Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » skateboarding, wiek i popapra...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
skateboarding, wiek i popaprane myśli
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

> Rzuciłem temat ze srednią wieku na tym forum(skateboard)
> w tytule, ale został usunięty prawdopodobnie za offtopic'owy
> charakter...

Nieeeeeee, po prostu bylo. Juz mnie sie upieklo za podobny niedawno :)

> Są tu osoby w podobnym wieku co ja?
> Jeżdżace już, bądź uczące się?

No mnie, wbrew nickowi, 27 stuknelo.
Zebym byl w tym dobry (w jezdzie, nie wieku) to nie powiem, ale ogromnie mnie sprawa cieszy i poki jeszcze moge byc troche 'niepoprawny politycznie' to sobie uzywam :D

Pozdrowiski,
F.

Napisane Apr 15, 2006, 3:02 am
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja może iż nie mam 25 czy 27 lat (w sumie to niefługo stuknie mi 20stka) też kocham jeździć na deskorolce. I wcale dawno nie zaczynałem raptem 2/3 lata temu. Też się zastanawiałem czy warto się w to angażować. No ale pierwsze tygodnie pokazały i udowodniły mi że jest to coś dla mnie. Mimo że triki specjalnie mi nie siadają śmigam dalej, to coś więcej niż tylko sport. ;)

Napisane Apr 15, 2006, 12:57 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam dopiero 22 lata i w sumie to teraz wdrazam temat "Deska Reaktywacja" bo dosc dlugo nie jezdzilem... jakies 2-3 lata:) i wszystko od poczatku zaczynam mozna rzec:) ale mysle ze poki kosci mocne trzeba probowac:) bo jak to PeRsiL zauwazyl "to cos wiecej niz tylko sport":)

Napisane Apr 15, 2006, 4:50 pm
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KoSzNik powiedział(a):
bo jak to PeRsiL zauwazyl "to cos wiecej niz tylko sport":)

To chyba zalezy od tego jak kto podchodzi. Dla mnie to np. najcudowniejszy chill-out, ktorego nie daje mi ani rower, ani nic innego. Poza tym nie ma skutkow ubocznych w postaci syndromu dnia poprzedniego :)

Napisane Apr 15, 2006, 5:34 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eeee, ja nie mam tyle lat co wy ale warto jezdzic na desce, nie zwracaj uwagi na wiek, człowiek uczy się do końca życia :):):):):):):):):):):P:P:P:):):):):)

Napisane Apr 15, 2006, 6:04 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W skateboardingu nie ma granic wiekowych. Jeździ się dla siebie. Liczy się zajawka.

Napisane Apr 15, 2006, 7:36 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PeRsiL powiedział(a):
no ja może iż nie mam 25 czy 27 lat (w sumie to niefługo stuknie mi 20stka) też kocham jeździć na deskorolce. I wcale dawno nie zaczynałem raptem 2/3 lata temu. Też się zastanawiałem czy warto się w to angażować. No ale pierwsze tygodnie pokazały i udowodniły mi że jest to coś dla mnie. Mimo że triki specjalnie mi nie siadają śmigam dalej, to coś więcej niż tylko sport. ;)

Mam tak samo z trickami... Ale też nie poddaję się. Bo deska ma tą moc, dokładnie: to nie sport. Wielkie pozdro.

Napisane Apr 15, 2006, 7:37 pm
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
Bo deska ma tą moc,

A wiec przed jazda wolamy: "mocy!!! przybywaj!".
Hehe, wlasnie obejrzalem sobie filmik pt "Motór". Wiecie co, mam podobne jazdy, co ci goscie tam :)

Pozdro,
f.

Napisane Apr 15, 2006, 7:41 pm
Ancka

Ancka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ancka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

twardy90 powiedział(a):
W skateboardingu nie ma granic wiekowych. Jeździ się dla siebie. Liczy się zajawka.

podpisuje sie pod tym

Napisane Apr 16, 2006, 9:32 am
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Maciek_troj w tym roku bedzie mial 24 lata i tez smiga na desce, no tylko ze on juz wymiata :P Wg mnie wiek na desce nei gra roli, jak ten sport cie cieszy to jezdzij nawet do 90 lat. PRzeciez rodney jaki jest stary a jeszcze jezdzi

Napisane Apr 16, 2006, 9:39 am
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

twardy90 powiedział(a):

dokladnie tak :P:)

*Napisane Apr 16, 2006, 2:50 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jeszcze wpisze sie tu the duke to mozemy zrobic wątek staruchów i go zamknąc :) 

>26<

problem jest taki że wszyscy moi znajomi wybyli do londynu i zostałem sam a samemu łatwiej rowerem przez las niż z deską ale.... :]

co do ollie w miejscu to teraz juz wiem że to głupie potem w jeździe wydaje sie niewykonalne przez długi czas ;)

Napisane Apr 16, 2006, 2:55 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2006, 2:55 pm przez Zyga
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
jak jeszcze wpisze sie tu the duke to mozemy zrobic wątek staruchów i go zamknąc :) 

>26<

Buhahah!! :w000t:

Gwoli ścisłości 27 ;)

Napisane Apr 16, 2006, 6:38 pm
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):

co do ollie w miejscu to teraz juz wiem że to głupie potem w jeździe wydaje sie niewykonalne przez długi czas ;)

zdążyłem zauważyć ;)

Napisane Apr 16, 2006, 8:11 pm
jaropaja

jaropaja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaropaja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HE to jeszcze nic ja mam 31 lat i też mam doły bo np jak raz wyszedłem na deche to podszedł do mnie taki chłopaczek  z 10 lat i mówi: ale przód deski jes z drugiej strony prosze pana" a ja aha dzięki. Ale powiem wam że nie jestem jakimś starym zgredem i całe życie uprawiałem jakiś sport więc postanowiłem że bede jeździł chociaż mam opory iczęsto dopiero wychodze wieczorem bo u nas w tej z.....nej Polsce to jest taki stereotyp że jak masz jakies lata to juą sie nie wychylaj i rób to cio inni (tv i piwo).
Najgorsze jest to że nie boje sie deski czy że sie nic nienaucze, tylko wstydze sie czasami czy moi kumple sie ze mnie nie nawalają - co sądzicie, podnieście mnie na duchu......

Napisane Apr 21, 2006, 4:04 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaropaja powiedział(a):
HE to jeszcze nic ja mam 31 lat i też mam doły bo np jak raz wyszedłem na deche to podszedł do mnie taki chłopaczek  z 10 lat i mówi: ale przód deski jes z drugiej strony prosze pana" a ja aha dzięki. Ale powiem wam że nie jestem jakimś starym zgredem i całe życie uprawiałem jakiś sport więc postanowiłem że bede jeździł chociaż mam opory iczęsto dopiero wychodze wieczorem bo u nas w tej z.....nej Polsce to jest taki stereotyp że jak masz jakies lata to juą sie nie wychylaj i rób to cio inni (tv i piwo).
Najgorsze jest to że nie boje sie deski czy że sie nic nienaucze, tylko wstydze sie czasami czy moi kumple sie ze mnie nie nawalają - co sądzicie, podnieście mnie na duchu......

Miej ich w dupie, jeździsz dla siebie, i masz z tego frajdę, a inni mają gówno do tego co Ty robisz. Uprawiasz Skateboarding. To jest zbyt po prostu piękne, żeby takie osoby to zrozumiały. Powiedz im: "A jakie wy macie życie? Ja się cieszę, że jeżdżę na desce". Pozdrawiam.

Napisane Apr 21, 2006, 4:26 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jestem happy bo tacy ludzie jak bstt czy jaropaja podnosza srednia wieku na tym zdziecinnialmy portalu hehe.

Co do tematu to wazne by robic to co sie kocha i co sie dla nas liczy, nie wazne ze innym sie smieja czy cos, Jesli robisz to dla siebie i robisz to z milosci to rob to dalej i nie patrz na innych, wolisz jak oni siedziec pod sklepem i pic piwo albo ne wiem co jeszcze?? ja tak nie chce dlatego mam deske i ona daje mi wolnosc z czego jestem bardzo happy i poki  moge bede jazdzil.
wystarczy spojzec na takich lodzi jak mulen czy chocby thomas, oni maja swoje lata a ciagle smigaja i dobrze im to wychodzi wiec czemu mu mamy byc inni... powodzenia zycze wszystkim.. pozdro...  ;)

*Napisane Apr 21, 2006, 4:38 pm
misiek97

misiek97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frycol_hiphop powiedział(a):
eeee, ja nie mam tyle lat co wy ale warto jezdzic na desce, nie zwracaj uwagi na wiek, człowiek uczy się do końca życia :):):):):):):):):):):P:P:P:):):):):)

100%ze tak warto a tak wogule jak skateboarding jest dla kogos zyciem to warto

Napisane Apr 21, 2006, 9:05 pm
icefox

icefox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to icefox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 12 lat :) i chce zaczac jezdzic.. I nie wiem. Czy ten wiek jest dobry ?

Napisane Apr 23, 2006, 9:08 pm
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

L0rdShad0w powiedział(a):

Stary trochę jesteś za stary na deskę moim zdanie ale jak chcesz

nie mam ambicji by zostac pro
mi wystarczy ze bede potrafil sie dobrze odepchnac i zrobic czyste ollie w jezdzie...

mierze w co wierze ;)

Napisane Apr 25, 2006, 9:29 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2006, 9:30 pm przez bstt
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja