Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Heelys-buty na kolkach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Heelys-buty na kolkach
Kunio

Kunio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mysle,ze to podchodzi pod rolki :) Obczajcie to: www.heelys.com . Super sprawa! Ale jest 1 problem-jest dystrybucja na:Niemcy,Czechy,Slowacje,Rosje,Litwe...to czemu nie ma ich w Polsce!? :mad: Przeciez na tym mozna zarobic! Powiedzcie, co tym sadzicie...

*Napisane Mar 29, 2006, 6:22 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiecie co, a ja bym chętnie spróbował :D Peace

Napisane Sep 26, 2007, 7:05 pm
Blessik

Blessik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Blessik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te buty są bardzo fajne, w Polsce sie powoli sprzedaja w coraz wiekszych ilosciach, w ciagu roku sa dwie kolekcje (wiosna/lato i jesien/zima). Co do trickow to wiadomo, ze to nie deskorolka czy rolki bo jestescie troszke ograniczeni ruchowo ale  wystarczy poogladac troche filmikow i zobaczyc jak sie na nich smiga. Jak dla mnie ceny nie sa zbyt wysokie bo tak naprawde dostajesz 2 pary butow w jednym, do jazdy i do chodzenia, mozna w lato smigac na obydwa sposoby, jak jest zimniej i nie ma dzie jezdzic moga sluzyc dobrze jako zwykle buty. Jakosciowo sa bardzo dobre, powinny wytrzymac dlugo jesli nie gra sie nimi w pilke czy jakies inne podobne rzeczy do ktorych buty nie sa przeznaczone :) Polecam, sam chce sobie kupic na lato. Pozdro!

Napisane Dec 7, 2007, 1:25 pm
Ziadamoz

Ziadamoz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ziadamoz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ludzie gdzie je w polsce mozna kupic?! ja takie chce! super sprawa jak dla mnie!

Napisane Dec 9, 2007, 4:11 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem tak.. Heelys budzą we mnie mieszane uczucia, ale jednak chyba bardziej to tak dla szpanu jest... :/ nie wiem... niby fajne... ale dziwne.. :/ jak ktoś nie ma na co kasy wydawać to może kupić ale osobiście bym w to nie zainwestował... pozdro :p

Napisane Feb 12, 2008, 8:21 pm Ostatnio edytowane Feb 12, 2008, 8:21 pm przez Timonek
domon1

domon1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domon1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie raczej śmieszne u nas na parku koleś to miał i nie mógł na tym nawet z funboxa zjechać;/ nie polecałbym

Napisane Feb 13, 2008, 5:40 pm
heelys

heelys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to heelys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SĄ W POLSCE!!!!!!
W złotych tarasach jest stoisko.
malo jest i niema grind, ale są. :cyclops:

*Napisane Feb 21, 2008, 12:12 pm
edm124

edm124

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edm124 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny patent ale w Polsce sie niesprawdzi poniewaz gdzie sie nierozejzec to na chodnikach kostka brukowa wiec lipa zdeka :cyclops:

Napisane Feb 28, 2008, 5:34 pm
roziajuzia

roziajuzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roziajuzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taak jak byłam w Warszawie to w Złotych Tarasach widziałam.
U nas w budzie prawie każde dziecko ma takie buty- różoooowe xD

Napisane Feb 28, 2008, 8:00 pm
Pucikk

Pucikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pucikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja posiadam takie buciki mozna fane tricki na nich porobic jak narazie grinduje sobie i probuje cos na rampach porobic ale narazie nie wychodzi  :rolleyes:

*Napisane Mar 30, 2008, 11:51 pm
Cult

Cult

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cult zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pucikk powiedział(a):
jak narazie grinduje sobie i probuje cos na rampach porobic  :rolleyes:

Napisz jak zrobisz Royala, albo daj zdjęcie bo nie uwieże

Napisane Mar 31, 2008, 1:30 pm
maka11

maka11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maka11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko te buty można sie fajnie w nich pobawić B)

Napisane Apr 1, 2008, 10:34 am
hans9999

hans9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hans9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche głupie wole rolki

Napisane Apr 1, 2008, 8:24 pm
alicjax

alicjax

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alicjax zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co racja to racja, w irl  co drugie dziecko w takich jeździ  .  moj brat tam jest i mi przywiózł  te buty.  Są zajebiste.    Widze duzo osób mowi ze nie dało by sie an tym jeździc i gówniana sprawa i wgl, wcale nie prawda  nauczyc sie jeździc mozna w okolo 20 min ;D  no ale trzeba poźniej opanować rozpedzanie sie i wgl  . Szczerze na prawde polecam !!

*Napisane Jan 28, 2009, 2:48 pm
POGOdsk

POGOdsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to POGOdsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam heeleys i powiem ze zajebiste, ze 2 lata temu to dalem za nie 390zl,taka zajawa,ale tylko w centrach handllowych sie jezdzi,trzeba miec silne nogi bo tak troche ciezko sie jezdzi po 2 godzinach

Napisane Jan 30, 2009, 11:06 pm
jan12julio

jan12julio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jan12julio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

omg nie dałbym za to złotówki ! niechcac nikogo urazic to zje**bane jest jak widzialem jak jakis rumun jezdzi w ch i to wygladało nie przyjemnie 

roli woleeee ..!.,

Napisane Jan 31, 2009, 6:27 pm
Krzywy33

Krzywy33

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzywy33 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet fajne ale tak dla dzieci do 10 lat. Ja bym ich nie ubrał  :rolleyes:

Napisane Jan 31, 2009, 9:24 pm
alien852

alien852

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien852 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzywy33 powiedział(a):

To samo sądze na ten temat. MEGA tandeta. ludzie kupują to chyba tylko dlatego bo na rolkach by sobie nie poradzili

Napisane Feb 1, 2009, 4:43 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zabawka i tyle.... !

Napisane Feb 3, 2009, 9:47 am
Jetston

Jetston

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jetston zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to miałem ale dałem komuś bo to do dupy

Napisane Feb 8, 2009, 3:34 pm
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

alien852 powiedział(a):
Krzywy33 powiedział(a):

To samo sądze na ten temat. MEGA tandeta. ludzie kupują to chyba tylko dlatego bo na rolkach by sobie nie poradzili

Ludzie kupują to bo jest to najwyrażniej "modne" i pewnie większosc zamiast myślec logicznie ze to tendetne i td. to słuchaj się glupich reklam tzw. manipulacja

Napisane Feb 19, 2009, 10:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja