Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Heelys-buty na kolkach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Heelys-buty na kolkach
Kunio

Kunio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mysle,ze to podchodzi pod rolki :) Obczajcie to: www.heelys.com . Super sprawa! Ale jest 1 problem-jest dystrybucja na:Niemcy,Czechy,Slowacje,Rosje,Litwe...to czemu nie ma ich w Polsce!? :mad: Przeciez na tym mozna zarobic! Powiedzcie, co tym sadzicie...

*Napisane Mar 29, 2006, 6:22 pm
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdze na deskorolce i babcia mi to kupiła w USA i mi sie to niespodobało i właśnie wystawiam je na Allegro jak by ktoś chciał to na allegro nazywam sie "stanekwielki"

Napisane Feb 28, 2009, 3:32 pm
marcinek18

marcinek18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinek18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moge powiedzieć ze na tym się zupełnie inaczej jeżdzi niz na rolkach:P
moja stronka z tymi butami opisałem dokładnie moje początki

Napisane Dec 17, 2010, 1:55 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem to jak miałem 10 lat.....

Napisane Dec 17, 2010, 8:08 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahaha ale gowno, zobaczcie jak jakies yebane cioty robią talerza na kopingu na tym : /watch?v=pQNz-dHLlFw&feature=player_embedded

Napisane Dec 18, 2010, 1:36 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddominikk powiedział(a):
to niedawno

Napisane Dec 21, 2010, 6:26 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

swiezakLDZ powiedział(a):
ddominikk powiedział(a):
to niedawno
właśnie nie, nawet nie 10 tylko 9

Napisane Dec 21, 2010, 9:22 pm Ostatnio edytowane Dec 21, 2010, 9:23 pm przez ddominikk
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddominikk powiedział(a):
swiezakLDZ powiedział(a):
ddominikk powiedział(a):
to niedawno
właśnie nie, nawet nie 10 tylko 9
http://www.youtube.com/watch?v=0x2HzpIHo-w

Napisane Dec 22, 2010, 12:58 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

amba666 powiedział(a):
C H U J E MUJE DZiKIE WĘŻE

Ktoś Ci się włamał na konto że tak nie ogarniasz, czy poprostu tak na Ciebie działają święta i kiełbasa?  :cyclops:

Napisane Dec 23, 2010, 2:33 pm
drus7

drus7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drus7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są do kupienia w Arkadii, więc nie płaczcie. mi Tata przywózł tez pare lat temu. To było jakieś 4 albo 5 lat temu. Wyrosłem z nich. Chce ktoś kupić? Bardzo się miło jezdzi.

Napisane Dec 24, 2010, 12:36 pm
sebastian182

sebastian182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sebastian182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są w decathonie takie buty :)

*Napisane Feb 19, 2011, 1:32 pm
Hanger

Hanger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hanger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deckathlon w tym sklepie są te buty po 190 chyba ;D

Napisane Mar 2, 2011, 7:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja