Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » The DC Video

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
The DC Video, Co sądzicie na temat tego filmu ?
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekkk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się on zajebiście podoba ... jest poprostu dobry .. co wy sądzicie ?

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane May 26, 2005, 10:35 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:41 pm przez Karwan89
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film, który ma wyjątkowy klimacik. Hardcore w tym filmie jest na każdym kroku. Przejazdy są tu kosmiczne, a do tego naprawde świetna muza, która postawi na nogi każdego.

Po pełnym harcoru intra, nadszedł czas na pierwszy przejazd. Zaczął Anthony Van Englend. W tym przejeździe nie znajdzeicie żadnej poręczy! Same porządne i szybkie slidy, grindy na murkach. Dosyć konkretne.
Potem jedzie z pochodzenia Polak- Josh Kalis. Luzak, który robi triki na luzie na wysokim poziomie. Większość trików w tym przejeździe są robione na Love Park.
Następnie wstępek o Policji i dlaej ochroniarz Roba Dyrdka Big Black. Ta masa ciała jest tak potężna, że deche łamie z łatwością o czym się przekonacie oglądając ten film. Broni Roba na każdym kroku. :) Niesamowity gość.
Potem oczywiście przejazd Dyrdka. Ten luzak robi triki na luzie tak jak jego poprzenik. Szybko i technicznie.
Ryan Smith. O to dopiero przejazd. Do tego muzyka Iron Maiden "Run To The Hills" i jego fs lipslidy na hand railach. To dopiero coś!
Następnie młody Greg Myers i Robie McCkinley. Dosyć konkretny przejzd tych dwóch panów. Duże schody i poręcze, czyli to co w filmach deskorolkowych najlepsze! Greg nie boi się niczego i zalicze takie skarby!
Potem Brian Wedding i jego zaginięcie. Jego kumple wypowiadają się na jego imprezowy tryb życie. No i przejazd w większości na spotach w Barcelonie. Stylowy, tak jak wszystkie na bardzo dobrym pozimie.
Colin McCkay i jego przejazd na vercie poprzedzony okropną glebą.
I na końcu ostatni przejzd cyborga deskorolki Danny Way!. Vert i street w hadrcorowym wydaniu naraz!! Na początek fs lipslide na poręczy ze schdami w dół...gleba. Szpital, operacja. Urywki z upadków i przezwyciężania strachu...i ....buch! Ruszyła muza i gigantyczne triki. Naprade warte podziwu. W drugiej części przejazdu giga-ale to gigantyczna razmpa. Wyskocznia normalnie pionowa przy zjeździe i dalej rampa. Coś takiego jak skocznia narciarska. Na niej Danny pobił dwa rekrdy. Zrobił najwyższy skok z rampy i najdłyższy gap !! COś niesamowitego.

Film bardzo dobry. Jeden z najlepszych jaki oglądałem. Hardcor: poręcze, sochdy i skarpy. Coś niesamowitego. Doskonało zróżnocowana muzyka. Polecam go bardzo gorąco, gdyż uważam, że film jest po prostu kosmiczny.
To trzeba zobaczyć!!

Napisane May 26, 2005, 11:25 pm
kurs

kurs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kurs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Punkd89 powiedział(a):
Film, który ma wyjątkowy klimacik. Hardcore w tym filmie jest na każdym kroku. Przejazdy są tu kosmiczne, a do tego naprawde świetna muza, która postawi na nogi każdego.

Po pełnym harcoru intra, nadszedł czas na pierwszy przejazd. Zaczął Anthony Van Englend. W tym przejeździe nie znajdzeicie żadnej poręczy! Same porządne i szybkie slidy, grindy na murkach. Dosyć konkretne.
Potem jedzie z pochodzenia Polak- Josh Kalis. Luzak, który robi triki na luzie na wysokim poziomie. Większość trików w tym przejeździe są robione na Love Park.

Następnie wstępek o Policji i dlaej ochroniarz Roba Dyrdka Big Black. Ta masa ciała jest tak potężna, że deche łamie z łatwością o czym się przekonacie oglądając ten film. Broni Roba na każdym kroku. :) Niesamowity gość.
Potem oczywiście przejazd Dyrdka. Ten luzak robi triki na luzie tak jak jego poprzenik. Szybko i technicznie.
Ryan Smith. O to dopiero przejazd. Do tego muzyka Iron Maiden "Run To The Hills" i jego fs lipslidy na hand railach. To dopiero coś!
Następnie młody Greg Myers i Robie McCkinley. Dosyć konkretny przejzd tych dwóch panów. Duże schody i poręcze, czyli to co w filmach deskorolkowych najlepsze! Greg nie boi się niczego i zalicze takie skarby!
Potem Brian Wedding i jego zaginięcie. Jego kumple wypowiadają się na jego imprezowy tryb życie. No i przejazd w większości na spotach w Barcelonie. Stylowy, tak jak wszystkie na bardzo dobrym pozimie.
Colin McCkay i jego przejazd na vercie poprzedzony okropną glebą.
I na końcu ostatni przejzd cyborga deskorolki Danny Way!. Vert i street w hadrcorowym wydaniu naraz!! Na początek fs lipslide na poręczy ze schdami w dół...gleba. Szpital, operacja. Urywki z upadków i przezwyciężania strachu...i ....buch! Ruszyła muza i gigantyczne triki. Naprade warte podziwu. W drugiej części przejazdu giga-ale to gigantyczna razmpa. Wyskocznia normalnie pionowa przy zjeździe i dalej rampa. Coś takiego jak skocznia narciarska. Na niej Danny pobił dwa rekrdy. Zrobił najwyższy skok z rampy i najdłyższy gap !! COś niesamowitego.

Film bardzo dobry. Jeden z najlepszych jaki oglądałem. Hardcor: poręcze, sochdy i skarpy. Coś niesamowitego. Doskonało zróżnocowana muzyka. Polecam go bardzo gorąco, gdyż uważam, że film jest po prostu kosmiczny.
To trzeba zobaczyć!!

Wystarczy,że powiesz ,że wypasiony film bo ja tak uważam.Jest on pierwszym filmem SV który obejżałem i akurat ten mi sie podobał najbardziej.Zgadzadzam się z tobą ,że ma klimacik.Te wielkie poręcze i schody...n..no po prostu baja.Kto tego nie obejży lub nie potwierdzi moich i jego słów jest ignorantem.

*Napisane May 27, 2005, 11:32 pm
Phaeton

Phaeton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Phaeton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo dobry film, ze swietnym klimatem. Duze triki na pelnym luzie, fajny team. Film naprawde warty obejrzenia.

Napisane May 28, 2005, 8:01 am
cArtManiK

cArtManiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cArtManiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z ciekawszych filmów jakie oglądałem, szczególnie wkręca mi się ochroniarz :D heheh

Napisane May 28, 2005, 11:54 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jednym słowem WYPAS!!!
A Danny Way to jest dopiero... takie loty!!!
A i reszta jest na poziomie...
Naprawde warto to zobaczyć kilka razy!!!
Az sobie teraz go obejze kolejny raz:)

Napisane May 28, 2005, 10:45 pm
Bartek-DivisionSkateboarding

Bartek-DivisionSkateboarding

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bartek-DivisionSkateboarding zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny a szczególnie przejazd Josha Kalisa

Napisane May 29, 2005, 9:26 am
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ryan smith, stevie williams i danny way...film git....i ci 3 takie tricki trzaskaja....

Napisane May 31, 2005, 10:21 pm
michalufo

michalufo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalufo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem

Napisane Jun 1, 2005, 8:33 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem właśnie, że o nim zapomniałem, a to dlatego, że nie oglądam tej sekcji. Ale Gallanta bardzo, ale to bardzo podziwiam za jego niepowtarzalny i unikany styl. Kto widziałe ten wie o co mi chodzi.

Napisane Jun 1, 2005, 4:45 pm
Danio007

Danio007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Danio007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie on bardzo podoba jest poprostu zawalisty ale niestety nie przebije Almosta rundy 3

Napisane Jun 14, 2005, 9:34 pm
blinder

blinder

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blinder zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie on bardzo podoba szczegolnie BIG BLACK

Napisane Jun 15, 2005, 2:18 pm
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest git w chuj!!!! polecam wszystik zwłaszcza przejazd A.V.E

Napisane Jun 16, 2005, 8:28 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wypas film a szczególnie podobał mi sie przejazd Williamsa .

Napisane Jul 12, 2005, 9:30 am
Marcinek_kamerzystao_O

Marcinek_kamerzystao_O

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcinek_kamerzystao_O zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dany way rozwala wszystkich na łopatki w tym filmie

Napisane Jul 12, 2005, 11:00 am
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy jest Big Black :D
nie no film jest na poziomie
powiem że nawet bardzo dobry :D

Napisane Jul 13, 2005, 11:03 pm
stanteisseyre

stanteisseyre

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanteisseyre zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Big Black wymiata :P film oglądałem kilka razy i według mnie jest calkiem dobry

Napisane Jul 13, 2005, 11:19 pm
chlastek13

chlastek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chlastek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy jaki oglądałem a oglądałem dużooooo :)

Napisane Jul 17, 2005, 9:02 pm
ExodusTeam

ExodusTeam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ExodusTeam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film ten jest dobry oczywicie czesc druga pokazuje on tur dc w skłądzie dc shoes jest to fajne ze śa tam koesie jezdzący na steacie i wercie a naajlepszy jest big black

*Napisane Jul 19, 2005, 12:21 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DC jest spoko, a najbardziej zajebisty jest ten ochroniarz  :cyclops:, szczególnie jak próbuje pojechać na desce i sie wyp*******  :P :P :P

Napisane Jul 21, 2005, 10:36 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja