Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Trisiksti flip ala Godek;D

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trisiksti flip ala Godek;D, ajjjj............
kocelqa

kocelqa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocelqa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img110.imageshack.us/img110/5302/o8pd.gif

Napisane Apr 18, 2006, 2:15 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahah na rybce :) nie no dobre : P

Napisane Apr 18, 2006, 6:28 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2006, 6:29 pm przez michal92
Gilun

Gilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To niejest czasami 360 flip?

Napisane Apr 18, 2006, 6:50 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gilun powiedział(a):
To niejest czasami 360 flip?

hahaha przecierz napisał trisiksti ( 360)

Napisane Apr 18, 2006, 6:52 pm
Qadu

Qadu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qadu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez mam gdzieś rybke, ale rózową xD po siostrze
swietnie wygląda...

Napisane Apr 18, 2006, 7:29 pm
kocelqa

kocelqa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocelqa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby ktos miał jakies podejrzenia to krzysiu robi tego 36

Napisane Apr 18, 2006, 8:00 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oo dzizes...jaki kozak :D niezle naprawde!

Napisane Apr 18, 2006, 8:05 pm
nygy

nygy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nygy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mistrz robi to wiadomo ze fajne :d

Napisane Apr 18, 2006, 8:07 pm
m1xer

m1xer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to m1xer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za deck ? popwar, element ? B) hehe dobry triksti flip ~~

Napisane Apr 20, 2006, 2:19 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też mam taką deskę , tylko że fioletową !! Ma ona napis EURO SPORT na "gripie" ktory w rzeczywistości stanowią plastikowe prążki :) Nie ma ona łożysk (tzn. ma, aleprawie jak ABEC1) a trucki mają śmieszne podstawki i są szerokości kółka :)

Generalnie jest to wspaniały deck, dostałem go od dziadka jakieś kilka lat temu ( 7? 8?). Polecam go.

A triczek kozacki, ale od zawsze wiadomo że na profesjonalnym sprzęcie wszystko łatwiej wychodzi :P

Pozdrawiam

Napisane Apr 20, 2006, 2:59 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe a ja nawet na zwyklej nie umiem:P
elo

Napisane Apr 20, 2006, 3:32 pm
punkt

punkt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to punkt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie to wyglada na tej deseczce, tez kiedys na takiej smigalem hehe

Napisane Apr 20, 2006, 3:42 pm
ducha

ducha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ducha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałam ") bam667 mi chyba przesłał Mistrzuniu Wymiata rzecz jasna i oczywista  :cyclops:

Napisane Apr 21, 2006, 2:36 pm Ostatnio edytowane Apr 21, 2006, 2:37 pm przez ducha
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łeee taki niedokrecony :P ogolnie hardcore :) co ty na strychu ta deske znalazles ? :)

Napisane Apr 21, 2006, 2:53 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja widzialem takie cos na zywo moj kumpel tez kiedys prubowal az mu wyszlo...

Napisane Apr 21, 2006, 5:51 pm Ostatnio edytowane May 30, 2006, 2:45 pm przez azjan
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha:) Mam takie 2 deski:) jedna opyliłem za 30 zł:P I to nie jest Ryba!!! To się nazywa KREDKA:P:P Na niej sie nauczyłem shovita:P:P Spoko deck fajnie się na nim śmiga:P Fajny ma grip:P Blat całkowicie plastikowy:)Hardcore:evil:

Napisane Apr 24, 2006, 4:34 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe hardkor to sklejone deki w jedno lub podbijanie złamanego deka  na którym można śmigać:)

Napisane May 1, 2006, 4:17 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bacik mam tez taki:) cały z plastiku:) i z truckami 20cm wygląda niezle a ten trick to niejest czasami 360flip???

Napisane May 28, 2006, 10:40 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na rybce?...lol ja nawet na rybce ollie nie umiem :]

Napisane May 30, 2006, 8:36 pm Ostatnio edytowane May 30, 2006, 8:36 pm przez finger13
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Daniel880 powiedział(a):
bacik mam tez taki:) cały z plastiku:) i z truckami 20cm wygląda niezle a ten trick to niejest czasami 360flip???

no raczej... nie czytasz wczesniejszych postow...?

a trickosz wymiata:D moj kumpel mial takiego decka kiedys:D

Napisane May 31, 2006, 9:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja