Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Sprzęt » [Firma Giant] co sądzicie o n...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[Firma Giant] co sądzicie o nowej kolekcji
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co o niej sądzicie ?
Które rowerki najbardziej sie wam podobaja :) ?

Napisane Apr 14, 2006, 9:56 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mógłbyś trochę więcej się wyręczać w pisaniu na twó "temat"
Hmm, dla mnie to najlepszy rower z serii 2006 Giant to ten oto rower:
http://www.hcfr.pl/fusion_images/news-giant.jpg

-"Giant Glory DH 2006",
http://bikemag.com/features/onlineexclusive/giant-pistol.jpg
-"Giant Pistol"
To jest coś
Cytuj:
Nowość Gianta.

W polskiej kolekcji Giant 2006 pojawi się całkiem nowy model - Pistol.  Cieszyć się nim będą mogli tylko Polacy i Amerykanie - pozostanie on bowiem niedostępny w pozostałych krajach UE.

Obok maszyn o bezkompromisowym zastosowaniu takich jak Faith czy Glory, Giant ma w swojej kolekcji modele o przeznaczeniu wszechstronnym. Należy do nich Pistol, którego atutami są przede wszystkim prosta i trwała jedno zawiasowa konstrukcja, korzystny dobór komponentów oraz możliwość zastosowania na pograniczu różnych dyscyplin MTB związanych także z grawitacją.

Napisane Apr 14, 2006, 11:07 am Ostatnio edytowane Apr 14, 2006, 11:07 am przez umfbiker
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chyba wole krossa...  :P

*Napisane Apr 14, 2006, 11:18 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OlaR powiedział(a):

Jeśli jednak wolisz kolekcję "Korss'a" to po co akurat się tu wypowidasz??Zachowaj to zdanie dla Siebie...
Firma "Giant" robi już rowery od bardzo dobrych lat, dlatego mam do niej zaufanie, robi wyczesane rowery do DH, czy XC... I przedewszystkim jest rozwinięta w Polsce, jak i rónież we wszystkich krajach...

Napisane Apr 14, 2006, 2:02 pm
Papaj2000

Papaj2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Papaj2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umfbiker powiedział(a):
OlaR powiedział(a):

Jeśli jednak wolisz kolekcję "Korss'a" to po co akurat się tu wypowidasz??Zachowaj to zdanie dla Siebie...
Firma "Giant" robi już rowery od bardzo dobrych lat, dlatego mam do niej zaufanie, robi wyczesane rowery do DH, czy XC... I przedewszystkim jest rozwinięta w Polsce, jak i rónież we wszystkich krajach...

skoro woli krossa to ma prawo wyrazic swoja opinie a wypowiada sie tu i dobrze ktos przedstawil swój poglad on/a przedstawila swoj, proste??

Napisane Apr 14, 2006, 10:33 pm
wielkimc

wielkimc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wielkimc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie zczaiłem jeszcze tej nowej kolekcji nie widziałem hmmm :stare:

Napisane Apr 16, 2006, 11:02 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie wiedzialem ze jest nowa kolekcja, ale po zobaczeniu tego tematu odrazu wyszukalem na google.pl i sa spoko, chociaz niektore :/

Napisane Apr 16, 2006, 11:06 am
mikula936

mikula936

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikula936 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi najbardziej podoba się iguana zobacz jest warta swojej ceny!!!!

Napisane Apr 16, 2006, 9:59 pm
Dopalacz

Dopalacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dopalacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie nie podoba żaden! ten nowy do Dh wygląda lipnie lepiej wyglądał stary DH team ale jego zawieszenie było do dupy na 6 łożyskach i sie wszystko sypało. fightylepiej w tamtym roku wyglądały eee jednym słowem lipa jakaś do 2003r. mi sie podobały rowerki teraz jakieś śmieci same

Napisane May 18, 2006, 6:57 pm
MroX

MroX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MroX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Giant jak co roku wydaje wywalone w kosmos rowerki tylko trzeba duzo zaplacic zeby miec naprawde dobry sprzet. Np glory dh-14 tys zl. Swietny sprzet tylko ta cena .... Ale za rower do dh w koncu nie zaplacimy 3 tys zl. :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Mar 18, 2007, 6:22 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja