Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Heelys-buty na kolkach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Heelys-buty na kolkach
Kunio

Kunio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mysle,ze to podchodzi pod rolki :) Obczajcie to: www.heelys.com . Super sprawa! Ale jest 1 problem-jest dystrybucja na:Niemcy,Czechy,Slowacje,Rosje,Litwe...to czemu nie ma ich w Polsce!? :mad: Przeciez na tym mozna zarobic! Powiedzcie, co tym sadzicie...

*Napisane Mar 29, 2006, 6:22 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ano wnuczka mojej ciotki z kanady na wakacje przyjechala do polski i sie zdziwilem o co be ze ona se tak smiga:D hehe a to takie butorolki, na zachodzi hit nad hitami i grube dolce leca :D

Napisane Dec 14, 2006, 10:05 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sa na www.pulpa.pl ... Dla mnie sa zajebiste... mialem je kupowac , uzbieralem 300 zl ale w ostatniej chwili sie rozmyslilem na szczescie bo w sumie do niczego sie nie przydadza (tylko zeby zakozaczyc w szkole:P) ale za to kupiilem sobie mp4 i mysle ze jestem bardziej zadowolony niz bym te buty kupil;D

Napisane Mar 4, 2007, 4:34 pm
koniu91

koniu91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koniu91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MI tam sie to nie podoba, a za tyle kasy można coś bardziej przydatnego sobie kupić...
Pozdro...

Napisane Mar 6, 2007, 11:21 am
Laska1234

Laska1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Laska1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe u nas koleś w szkole zasuwa na takich po korytazy B)

Napisane Apr 16, 2007, 7:45 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się to nie podoba i wogóle pewnie zle się jezdzi lepiej kupić rolki rekreacyjne za 200zł i do tego buty za 100zł to samo ^^)

Napisane Apr 17, 2007, 11:36 am
LeNioO

LeNioO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LeNioO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gówniana sprawa.. :/ Już widziałem coś lepszego.. buty do grindowania.. :D to dopiero bajer.. :D wolałbym takie buty niż buto-rolki.. gówniana sprawa...!!

Napisane Apr 19, 2007, 2:34 pm
lookas

lookas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lookas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdyby te kółka się chowały, a buty były by w dziecięcych rozmiarach to... ZBIERAM KASE!!

Napisane Apr 21, 2007, 8:57 pm
lookas

lookas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lookas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

len1mal powiedział(a):
heelys mozna kupic jeszcze tu http://www.go-alter.pl/buty.html

i jak ktos tam wspominal, to maja dzieciece rozmiary i te koleczka mozna wyjac :)
tak, tak, już wiem, i jak tylko dostane kase z odszkodowania, albo od matki porzycze to zamawiam

Napisane May 28, 2007, 9:41 am
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha... ile wam za to płacą ????

nie no raczej nic wam nie płacą ale sami takim wypowiedziami promują to gówno

Napisane Jun 1, 2007, 9:45 pm Ostatnio edytowane Jun 2, 2007, 2:22 pm przez mullen190
Qb3l

Qb3l

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qb3l zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Buty te sa produkowane w bardzo roznych stylach, dla kazdego zawsze sie cos znajdzie. W Polsce jest to nowosc, chce aby dobrze sie przyjely. Nawiekszy problem to koszt tych butow, ciekawych odsylam na heelys.com.pl tam mozecie sprawdzic. Sam posiadam takie buty i jestem z nich strasznie zadowolony  :P
http://img100.imageshack.us/img100/8813/mojebutki1zl2.jpg
Jest pewien problem, tricki jakie mozna w nich wykonywac. Nie ma zadnych polskich portali o Heelys, dlatego chcialbym prosic pomyslowych andegrowiczow o pomoc. Zamieszczajcie tricki zwiazane z tymi butami. Mozecie tak ze zadawac pytania zwiazane z Heelys, chetnie odpowiem ^^)

Napisane Jun 4, 2007, 6:06 pm
justa133

justa133

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to justa133 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam te buty są fajne i prosto sie nauczyć na nich jeździć nawet jak sie ma założone kółka to da sie normalnie chodzić to nie jest to samo co rolki jak sie jedzie to sie ma sztywne nogi. podobna technika rospędzania sie jak na deskorolce

Napisane Jul 26, 2007, 6:37 pm
scorpi7383

scorpi7383

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to scorpi7383 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale na tych filmikach to to tak latwo wyglada. Tak jakbys biegl na zwyklych butach wskakiwal na murek i slidowal... Na normalnych rolkach jest na pewno lepiej :P

Napisane Jul 26, 2007, 11:22 pm
szamot3

szamot3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szamot3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem jednego chłopaczka który jeździł na czymś takim, no nie wiem może sie przyjmie w Polsce.

Napisane Jul 28, 2007, 10:13 am
Strogg

Strogg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strogg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ALE GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!
Ja widzialem jak 6 letnia dziewczynka smigala na tych butach.
Ale to zalosnie wyglada jak sie jezdzi na pientach a tricki to wogole banalne. Koles se biegnie, wskakuje na murek sliduje i zchodzi.
Jak juz maja byc kolka to tak zeby sie dobrze jezdzilo a nie na pietach tylko.
Kolejny glupi wymysl ludzi bo im sie rolki znudzily.
Pojezdzisz sobie tydzien albo dwa i ci sie znudzi albo cie wysmieja.
Ci kolesie na filmikach jezdza jak by im sie cos w glowe stalo.

ROLKI RZĄDZĄ I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;)

Napisane Jul 30, 2007, 11:31 am
moniah6

moniah6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to moniah6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega ma takie buty z anglii ;) dał okolo 30 funtów ma takie jak >obi3l< dodal <na zdjeciu>. A ty >strogg< to sie leppiej nie wypowiadaj !

Napisane Aug 2, 2007, 6:35 pm Ostatnio edytowane Aug 2, 2007, 6:38 pm przez moniah6
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem je dostac ale niestety nie bylo rozmiarow akurat! moja siostra ma jutro zrobie foty ;]

EDIT:
lookas powiedział(a):
gdyby te kółka się chowały, a buty były by w dziecięcych rozmiarach to... ZBIERAM KASE!!

Są takie co mają chowane np moja siostra takie ma i są zajebiste ;]

Napisane Aug 18, 2007, 9:10 pm Ostatnio edytowane Aug 18, 2007, 9:20 pm przez Grucha12
ArtsRilo

ArtsRilo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtsRilo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem w stanach na wakacjach to robi tu furore one sa fajne maja kroj skateboarding shouse wygladaja jak skejtowskie buty i maja z tylu kolo dzieki ktorem sie szbciej poruszasz bardzo fajna sprawa

Napisane Aug 19, 2007, 1:13 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sqlejciq14 powiedział(a):
Lepiej kupić sobie rolki. A to to nic innego jak kolejny wymysł ludzi jak:
Giertych,Kaczyński oraz George Bush!

eee - o Boze - co to za wypowiedz ? masz internet albo telewizor w domu ? ogladasz czasami informacje ?O_o nie wiem co miała znaczyc ta wypowiedz - to jakaś głębsza psychodela?  to było głupie do kwadratu..  rece opadają

Napisane Aug 19, 2007, 1:01 pm
5000mhz

5000mhz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5000mhz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolejny pomysl by w krotkim czasie zbic kase, powiedzmy sobie szczerze, kosztuja prawie tyle co dobre rolki, a czy sa warte tej ceny? Moim zdaniem conajmniej 50% tansze powinny byc. Pozatym dobry pomysl na zabawe, lecz dla dzieci. Tricki dosc mizerne.

Napisane Aug 19, 2007, 6:57 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sqlejciq14 powiedział(a):
Lepiej kupić sobie rolki. A to to nic innego jak kolejny wymysł ludzi jak:
Giertych,Kaczyński oraz George Bush!

pozdrawiam heheh bo się porządnie uśmiałem : D

Napisane Sep 23, 2007, 6:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja