Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Chwile zwątpienia co do jazdy...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Chwile zwątpienia co do jazdy na deskorolce.
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie takie chwile? Wracacie z deski wkurzeni, że nic nie wyszło? Aż myśli sięgają stopnia - po co ja w ogóle jeżdżę?
Problem bardziej tyczący się początkujących. Ale to i tak:
Ja nieraz tak mam. Mam, ponieważ jeżdżę rok i nie jestem na "flipowym" chociażby poziomie. To jest załamujące, kiedy dowiaduje się, w ile czasu kto inny się nauczył danego tricku. Mam nieraz takie chwile, bo jeżdżę sam, brak motywacji. Jest kolega, ale przez internet tylko. Zupełnie sam. Nie umiem dużo. Sprzęt mam słaby, spotu brak. Nie ma żadnej miejscówy, jest tylko ulica, gdzie jak widać światła, trzeba zejść, bo to może być policja. Zatem jazda możliwa wieczorem. Nie mam skateshopu, kolegi jezdzącego w najbliższej okolicy.
Ale mniej o mnie. Ciekawi mnie, czy i wy, kieruję się do tych wyższych trickiem skaterów. Macie takowe chwile? Zastanawiacie się, czy jazda ma sens? Wątpie. Co robicie w takich sytuacjach. Co mi radzicie.
Wiem tylko jedno, jeżdżę dla siebie i będe jeździł! Mam gdzieś przeciwności. Jest ciężko, ale poradzić sobie trzeba. Z waszym słowem, zawsze raźniej. Pozdrawiam.

Napisane Apr 18, 2006, 9:52 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2006, 9:54 pm przez twardy90
bartekmann

bartekmann

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekmann zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomeckc powiedział(a):
mam sporo takich chwil i ostatnio zastanawiam się nawet czy deski nie sprzedać, ale to sa tylko takie głupie nieprzyswajalne myśli bo i tak sie nie poddam i będę jeździł aż padne z wyczerpania:)
pozdrawiam

Ja tak samo! Nigdy nie przestanę jeździć. Ale kurde teraz mam problemy ze stawami przez nadmiermne skakanie z wysokości (bo to najbardziej lubię). :(

Napisane Dec 7, 2006, 4:34 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem tak gdy się uczyłem niektórych tricków (np. kicka) gdy mi w ogóle nie wychodził i byłem przez to  strasznie zły to  następnego dnia szedłem z rana na deskę i cały dzień go i wyłacznie go katowałem ,az w końcu mi wyszedł...

Napisane Jan 12, 2007, 11:53 pm Ostatnio edytowane Jan 12, 2007, 11:57 pm przez flipskater
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam takie chwile jak nic mi nie wychodzi ale po obejżeniu fajnego filmiku jest spoko zajawka wraca

Napisane Jan 14, 2007, 8:52 pm
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez tak mam i to bardzo czesto :D

Napisane Jan 14, 2007, 9:04 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba kazdy cos takiego niekiedy przechodi....Mi sie to zdarza zadko wsumie

Napisane Jan 14, 2007, 9:19 pm
sheenapunx

sheenapunx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheenapunx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są chwile kiedy można się wpienić, bo coś ci sie nie udaje...ale to nie tylko z dechą tak jest.. Można sie wfufić, gdy pójdzie ci struna,gdy chłopak spóżni sie na date,gdy jakis patafian coś ci ukradnie, a ty co wtedy robisz? Masz zamiar wszyskich wymordować,unicestwić... Uspokój się,peace...Uderz pięścią w ścianę..=/

Napisane Jan 14, 2007, 9:31 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam tak jak widze jak jezdza pro az sie odechciewa jak jeszcze wiedze jak kolo mnie jezdza pro no to zalamka na maxa bieze :[

Napisane Jan 14, 2007, 9:36 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy tak nie miałem. kocham deskorolkę. martwie sie tylko, że bede musiał przestać na jakiś czas z związku z kolanem...

Napisane Jan 14, 2007, 9:37 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na początku roku znowu tak miałem i mówiłem wszystkim, że to już koniec i że jeśli przez miesiąc się czegoś nie naucze to kończe. Ale po pierwszym wyjściu pocinałem jak szalony i nauczyłem sie kilku nowych tricków i dalej jeżdze. Olewam te 30 dni bo zrozumiałem, że skateboarding nie jest tylko zwykłym sportem ale sposobem życia.

Napisane Jan 14, 2007, 9:51 pm
freeqfree

freeqfree

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to freeqfree zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli ucze sie nowego tricku i za chiny go nie moge zrobć to sie nie przygnembiam bo wiem że póżniej  tak czy inaczej go zrobie np za tydzień i ciągle go ćwicze(to pomaga) :P

Napisane Jan 16, 2007, 6:15 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taak mam takie cos. szczegolnie jak juz myslisz ze cos umiesz a tu nagle pyk nie wychodzi z niewyjasnionej przyczyny

Napisane Jan 16, 2007, 6:26 pm
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik powiedział(a):
taak mam takie cos. szczegolnie jak juz myslisz ze cos umiesz a tu nagle pyk nie wychodzi z niewyjasnionej przyczyny

o tak właśnie.dobrze napisał POLAĆ MU .

Zdarzają sie takie chwile zwatpienia ale deskorolka to moje życie

Napisane Jan 16, 2007, 7:29 pm
Deseczka

Deseczka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Deseczka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiem co czujesz, gdyz wlasnie w tym momencie jestem w stanie degeneracji...nawet nie wiesz jak dziwnie sie czuje kiedy pierwsze coi wchodzac na forum ukazal sie temat, na ktory wlasnie chcialam sie wypowiedziec. mialam gorsze chwile zwiazane z deska bo juz starcialm ja na dlugo przez kontuzje i wlasnie to uczucie tesknoty dodaje mi sil w chwilach zwatpienia. wiem ze nie jest istotne na jakim poziomie jezdzisz, wazne ze jezdzisz i czujesz to, jenak czesto pojawia sie ta konsternacja...w takich chwilach jedyne czego chce to wyjsc pojezdzic i udowodnic sobie ze przetrwam. z deska jest jak z miloscia sa chwile piekne i te o ktorych pozniej nie chcemy wspominac. jednak wszystko sklada sie w piekna calosc i uszlachetnia nasze skate dusze. Pzdr for all let's skate

Napisane Jan 16, 2007, 8:07 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja np. dzis miałem takie dzien :( najpierw robilismy z kumplem koło miejscówy ( porzadki ) a pozniej chciałem flipa skeic tak o... to nie siadał :/ co normalnie tak 1/2 - 1/3 siada a czasami raz za razem.... ehh noi wrociłem do domu niezaspokojony  :rolleyes: hehe  ^^) zjeba** dzien.... :bounce:

Napisane Jan 16, 2007, 8:12 pm Ostatnio edytowane Jan 16, 2007, 8:14 pm przez avensis14
KowalowaFP

KowalowaFP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KowalowaFP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ooo tak!!!Dokładnie to rozumiem.Denerwuje mnie to że tak bardzo się staram a nic mi nie wychodzi.Lecz myślę sobie wtedy że tak jest ze wszystkim i że nigdy nie można się poddać.Choć to nie takie proste zawsze trzeba wierzyć w siebie.Bo głupie jest gadanie;Ja tego nie potrafię,Nigdy się tego nie nauczę.Więc trochę wiary w siebie i do boju!!!!!!!!!!!!!Hardcore Skater. :)

*Napisane Jan 16, 2007, 8:29 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

twardy90 powiedział(a):
Macie takie chwile? Wracacie z deski wkurzeni, że nic nie wyszło? Aż myśli sięgają stopnia - po co ja w ogóle jeżdżę?

Nigdy nie miałem takiej myśli "po co ja w ogóle jeżdze" .Jeżdze bo to kocham i tyle.Nigdy nie byłem wkurzony że nic mi nie wyszło ...

Napisane Jan 17, 2007, 4:38 pm
kubapogo

kubapogo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubapogo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NO ja często tak mam, leże w łuzku i mysle co osiagne w jeżdzie na desce czy naucze sie czegoś więcej, czy bedzie mie stac na nowa deske czy buty... i dochodze do niosku ze nieopłaca się jezdzic ... ale wtaje rano i odrazu cofam to co wszystko myslałem i juz mam calkiem inne podejscie do deskorolki :):) i jest spoko ... huj trzeba jeździc i niezastanawiać sie co sie osiagnie bo jeździ sie dla zajwki ... nawet jezeli ktos malo umi lub wogole nie umi :P:)

Napisane Jan 22, 2007, 10:51 pm
waldzio

waldzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to waldzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem taką chwilę. I przez nią zrezygnowałem z deski. Teraz wracam do decka, ale z umiejętnościami nowicjusza. Przeskakiwałem deskę na indy 50-50 robiłem i różne flipy. Teraz wracam do deski ale umiem olie o polowe niższe a na flipa to zakręcam.

Radze wszystkim żeby się nie poddawali w takich chwilach ! Ja do dziś żałuję...
Ale teraz za to wymiatam nieźle na fingerze .. Zapraszam do mnie.

Napisane Jan 23, 2007, 12:21 am
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
no mam takie dni czasami :P

Ja tez

Napisane Feb 5, 2007, 1:17 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam takie chwile w ktorych wyliczam czy oplaca sie jezdzic jezeli tyle kasy i nerwow mnie to kosztuje, jestem juz w stanie to rzucic, ale nigdy mi sie to nie udaje, bo nie umiem zyc bez deski :P

SKATE FOR LIFE ;)

Napisane Feb 5, 2007, 1:38 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja