Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Windows Movie Maker

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Windows Movie Maker, problemik!!!!
boniek

boniek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boniek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy w Windows Movie Maker da rade dodawac napisy na koncu lub wogle napisy w całym filmie ??????jesli tak to prosze o pomoc  :stare: potrzebuje dokładne go opisu gdzie znajduje sie ta opcja jest to dal mnie bardzo wazne!prosze o pomoc

*Napisane Mar 31, 2006, 5:08 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sciagnij sobie Windows Movie Maker 2 tam się da i to bardzo bardzo prosto

Napisane Mar 31, 2006, 5:15 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom aby dodawać napisy na początku, końcu lub wogle trzeba ściągnąć uaktualnienie Windows Movie Maker czyli tzw. wersja 2
Tu masz link gdzie możesz ściągnąć Makera 2:
http://www.komputerswiat.pl/download/download.asp?sid=2337

Napisane Mar 31, 2006, 6:55 pm
Willq

Willq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Willq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja moge dodawać napisy bez uaktualnienia :P 

Napisane Apr 10, 2006, 8:26 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Willq powiedział(a):

ja też:D

Napisane Jun 17, 2006, 8:03 am
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lepiej sciagnac Pinnacle, Adobe Premiere Pro lub Ulead video studio i sie pobawic pro? ;>

Napisane Jun 17, 2006, 3:21 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezusie... :P :P masz tam po lewej stronie rózne opcje..np - credits.. albo intro... takie i tam klikasz i potem wybirasz sobie jak chcesz żeby to wyglądało ... to banał .. jak sobie nie dasz rady z tym to gratuluje intelektu :)

Napisane Jun 18, 2006, 9:53 am
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupiłem ulead video studio 8 i jestem z niego zadowolony tobie tez doradzam ten program bo ma duzo opcji i jest latwy w obsłudze...

Napisane Jun 18, 2006, 10:00 am
kurs

kurs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kurs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie w WIndows movie Maker 2. Musisz potem wejść narzędzia i tam masz napisy i tytuły albo jakoś inaczej ale w tym samym znaczeniu

Napisane Jun 27, 2006, 6:56 pm
jaksta

jaksta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaksta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Thomas04 powiedział(a):
Willq powiedział(a):

i ja to potrafie :P:P:P
heheh

Napisane Jun 30, 2006, 10:25 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
no właśnie

Napisane Jul 4, 2006, 7:33 am
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam Video Mach co prawda jest w wersji Angielskiej (nie wiem czy jest do nie jakies spolszczenie) ale jest bardzo łatwy w obsłudze pomimo angielszczyzny i lepszy niz WMM czy WMM2

Napisane Jul 7, 2006, 8:39 pm
karolek68

karolek68

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolek68 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaksta powiedział(a):
Thomas04 powiedział(a):
Willq powiedział(a):

heheh

Ja też umiem:D

Wchodzisz w ZADANIA >>EDYTUJ FILM >> UTWÓRZ TYTUŁ LUB NAPISY KOŃCOWE itd...

Ja tak to robie ;)

Napisane Jul 8, 2006, 8:30 am
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolek68 powiedział(a):
jaksta powiedział(a):
Thomas04 powiedział(a):
Willq powiedział(a):

heheh

Ja też umiem:D

Wchodzisz w ZADANIA >>EDYTUJ FILM >> UTWÓRZ TYTUŁ LUB NAPISY KOŃCOWE itd...

Ja tak to robie ;)

W Movie Makerze można jescze zrobic jakies ozdobne strony z fotkami i wtedy jakies napisy koncowe ,dużo jest tego tylko trzeba pogluwkować :)  ,ale to nie zmienia faktu że i tak wole video mach :P

Napisane Jul 8, 2006, 10:09 am
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
  Własnie

Napisane Jul 19, 2006, 10:07 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ferdzio powiedział(a):
michal92 powiedział(a):
  Własnie

no :)

Napisane Aug 4, 2006, 4:08 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sciagnij Ulead VideoStudio 9 to dopiero program!!!

Napisane Aug 5, 2006, 8:26 am
MatiKstaw

MatiKstaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatiKstaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej sobie ściągnij Windows Movie Maker 2 ,bo tam się napisy daje o wiele łatwiej

Napisane Aug 16, 2006, 7:00 pm
PrzemoKrk

PrzemoKrk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PrzemoKrk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi tam łatwo sie robi w Makerze 1. Fajny program. I łatwy w opsludze.

Napisane Aug 17, 2006, 12:01 am
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wes sobie poszukaj jakeigos dobrego programu na dobreprogramy.com

Napisane Aug 17, 2006, 1:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja