Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Ach ta wieś ..

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ach ta wieś .., Czy musi być aż tak źle ...
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kto z was jeździ na desce i mieszka na wsi, lub w małym miasteczku? Ja mieszkam na 2 500 wsi, gdzie tylko przejade na desce z kumplami to każdy się na nas gapi, śmieje, albo nie wiadmomo co jeszcze ...
Kto z was ma taki sam problem, pisać jak temu zapobiec albo coś podobnego ...
Z góry thx, POZDRO ...

Napisane Apr 2, 2006, 7:22 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

arekskate powiedział(a):
(...) pisać jak temu zapobiec (...)

Zapomnij, stary! Trzeba by najpierw zmienić mentalność wieśniaków. U mnie w Częstochowie (taka większa wieś) też każdy się gapi, śmieje i w ogóle sypie komentarzami typu: "Taki stary a na deskorolce jeździ, przecież to sport dla 11 latków" - jedyną opcją jest olanie tego systemu. Ciekawe swoją drogą jakie komentarze będę słyszał jak za jakieś dwa, trzy latka ze swoim Maleństwem będę wychodził na dechy :)

Napisane Apr 2, 2006, 7:31 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2006, 7:32 pm przez theduke
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja jak jezdze na weekendy do dziadkow (teraz wrociełem) to tam mam swoja ulice ukochana i zajebiscie sie tam jezdzi mamy box. Ludzie przechodza niektorzy nic nie mowa niektorzy powiedza ze fajnie to wyglada i chceli by sie nauczyć. Kilka razy dalem deske takiemu facetowi po 30 to mu sie spodobalo ale powiedzial ze za stary jest. Jedna babcia powiedziala ze moge sie polamac ale ze jak to lubie to super. Wieś rulez. PoZdRo

Napisane Apr 2, 2006, 7:35 pm
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U ciebie Theduke przynajmiej wiedzą, co to jest deskorolka, a u mnie to mówią na to "zabawka" albo "rolka" .. Hahaha.
No ale będę starał się to olewać. Ale mamy z kumplami normalnie miejscówkę, 4 schodki przed szkołą i murek, hehe zawsze coś ...
Ale zajawka zostaje, i nie długo będę jeździł do Płocka na jakieś fajne miejscówki xD

Napisane Apr 2, 2006, 8:13 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2006, 8:18 pm przez arekskate
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A u mnie w Ostródzie znam 4 osoby jeżdżące na desce i sami musimy szukać miejscówek sami robimy sobie rampy a tak to lipa .Powinien być przynajmniej 1 skatepark co 50 km tak mniej więcej. I wszyscy byli by szczęśliwi. :)

*Napisane Apr 2, 2006, 11:54 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2006, 11:57 pm przez brat5
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam jednego kumpla co jezdzi na desce ;] jak niejezdze z nim to jezdze z innym kumplem ktory probuje coś robic na mojej desce ;/ nirema to jak jedna decha na dwuch :P

Napisane Apr 3, 2006, 9:40 am
MONA98ZM

MONA98ZM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MONA98ZM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ELO. Ja jestem z wiochy. Ale razem z kumplami dajemy czadu na pobliskich szosach:)hehe. Ludzie już przyzwyczaili się do naszego widoku i jest luz. Sami robimy sobie przeszkody itp. LUZIK. Wiocha nie jest taka zła...
YO_-Mona

Napisane Apr 3, 2006, 10:06 am
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie sie nie liczą liczy sie twoja deska  :P

*Napisane Apr 3, 2006, 11:32 am
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koles tez mieszkam na wsi naszczęście niedaleko miasta na którego granicy jest kozacki skate park, co do wsi hmmm nie ma gdzie jeździć jak wyciągne na ulice jakąś swoją przeszkode to albo sie ludzie gapią albo psy szczekają i mnie gonią  albo dresiarz z włosami całymi w żelu specjalnie postawi swoje sprowadzone z niemiec Audi 80 w miejscu gdzie jeżdże....

Napisane Apr 14, 2006, 4:39 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zróbcie przeszkody i juz ! hehe

Napisane Apr 14, 2006, 7:45 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mieszkam w Kutnie takie małe miasto w sumie...no i jak jade i cos mi sie nie uda i ktoś sie zaczyna śmiac to podchodze i mówie "skoro taki cwany jestes to sam tak zrób i koleś sie zawstydza i ma na drugi raz nauczke..." -polecam... POzdro

Napisane Apr 14, 2006, 8:08 pm
SkateM25

SkateM25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateM25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mieszkam na wsi i mam taki sam klopot ale sam nnnie wiem jak temu zaradzic :(

Napisane Apr 14, 2006, 8:28 pm
jowisz15

jowisz15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jowisz15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez jestem ze wsi ( ale takiej strasznie malej) :( sam jeżdze na desce i dopiero zaczynam. ludziska strasznie gapią ale tak nie komentują... takze pukico mam looz :rolleyes:

Napisane Apr 14, 2006, 8:32 pm
Marrass

Marrass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marrass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też mieszkam na wsi .. jest nas 2 na deskach .. sami robimy raile itp ..albo wykożystujemy do jazdy ławki co dali na boisko ;]
i i jeste fajnie ;]  wIocha RLZ

Napisane Apr 15, 2006, 10:02 am
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też na wsi mieszkam w Drawsku Pomorskim 15 000 ludu mieszka niby miasto. nas w tej chwili na desce jeździ 5 ale 2 lata temu jak był u nas bÓm na deche to z 25 osób jeździło. ale tak jak we wszystkich miastach gapią sie ludzie i coś pod nosem mruczą.

Napisane Apr 15, 2006, 11:23 pm
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

zetaf powiedział(a):
...  albo dresiarz z włosami całymi w żelu specjalnie postawi swoje sprowadzone z niemiec Audi 80 w miejscu gdzie jeżdże....

Haha, dokładnie jak u mnie :P
No a tak poza tym, to ubiegamy się u wójta gminy o mini rampę, jeździ nas tylko 10 niestety, to nie wiem czy coś z tego wyjdzie. ;)

Napisane Apr 15, 2006, 11:35 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeszcze niedawno opowiadal mi kumpel jak wyjechal na wakacje na wies noi zabral sobie deseczke no bo co robic w takim zadupiu jezdzil zrobil jakis  trik to juz wieśniacy sie smiali" eee ale koles "by zobaczyli co sami robia, pewnie gnuj z pod konskich dup zamiataja.kumpel mial ich w dupie ale wkurzajace jest to ze koles sie smieje z ciebie: /

Napisane Apr 15, 2006, 11:39 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem z takiej trochę większej wsi. Jeżdzi nas 3 w sumie ale z miejscówkami problemu nie ma. Czasami dzwonią na policję, a jak ktoś się śmieje czy coś to go olewamy. Ostatnio przyszedł do nas taki żul i mówi do mojego kumpla:
Czego mi tu jezdzicie wypie***ać na rynek!!
Kumpel na to:
Sam sobie idż na rynek
Ja wparowałem i mówię:
Weż menelu zaraz ci tą deską łeb nastukam!!
Kumpel jeszcze go powyzywł i olaliśmy go. Koleś powiedział że zaraz przywiezie pistolet i nas zaj***e. Możecie sobie wyobrazić ile było brechtu. Mnie osobiście bardziej wnerwiają takie małe pozery co łażą z deskami ze sportowego. :O

Napisane Apr 16, 2006, 9:51 am
TrueSkate

TrueSkate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TrueSkate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mieszkam w Ustce, ok 20.000 tys mieszkancow, mamy wlasny Skate Park a i tak widok czlowieka na desce ( najczesciej o mnie chodzi bo w ustce 4 osoby jezdza na desce ) wywoluje makabryczny smiech u ludzi ... :/// <żal>

Napisane Apr 16, 2006, 9:56 am
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

TrueSkate, spoko avatar :P Don Vito i viva la bam rulezz

No ale ogółnie ludzie zaczynają sie przyzwyczajać do naszego widoku. Najgorzej jest z takimi 20- latkami, co stoją pod sklepem i z takim txt "ej, mały skocz, wyjmij kut***, schowaj go i wyląduj ..."

No, buractwa nie zatrzymasz ...

Piszcie dalej o waszych problemach związanych z wsią.
Pozdro ..xD

Napisane Apr 16, 2006, 10:31 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja