Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Tomek "Hołek" Dworzak

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tomek "Hołek" Dworzak, Co sądzicie o Hołku
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wg.Mnie to kozacki skater.Fajniejszy styl (dla mnie)od Gutka(Gutek tez spoko jest,ale hołku lepszy),kortycha itp.Znam go, i wiem że nie kozaczy przesto co robi,pomaga poczatkującym(np.Mnie :P) i jest w ogóle przekozackim Skaterem.

*Napisane Apr 10, 2006, 4:06 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PF. Gutek, Kotrych dobrymi? Nie ma w deskorolce, że ktoś jest dobry, a ktoś nie. Tu chodzi o zajawkę  ;) Z resztą Gutek się zbyt lansuje, a to głupio wygląda.

Napisane Apr 11, 2006, 7:42 am
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rzeczywiście niema w SB lepszego

Napisane Apr 12, 2006, 6:54 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem lepszy jest Tomek Goławski ale Tomka Dworzaka też lubie.POdoba mi sie jego styl i tricki jakie umie...Pozdro

Napisane Apr 12, 2006, 7:11 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak, Tomek Goławski, według mnie jest nafajniejszym skejcikiem w Polsce. Jeździ ładnie, spokojnie, nie lansuje się tak. Wzór.

Napisane Apr 13, 2006, 11:31 am
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hymmm raz gadałem z Tomkiem i nawet pożyczył mi 50 groszy w wakacje '05 pod witosem  :P i jestem z tego dumny hehehe ale dla mnie najlpeszy to jest Benek bo on to ma super styl . I tyle

Napisane Apr 13, 2006, 8:09 pm
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Tomkiem którym  :cyclops:???Gołym czy Hołku???
P.S Goły też wymiata

*Napisane Apr 20, 2006, 6:43 pm
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko skater! ciekawy styl jazdy, fajny tricki, jego jazda ma klasę

Napisane May 17, 2006, 5:41 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiście nieznam ale skater z niego niezły styl ma ok i dobre triki

Napisane May 17, 2006, 7:45 pm
Zacard

Zacard

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zacard zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja go znam dobze bo z nim czesto jezdze spoko koles 10/10
gutka nie znam ...

Napisane May 17, 2006, 7:59 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

twardy90 powiedział(a):
PF. Gutek, Kotrych dobrymi? Nie ma w deskorolce, że ktoś jest dobry, a ktoś nie. Tu chodzi o zajawkę  ;) Z resztą Gutek się zbyt lansuje, a to głupio wygląda.

też mysle ze u gutka za dużo lansu, a hołek ma fajny styl

Napisane May 18, 2006, 5:35 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znam Hołka i powiem wam, ze to nie tylko zajebisty skater, ale i świetny człowiek z poczuciem humoru i wogóle. Zawsze przychodzi na skatepark uśmiechnięty i z pomysłem. A jak są z Tomkiem Warzechą to jak razem mają odpał to szał pał normalnie. :):):)

*Napisane May 27, 2006, 10:31 am
Borat

Borat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm.... spotkałem go na paderewie... w tym roku... no spoko... według mnie smiga niezle ;] fajny styl ;]

Napisane May 27, 2006, 8:23 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj tak borat :) nie chwaliłeś sie xD czytałem o nim i fajny ziomS i fajnie śmiga:)

Napisane May 31, 2006, 12:25 am
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no Dworzak ma spoko styl;)

Napisane Jun 15, 2006, 10:18 am
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak kiedyś przyszedł pojeździć na sp na Widoku to poszedł na mini rozgrzał się i co Hołku odwali :question: Wybitego z rampki na metr kickflipa na bluta :excl: Normalnie jak to zobaczyłem to stałem jak wryty :P Zatkało mnie :)

Napisane Aug 10, 2006, 10:58 am
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi Hawku kiedys tłumaczył jak zrobić pop-showita.
I mi wytłumaczył super.
Ale moim zdaniem Gutek jest dobry w streecie.
Ale hawku jest za to dobry na rampie

Napisane Mar 1, 2009, 3:56 pm
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie przepadam ;p wole styl Popka i Przybyła

Napisane Mar 18, 2009, 1:50 pm
konopskate7

konopskate7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mullen101 powiedział(a):
Nie przepadam ;p wole styl Popka i Przybyła

Znowu sie zgadzam :D

Napisane Mar 18, 2009, 2:28 pm
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomek Dworzak?Steez!

Napisane Mar 18, 2009, 2:36 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja