Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Counter Strike

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Counter Strike
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy gracie ?? Podajcie jakieś fajne serwery do grania  !

Napisane Apr 11, 2006, 4:31 pm
Warrior15

Warrior15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Warrior15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat o Cs chyba juz byl.... wole ET :D

Napisane Apr 12, 2006, 7:30 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym w CSa pograł, ale kodu nie mam :(

Napisane Apr 12, 2006, 7:32 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a znacie jakies fajne serwki ??

Napisane Apr 12, 2006, 8:22 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hr.servegame.com wpisz w console po connect :D
server no steam

Napisane Apr 12, 2006, 8:24 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A skad mozna dostac/nabyć kod do CSa??

Napisane Apr 12, 2006, 8:28 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michaaal powiedział(a):
A skad mozna dostac/nabyć kod do CSa??

kupic w media markt ? ^^

co do tematu :
gra ktos na steamie ?

Napisane Apr 13, 2006, 9:45 am Ostatnio edytowane Apr 13, 2006, 9:45 am przez brodi
keslaw

keslaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keslaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz ile jest CS? o jaki ci chodzi?
ja gram w Counter Strike Source !! :P B)

Napisane Apr 13, 2006, 9:54 am
Rewil

Rewil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rewil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram z botami bo w necie mi coś niedziala :(

Napisane Apr 14, 2006, 4:25 pm
MrMikoos

MrMikoos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrMikoos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram sporadycznie w Sourcea ;D Fajna ponadczasowa gierka ;) Na nudy i wyżywanie ;)

Napisane Apr 15, 2006, 5:21 pm
rafalyczek

rafalyczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafalyczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram w Counter Strike version 1.6 nonsteam

Napisane Apr 18, 2006, 8:39 pm
massacre

massacre

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massacre zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale o jakiego counter strike ci chodzi?

Napisane Apr 22, 2006, 8:56 am
keslaw

keslaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keslaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Source wymiata :thinking:

Napisane Apr 29, 2006, 4:27 pm
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram w 1.6 i naleze do klanu BHC. Cs jest zajebisty

Napisane May 18, 2006, 10:28 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

keslaw powiedział(a):
wiesz ile jest CS? o jaki ci chodzi?
ja gram w Counter Strike Source !! :P B)

to może podasz jakieś servery bo ja tez w to gram:)
chociaż osobiście uważam że ET lepsze:)
pozdro

*Napisane May 28, 2006, 10:51 am
Bandzioch

Bandzioch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bandzioch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chuba nie zwrucles uwagi na rykoil w css bo jest totalnie zjebany sam jestes lamą ja przynajmniej gralem kiedy z reprezętacją polski a ty nawet niewiesz co to jest rikoli weś sie schowaj

Napisane Jun 10, 2006, 2:33 pm
Buzz

Buzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bandzioch powiedział(a):
chuba nie zwrucles uwagi na rykoil w css bo jest totalnie z*****ny sam jestes lamą ja przynajmniej gralem kiedy z reprezętacją polski a ty nawet niewiesz co to jest rikoli weś sie schowaj

lol nie wlewaj sobie "gralem kiedy z reprezętacją polski" buhahah

Napisane Jun 10, 2006, 2:38 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bandzioch powiedział(a):
chuba nie zwrucles uwagi na rykoil w css bo jest totalnie z*****ny sam jestes lamą ja przynajmniej gralem kiedy z reprezętacją polski a ty nawet niewiesz co to jest rikoli weś sie schowaj

eee nie czasem recoil? znalazł sie znawca...
co do tematu to grałem z cs'a 1.6 ale teraz mi sie coś zjechało i narazie nie moge grać...

Napisane Jun 10, 2006, 2:41 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby jakis klan chcial zagrac sparing to zapraszam na
www.ekriptex.fora.pl
mam z kumplami klan wiec moze zdarzy sie ze zagramy

Napisane Jun 12, 2006, 6:54 pm
Bandzioch

Bandzioch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bandzioch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zal mi was powiedcie mi tylko jedno kto niby ze slawnych graczy np. Walle lub Neo gra w cs 1.6 . Css jest  do bani  wy tylko paczycie na grafe ricol jest w css zjebany.

Walle żądzi

Napisane Jun 24, 2006, 1:19 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja