Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Murek,

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Murek,
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

robie dosyć wysokie i ładne ollie w dość szybkiej jeździe... ale jak już chce przeskoczyć przez murek to ni chuja... nie mogę, a skocze sobei obok murka i mam jescze pełno zapasu... jak wy sobie z czymś takim poradziliście?

Napisane Apr 17, 2006, 11:12 pm
szczudlo

szczudlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczudlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapewne to jest schiz który powoduje przeszkoda, bo zawsze jest obawa że się nie uda, lęk, też tak miałem na początku ale jak się raz porządnie wyjeb.. to mi przeszedł i się wkurzyłem i od tamtej pory udaje mi się przeskakiwać i nie mysle o tym że się wywróce.
Musisz poprostu sie nie obawiać że Ci się nie uda
pozdro
<+==+> SKATEBOARD <+==+>

Napisane Apr 17, 2006, 11:20 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie np kiedyś bałem skakać przez blaty... uparłem się i skoczyłem :P

Napisane Apr 18, 2006, 7:35 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez tak mam...robie nawet wysokie ollie ,ale przez 1 decka nie przeskocze...jakos samo mi te ollie nie wychodzi...

Napisane Apr 18, 2006, 12:50 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ha dzis sie zmusilem i przeskoczylem 2 deki!!!! Ludzie!!! Jaki ja bylem szczesliwy :D :D
Trzeba sobie wyobrazic ze przed tobo nic nie ma...Albo jechac i sie nie stresowac i poprostu skoczyc tak na luzie...

Napisane Apr 18, 2006, 8:14 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2006, 8:14 pm przez danlancher
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczudlo powiedział(a):
zapewne to jest schiz który powoduje przeszkoda, bo zawsze jest obawa że się nie uda, lęk, też tak miałem na początku ale jak się raz porządnie wyjeb.. to mi przeszedł i się wkurzyłem i od tamtej pory udaje mi się przeskakiwać i nie mysle o tym że się wywróce.
pozdro
<+==+> SKATEBOARD <+==+>

zgadzam sie... przeczytaj to !

Napisane Apr 18, 2006, 8:20 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dzisiaj już było lepiej, bo przeskoczyłem no i prawie wylądowałem. upadków też nie brakowało, rozwalona noga, rozjechane nogi ;]

Napisane Apr 18, 2006, 8:46 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

murki są fajne szczególnie do nauki grind'ów ja sienauczyłem nosegrind'a i fifty-fifty

Napisane May 1, 2006, 6:39 pm
Ghost91

Ghost91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ghost91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odpuść na trochę skakanie przez murek lub decka i poskacz trochę ze schodów albo z murków. Mogą to być niskie przeszkody, ale zawsze staraj sie robić stylowe ollie. Po pewnym czasie wróć do skakania przez murek lub decka, a na pewno ci w końcu wyjdzie.

Napisane May 1, 2006, 6:47 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest opór psychiczny :] wyobraź sobie ze tego murka tam nie ma ;)

Napisane May 14, 2006, 12:39 pm
Wito93

Wito93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wito93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

avensis14 powiedział(a):
to jest opór psychiczny :] wyobraź sobie ze tego murka tam nie ma ;)

zgadzam się, poptostu sie nie cykaj  ;) ;) Powodzenia  ;)

Napisane May 14, 2006, 1:19 pm
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No racja nie boj sie ;) ja sam się ciągle boje skoczyc przez deck B)

Napisane May 15, 2006, 7:11 am
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tez tak mam czasem:bounce:

Napisane May 16, 2006, 7:21 pm
MrPolman

MrPolman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrPolman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak skacze to myśle, że przeskody nie ma, a ja robie poprostu wysokie ollie. To bardzo pomaga!
:)

*Napisane May 16, 2006, 8:31 pm
harfool

harfool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harfool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kazdy chyba tak ma....ostatnio chcialem skakac przez gapa (przez murek i jeszcze kawalek w dol). dojezdzalem i zatrzymywalem sie przed murkiem chyba z 50 razy ale jak juz raz sie wybilem to strach zniknal=] wybij sie chociaz. nie musisz przeskoczyc za pierwszym razem ale musisz sie przelamac i wybic z miejsca=]

Napisane May 16, 2006, 9:27 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest strach...strach który musimy przełamać i pokonać aby coś osiągnąć...aby osiagnąć to co chcemy...
i dlatego przed robieniem jakiegokolwiek tricku musimy sobie uświadomić że jest to do wykonania i założyć...że nam sie niec poważnego nie może stać!
oczywiście z rozsądkiem...
pozdro 4 all :D

Napisane May 16, 2006, 9:50 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez tak kiedyś miałem ale się przełamałem po prostu jedź i skocz jakbyś skakal obok murka albno najpierw przeskakuj coś o wysokości jakuiegoś 1 cm  a puzniej 5, 10 i tak dalej a napewno ci wyjdzie

Napisane May 16, 2006, 10:26 pm
Skaczeska

Skaczeska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skaczeska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na luzie... nie wyjdzie to trudno

Napisane May 18, 2006, 6:30 pm
pijava

pijava

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pijava zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczudlo powiedział(a):
pozdro
<+==+> SKATEBOARD <+==+>

DOKLADNIE

Napisane May 18, 2006, 7:13 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

murka nie ma........... skaczesz na flacie....... powinno wyjść- przynajmniej ja tak robie B)

Napisane May 18, 2006, 7:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja