze : sztanguje sie co dwa dni. Pompki codziennie i tak samo brzuszki

Napisane Mar 26, 2006, 6:50 pm
akont

akont

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to akont zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kretynski temat z deka
nie chodzi i juz, ale mamy jedna ekstra na osiedlu. mamy solarium, i areobik i silke i saune i inne tego typu
full wy6pas serwis.. takie centrum uroody i zdrowego ciala ;)

Napisane Mar 26, 2006, 6:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja