Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Overcrooked najtrudniejszy tr...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Overcrooked najtrudniejszy trik ??
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Overcrooked jest to trick bardzo podobny do crookeda ale różnicca polega na wskoczeniu na przeszkode. Przypuśćmy, że robisz ten trik na FS. Więc wskakujesz na przeszkodę ale w ten sposób, żę tył deski masz po drugiej stronie przeszkody niż ta po której byliśmy przed wskoczeniem. Schodzimy robiąc noli małe, odjeżdżasz ze stylową minką...

sam niewiem zabardzo jak to ma wyglądać prubowałem ale po licznych prubach zwątpiłem :( jeśli ktoś ma filmiki albo fotki z tym trikiem to prosze o wysłanie :))

*Napisane Apr 2, 2006, 11:28 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2006, 11:29 pm przez brat5
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sciągnij sobie [sv]Transworld.Show.Me.The.Way.  i zobacz

Napisane Apr 3, 2006, 12:23 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee ja wiem czy najtrudniejszy

Napisane Apr 3, 2006, 1:45 pm
lasus92

lasus92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasus92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):

tez mi sie zdaje ze to nie najtrudniejsszytrik

Napisane Apr 3, 2006, 1:48 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znalazłem ci w googlach takie foto:

http://www.brodno.com/fotosy/pablo003.jpg

To jest overcrooked grind, myśle że przedstawiony bardzo ładnie i wyraźnie.

A co do trudności tego tricku - nie mam bladego pojęcia czy jest on łatwy czy też nie...

Napisane Apr 3, 2006, 2:45 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy dla kogo... i na jakiej wysokości

Napisane Apr 3, 2006, 2:48 pm
zly

zly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przydałby się cytat ale mniejsza o to ;]
http://www.flip.pl/artykuly/czytaj2.php?id=168
Skoro jesteśmy przy trickach, czy widzieliście kogoś wykonującego impossible? Oglądałem niedawno film instruktażowy jak go wykręcić (rzeczywiście może się to wydawać niemożliwe)i podobno jest to manewr trudny nawet dla doświadczonych osób.

Napisane Apr 3, 2006, 3:36 pm
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej nie najtrudniejszy...

Napisane Apr 3, 2006, 5:11 pm
Ghost91

Ghost91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ghost91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie by było, gdyby był najtrudniejszy.

Napisane Apr 3, 2006, 7:43 pm
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe ja maże żeby go zrobić

Napisane Apr 4, 2006, 11:07 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie ni jest trudny
jesli sie umi sroodkeda dobrze to mozna srróbowac

Napisane Apr 4, 2006, 10:39 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napewno nie jest najtrudniejszy ..ale napewno jest trudny...pozdro

SKATE OR DIE...!!!

Napisane Apr 8, 2006, 9:15 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aż taki trudny nie jest . jak ktos juz wczesniej mowil sciagnij sobie Transworld - Show me the way .tam Rob Dyrdek pokazuje ovecrooxa:)

*Napisane Apr 10, 2006, 8:16 pm
wilk5490

wilk5490

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wilk5490 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

overcrooked napewno nie jest najtrudniejszym trikiem wydaje mi się że dark slide jest trudniejszy i wiele innych trików
..::skateboard for life::..

Napisane Apr 15, 2006, 6:37 pm
Ancka

Ancka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ancka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiedzialbym ze najtrudniejszy grind

Napisane Apr 16, 2006, 11:38 am
MiGi4

MiGi4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiGi4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ancka powiedział(a):
powiedzialbym ze najtrudniejszy grind

zdecydowanie overcrooked nie jest najtrudniejszy, chocby hurricane jest zdecydowanie trudniejszy.

Napisane Apr 16, 2006, 10:19 pm
boczku

boczku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boczku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lasus92 powiedział(a):
michal92 powiedział(a):

tez mi sie zdaje ze to nie najtrudniejsszytrik
moze nie najtrudniejszy ale trudny..bardzo.;)

Napisane Apr 25, 2006, 11:56 pm
oski

oski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gerber powiedział(a):
lajtowy
to sie nazywa skromność ... bądź moim mistrzem gerber

Napisane Apr 26, 2006, 1:44 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gerber powiedział(a):
lajtowy

dokładnie... my na rapie wiec overcroxa mamy w małym paluszku!!

Napisane Apr 26, 2006, 8:55 am
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam pojcie jaki jest najtrudniejszy

Napisane Apr 26, 2006, 9:00 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja