Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Piłka nożna.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Piłka nożna., Najpopularniejszy sport świata!
Bloodolej

Bloodolej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloodolej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za jaką dróżyną jesteś ? ARKA GDYNIA ? LECH POZNAŃ ? CRACOVIA ? Ja jestem za ARKĄ GDYNIĄ i się z tego powodu cieszę  B)

Uwaga! Zanim coś napiszesz - przeczytaj post nizej. RadaZ

Napisane May 27, 2005, 8:42 am Ostatnio edytowane May 28, 2005, 2:52 pm przez RadaZ
RadaZ

RadaZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RadaZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pozwoliłęm sobie na małą edycje tematu i zrobiłem z tego ogólny temat o piłce nożnej.
Możeci tu rozmawiać o aktualnie rozgrywanych meczach, niedawno rozegranych spotkaniach, wydarzeniach związanych z futbolem, imprezach etc.
Od razu zaznaczam, że to jest forum dyskusyjne i jednolinijkowe posty nie wnoszące niczego do wątku będą usuwane!, więc... miłej gry... yyy... tj. rozmowy!

Napisane May 28, 2005, 2:51 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...Z piłką zawsze związane są emocje  większe niż na wyborach ... sam sport jak sport ale chyba ne zamieszanie na meczach kibice i  cała ta atmosfera  :stare:
...dla mnie to tylko piłka i dwie bramki a inni potrafią pobić ...za jedną obelge w imie dróżyny ?! hooligans ...
zerO kultury ...aż wstyd jak tu szanować ten sport jak takie zaszalikowane bydło demoluje stadiony ?!
rywalizacja rywalizacją ale to dla mnie przegięcie ...
  peaCe... :P

*Napisane May 31, 2005, 11:27 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja za tym sportem nie przepadam ale poruszył mnie ostatnio mecz, czyli finał (nie wiem tam czego czy UEFA czy coś tam innego) AC Milan i Liverpool. Oczywiście byłem po stronie Liverpoolu. Cały mecz oglądałem z wielkimi emocjami. Do pierwszej połowy było 3-0. Myślełem, że już im się nie uda. A jednak. Trzeba wierzyć, bo dopóki piłka jest w grze, to wszystko możliwe. Potem w ciągu 10 minut Liverpool nadrobił straty i był remis-  3-0  !. Regulaminowe 90 minut się skończyło i nadszedł czas na dogrywki. One też nic nie dały (rozstrzygnięcia). Potem decydująca chwila. Karne. Dudek pięknie bronił i nieźle wpływał w psyhike piłkarzom. Doskonały był jeszcze taniec Dudka :) Ostatnia seria. I czy Dudek obroni.......Szewczenko strzela.......i............DUDEK BRONI I LIVERPOOL WYGRYWA FINAŁ!!!!!!! Co za emocje !!! Ale Liverpoll wygrał. Do końca życia nie zapomne tego wzruszającego wieczoru i napewno nigdy nie obejrze lepszego, w którym był POLAK!!!!!!!!!! BRAWO LIVERPOOL!!!!

Napisane May 31, 2005, 4:30 pm
shadow123

shadow123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadow123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja gram w noge ogladam mecze jestem fanem tego sportu
    FC BARCA        MKS POGOŃ
  4ever
B)

Napisane Jun 6, 2005, 6:18 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

Napisane Jun 7, 2005, 7:28 pm
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze to ja nie lubię piłki mam takie zdanie jak Zyga
Piłka jest nudna. Połowe meczu a nawet więcej nic się nie dzieje i tylko "emocjie" ( jakie wy odczuwacie ) są tylko jak jest sytuacja pod bramkowa ( czy jak to się piszę ) no chyba że wy jesteście strasznymi fanami i cieszy was również widok podawanej piłki :D nie przepadam jednym słowem mówiąc

Napisane Jun 8, 2005, 1:36 pm
Pawlak

Pawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie se czasem pograć....a jeśli chodzi o oglądanie meczy w telewizji to...eee....całych meczy nie oglądam...

FC Barcelona :king:  (wg.mnie)

Napisane Jun 11, 2005, 3:05 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak powiedział J.P. "...niegdyś zajarany piłkarz..." sie grało od rana do wieczora a teraz tylko deska! Meczy raczej nie lubie oglądać wole sam grać na wuefach. Pozdro

Drużyna?
FC BARCELONA!!!!!!!!!!!

Napisane Jun 29, 2005, 10:47 am Ostatnio edytowane Dec 5, 2006, 6:39 pm przez Alex_HuStLa
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dwa prostokąty i Qlka ... :cyclops:
no zajawka zajawka ;)

*Napisane Jun 29, 2005, 1:07 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogladam czasami mecze, ale o wiele bardziej wole grac. Achhh... byle nie z dziewojami. To nie jest babski sport:P:P
No, ale jak na razie chlopcy nie narzekaja jak ze mna graja (w koncu po cos mam tych 2 braci^^trenujących nogę zreszta)

Napisane Jun 29, 2005, 10:29 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj zdziwilabys sie jak dziewoje potrafia grac w pilke ;) szkoda tylko , ze tradycja wymiany kosuzlek po meczu jest niezbyt popularna... a co do samego kopania - to nuuuuda... pomimo, ze mozna mnie nazwac fanatykiem nienawidze ogladac meczu w telewizji - zwlaszcza z debilnymi komentatorami, ktorzy potrafia zepsuc kazde widowisko... juz wole pojsc sobie popatrzec na 5-ligowa kopanine, ale za 'poczuc' stadion, atmosfere, klimat...

Napisane Jun 30, 2005, 11:05 am
lota

lota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram w noge juz ok. 5 lat mimo ze jedze na rowerze i tak wole noge.Jest spoko do tego nei trzeba jakis super extra rzeczy.Z zagranicznych zespolów najbardizej lubie ManU i liverpool pilkarz to Milan Baros. a Polskim futbolem sie nie zbyt interesuje wiec nei znam sie na klubach poliskich.tzn nie wiem jak grają , bo druzyny znam i nie raz ich w akcjii widzalem.Dlatego z polskich najbardziej lubie Wisle Kraków

Napisane Jul 1, 2005, 2:11 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lota powiedział(a):
Dlatego z polskich najbardziej lubie Wisle Kraków

niech zgadnie - pewnie dlatego ze aktualnie jest ma majstra ??

Napisane Jul 1, 2005, 2:36 pm
MisticBili

MisticBili

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MisticBili zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na całym świecie.

Napisane Aug 28, 2005, 1:12 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

Ja rzadko oglądam mecze :P Tylko potem sobie sprawdzam wyniki :P A przez te 90 minut robię coś fajniejszego :)

Napisane Nov 2, 2005, 6:02 pm Ostatnio edytowane Feb 7, 2007, 7:18 pm przez nEvErHoOd
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha mam 3 braci i wszystcy graja w noge w klubie ( najmłodszy 6lat:P)
tez kedys grałem :cyclops: ale zrezygnoeałem na zecz skate i snowboardingu:) hahaha

w piłce nie rozumiem ludzi którzy ida na mecz tylko po to zeby sie ponapierdalac.... ( psełdo...)

a na zespołach sie nie znam ale najbardziej ulubione to FC Barcelona, Real Madryt

a co do meczy to jak by puszczali 3 lige koreanską to moi bracia tesz by to oglądali wiec ja ide w tym czasie na kompa albo gdzie kolwiek zeby tego nie ogladac ( 90 min zmarnowane...)

Napisane Nov 3, 2005, 7:01 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Radom wita
ja chodze na mecze mojego ukochanego klubu RKS RADOMIAK RADOM ( III liga grupa I )

"My ze Struga fani w całej Polsce znani za Radom za RKS pójdziemy aż po życia kres:
i oczywiście jak Polska gra to jestem za nią :P

edit by nEvErHoOd: też jestem z Radomia :)

no to pozdRRo dla Ciebie  :P

Napisane Nov 3, 2005, 8:52 am Ostatnio edytowane Nov 12, 2006, 9:40 am przez Rojek
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej mi się ogląda Barcelone,Real Madryt,Chelsea i Manchester..
A tak..."swojsko"....rdzenną Pogoń Szczecin :P

*Napisane Nov 9, 2005, 6:53 pm
beny15

beny15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beny15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA jestem za LEGI@ WARSZAWA

Napisane Nov 18, 2005, 7:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja