Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » scieranie butów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
scieranie butów, buty i klej
wsciekly16

wsciekly16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wsciekly16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Klej ALL STAR GUM

uzytwaliscie moze tego to budków?Jeśli tak to prosze sie wypowiadać czy warte swojej ceny.

Dodany

*Napisane Mar 25, 2006, 10:56 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:28 am przez bydlak
PINGWAy

PINGWAy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PINGWAy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie używam żadnego kleju do butów. są stare, starte. dziś byłem na desce to mi kawałek podeszwy sie oderwał, ale trzyma się reszty - sklei sie. poza tym moje buty były już kilka razy zszywane. ale bardzo je lubie. są wspaniałe ^^

Pozdrawiam,
PINGWAy

Napisane Mar 25, 2006, 11:01 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam nie używam żadnych wynalazków... jeżdze w jednych butach do kiedy tylko się da

Napisane Mar 26, 2006, 7:51 am
sk8up

sk8up

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8up zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie warto kupić ten klej, ponieważ szkoda niszczyć buty, w których wygodnie jeździ się na desce i do których jesteś przyzwyzcajony (POLECAM)  B)

Napisane Mar 26, 2006, 9:24 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupilem shoe goo i jeszcze z nim :D pokleilem troche buty i sie trzymaja ;) pozdr

Napisane Mar 26, 2006, 10:20 am
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeździłem na All Star Gum i było fajnie tuba wystarczyla na 4 miechy a flipy kopalo się w porzadku

Napisane Mar 26, 2006, 10:27 am
guttimc90

guttimc90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guttimc90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten klej z tego co słyszałem jest bardzo dobry ...kumpel ma i mówi ze jest zajebisty .Warto go miec  bo bez tego to sie buty naszczą strasznie

Napisane Mar 26, 2006, 5:26 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja właśnie rozwaliłem shoesy i będe zmuszony na ten czas jeździć w adidaskach. Pf.

Napisane Mar 27, 2006, 8:11 am
peter746

peter746

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peter746 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi to tam buty wytrzymują 5 miesiecy potem dziura no i koniec ale tera se kupiłem globe i jeszcze na nnich nie jezdziłem.

Napisane Mar 27, 2006, 6:12 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej sie smiga w butach bez zadnych gadzetow do nich ale jezeli ktos woli sprobowac to polecam shoee goo dobry sprzecior :D

Napisane Mar 27, 2006, 7:02 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

All star gum był opisany jako dobry klej do butów w którymś numerze info magazine

Napisane Apr 29, 2006, 12:41 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmmm w sklepach budowlanych np.:plytomex  mozna dostac "klej do butow" firmy technicoll. moj ojciec go kiedys dystrybuowal i w slepie kosztuje 4,30!!! dzialanie takie same jak ALL STAR GUM czy SHOE GOO, a cena znacznie mniesza:D, sam uzywam i polecam

Napisane Apr 29, 2006, 12:55 pm
cukiernik

cukiernik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cukiernik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze biore jedne buty na deske a drugie do chodzenia a jeśli już mi sie coś przetrze to naklejam jakąś łąte z dentki albo jakiejś skury i da sie jeździć B)

*Napisane Apr 29, 2006, 1:54 pm
cukiernik

cukiernik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cukiernik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łatę i skóry:( 2 błedy lipton

Napisane Apr 29, 2006, 1:56 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie kupie go :) buty sa po to zeby je niszczyc i zeby w nich jezdzic na desce a nie kleić :) starte=bardziej hardcorowe :D

Napisane Apr 29, 2006, 6:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja