Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Ile czasu spędzacie przed kom...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ile czasu spędzacie przed komputerem, ...dziennie
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I czy przed podłączeniem do internetu siedziałeś mniej...

Ja chyba przeginam (3-7h) :confused:

sick , nie ? ")

A jak macie inne uzaleznienia , tez piszcie , ale głównie chodzi mi o komp/net.

pozdrawiam

Napisane Apr 3, 2006, 1:50 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cały czas poswiecam na kompa albo deske zalezy jaki mam humor i czy mi sie chce isc nad denie czy siedziec przed kompem  :P

Napisane Apr 3, 2006, 1:58 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gerber powiedział(a):
cały czas poswiecam na kompa albo deske zalezy jaki mam humor i czy mi sie chce isc nad denie czy siedziec przed kompem  :P

ja tak samo

Napisane Apr 3, 2006, 2:02 pm
Koniczynka

Koniczynka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Koniczynka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czasem siedze cała noc przy kąputerze np. od 24-12 popołudniu ;)Ale zazwyczaj siedze od 2-4 h.I troche jestem uzależniona od kaputera:)

*Napisane Apr 3, 2006, 2:03 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak tylko wracam ze szkoly od razu siadam do kompa, 4godz to jest min, siedze tak dlugo puki nie zrobie sie spiacy hehe... Oczywiscie przed podlaczeniem neta siedzialem mniej, zauwazylem nawet ze wzrok mi sie pogorszyl, minimalnie ale jednam czuje roznice :(... Mysle ze jak zrobi sie cieplej to sie zmieni, deska, kumple i te sprawy :P pozdro...

Napisane Apr 3, 2006, 2:03 pm
morva

morva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to morva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmmm.....tak okolo 4 godziny ;)

Napisane Apr 3, 2006, 2:04 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 powiedział(a):
caly czas ;)

Dosłownie, jeśli mam wolny czas, to tak jak me; ale jeśli szkoła to po szkole...a gdy nauka, to wolę komputer i zrana się uczyć, niektórym lepiej, ponieważ mają pracę przed kompem...

Napisane Apr 3, 2006, 2:31 pm
ultima91

ultima91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ultima91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy (4h-18h) to tez zalezy od pogody bo jak ladnie jest to na deske sie idzie:P

Napisane Apr 3, 2006, 2:34 pm
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakieś 2-3 godziny dziennie ale ostatni czasy staram sie ograniczać

*Napisane Apr 3, 2006, 3:30 pm
Ric1

Ric1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ric1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U MNIe kompik jedzie nie raz 24h:) ale czasem mi go szkoda więc idzie zazwyczaj jakieś 16h-18h:) haha

Napisane Apr 3, 2006, 3:33 pm
zanetka90

zanetka90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zanetka90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm 2-4 godziny no i zalezy od pogody i od tego czy jestem chora :):P

Napisane Apr 3, 2006, 3:40 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za duzo... Przez to brakuje mi czasu na wszystko inne. Siedze dziennie hm.. moze 3 godziny? Ale nie w ciągu, raczej rozłożone...

Napisane Apr 3, 2006, 3:52 pm
BanzZai

BanzZai

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BanzZai zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widze że wszyscy na andegrand.pl to banda
uzależnionych ludzi :P:P Ja siedze tak od 2 do 5h.

Napisane Apr 3, 2006, 4:00 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
Za duzo... Przez to brakuje mi czasu na wszystko inne. Siedze dziennie hm.. moze 3 godziny? Ale nie w ciągu, raczej rozłożone...

U mnie podobnie, albo tak samo, a i tak na deskę zaraz wychodzę :D Pozdrawiam.

Napisane Apr 3, 2006, 4:01 pm
Jawor

Jawor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jawor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jest ładna pogoda to cały czas na desce jestem i wracam pozno i odrazu klade sie spac ale to w lato tylko a w zime to troche wiecej przed kompem siedze...

Napisane Apr 3, 2006, 4:10 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3-4h CZYNNIE, ale jak jestem w domu to zawsze jednym okiem na komunikator patrzę ;] Ale teraz ciepło się zrobiło to coraz częściej na powietrzu siedzę...

Napisane Apr 3, 2006, 4:12 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeważnie 5-6 h chyba że jest ładna pogoda, taka jak dziś to ograniczam sie od 30min do 1h

Napisane Apr 3, 2006, 4:12 pm
tomek730

tomek730

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek730 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasami nawet do 8 h ........:):):):):)a tak normalnie to 5h-3h:D

Napisane Apr 3, 2006, 5:06 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Różnie zazwyczaj 5 godz . (2-10 czasem potrafie 17 godzin )
Komputer to duża część mojego życia ...

Napisane Apr 3, 2006, 7:13 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za duzo juz mie sie oczy jebią,bede miał chyba bryle ale to nałog
tego nie zmienie

Napisane Apr 3, 2006, 7:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja